• Maximo
    523


    A najrealnije nam je možda takve potencijale ili nekad potencijale koji su nam bili preskupi jer lokalni klubovi nabiju cijenu dinamu, dofurat nakon što se ne uspiju probit u novim sredinama, tipa ko beljo, frigan, vipotnik....

    Nažalost Žan je počeo trpat baš sad...

    https://www.youtube.com/watch?v=n49vcBhebvs
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    uh Mia, kakva propustena prilika mladog Graža, bili prije xy godina na kavi. Top dupe
  • Paggini
    21.2k


    Prije bih rekao da se radi o njenoj propuštenoj prilici... Vjerojatno te se sjeti pokatkad s blagim melankoličnim osmjehom...
  • Orc123
    8.1k
    Smijesan clanak Lesickog opet...kao Dinamo se vraca korjenima i dovođenju svega sto hoda po hnl i ima 18-19g i naravno da iskrcamo za svakog minimalno 2-3-4milja eura...eto valjda se trebamo vratiti korjenima kad smo bili praonica novca i kad su bili svi sretni i zadovoljni jer su dzepovi bili puni pa onda ko jebe rezultat. Prije smo bas ostvarivali strasne rezultate sa djecom po europi! Nek mi netko navede neki znacajniji rezultat prije Bjelice!? Tad smo imali savrseno izbalansiranu momcad sa kvalitetom izvana i iz Hr plus par mladih vecinom vlastita skola ali sad bi trebali pokupovati pola hnl pa cekati da netko mozda isporuci nesto za 3-4 g....samo primjer kolko smo dugo cekali Bulata i Spikica koji btw ni sad jos nisu igraci koji rade razliku! Ocito da trebamo financirati Loxu jer Sikicu ponestaje para. Sve su to kupljeni clanci a nasi valjda iz Uprave samo cekaju da im netko ponudi nekog igraca iz hnl kojeg ce predstaviti da je novi Majer ili Rog...naravno jer su nesposobni da bi dami prepoznali pravog igraca.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    pa s obzirom koliko joj je dragi tezak na potezanju novcanika mozda i je slucaj :lol:

    Isprike na off topicu, nastavite sa kapitalcima u sijecnju
  • Mihaljević
    9.8k
    Dajem sestru za Belju , igračina i golgeter.
    Živković , Čavlina , Sučić , Baturina , Vidović, Beljo , Perković , Stojković, Kačavenda... RB Salzburg kažeš Dario? :cool:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Živković , Čavlina , Sučić , Baturina , Vidović, Beljo , Perković , Stojković, Kačavenda...PlavaSlavonija86d

    Drhti Europa kad ovo vidi
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    dobro si me nasmijano, samo da kažem iako nije mjesto ovdje. Jao kad se sjetim protiv rijeke pericevog vraćanja lopte zagorcu,lol kako ga je zagi pogledao. 10 metara od njega lopta, a sam Ko duh
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ovo nam se rugaju majke mi, pazi pregovaracke sposobnosti nasihGeorg Koch

    giphy.gif
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Beljo bi nam sada došao ko budali šamar. Nemam ništa protiv mladih igrača, dapače, svi koji se spominju su vrlo talentirani, ali isto tako trebaju nam instant pojačanja, a mislim da Beljo i Mensah to svakako jesu. Jedino se nadam da će se potražiti ozbiljnije i stoper i krilo, ali poznavajući upravu mogli bi zeznut i ova prva 2 vrlo lako, a kamoli još neke pozicije pojačat.
  • morales
    128
    beljo je trebao bit u dinamu da je bilo ko osim cacica bio sd
  • Captain America
    17.7k
    S Beljom ću malo manje nemirno spavati ako najbolji igrač ovog djela Europe odlučit otić za par mjeseci.
  • Nogo
    3.7k
    Ja ne znam kako je ovaj transfer moguć osim možda posudbe da ovdje igra.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Beljo je vjerojatno dostupan za 3-4 milje eura ali nema šanse da Dinamo plati toliku odštetu za igrača. Beljo ima u Augsburgu 600 tisuća plaću i to nije nešto nedohvatljivo ali pretpostavljam da će Nijemci tražiti preveliku odštetu makar je Beljo rezerva.
  • Matus
    129
    Baš se Belji vraća u HNL.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions