• Rakovica1986
    646
    ima puno utakmica prije toga koje se mora pohoditi. Mora! Neće bit problem napunit Maksimir protiv gamadi iz Splita..
  • Crusades1986
    12.3k
    Neće bit problem napunit Maksimir protiv gamadi iz Splita..Rakovica1986

    Opako podcjenjuješ Zagrepčane i pronalaženje izgovora za neodlazak na Maksimir. Datum je 17.12. :smile:
  • NitkoBitan
    17.4k
    Aludiras na hladnocu jel. Pa bio je nedavno snjezni derbi i kolko se sjecam sjever i zapad dolje su bili rasprodani.
  • Crusades1986
    12.3k
    ma nebitno... hladnoća, kiša, stanje na tablici, nešto četvrto.

    I onaj derbi na Maksimiru prije 2 godine kad su nas dobili 0:2 je bila slična situacija (kod nas je sad još i gora) i atmosfera u obje ekipe i na tablici pa nismo napunili stadion. Donje tribine će biti pune, ali da se obje gornje rasprodaju, iskreno ne vjerujem
  • Pero Vragec
    99
    Zagrepčani su postali endemska vrsta na utakmicama Dinama...
  • seljak86
    2.6k
    Stanje na tablici? Zar se nije govorilo da je razlog nedolaska nezanimljiva liga jer smo uvijek prvi? :lol:
  • Crusades1986
    12.3k
    Je, jedan od mnogobrojnih alibija.
  • NitkoBitan
    17.4k
    Donje tribine će biti pune, ali da se obje gornje rasprodaju, iskreno ne vjerujemCrusades1986

    Ni reprezentacija nije jos rasprodala Maksimir za kljucnu kvalifikacijsku utakmicu. Donje tribine ce biti pune i to je najbitnije.

    Zagrepčani su postali endemska vrsta na utakmicama Dinama...Pero Vragec

    Bome je popularno ljude u Zagrebu napadat... Mentalitet Dinamovog navijaca je slican u svim dijelovima Hrvatske.
  • Fićo1986
    1.1k
    Jel moguce da sa belupom u koprivnici igramo u ponedeljak? Tako pise na sluzbenoj stranici lige...
  • seljak86
    2.6k
    Kaj bi ti to trebalo značiti? Endemska vrsta znači da se nalazi samo na tom jednom mjestu. Gdje bi Zagrepčani trebali biti osim na Maksimiru?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jel moguce da sa belupom u koprivnici igramo u ponedeljak? Tako pise na sluzbenoj stranici lige...Fićo1986

    Da, jer je Astana u cetvrtak a nije bas jednostavno prevaliti toliki put pa igrati vec za vikend
  • Fićo1986
    1.1k
    znaci ponedeljak bolovanje...fala na odgovoru
  • xavier
    12.1k
    Stanje na tablici? Zar se nije govorilo da je razlog nedolaska nezanimljiva liga jer smo uvijek prvi? :lol:seljak86

    Kad smo prvi, ljudi ne dolaze iz razloga što je liga dosadna, kad zaostajemo, ne dolaze iz razloga što smo loši. Kad igramo dobro, ne dolaze jer smo prejaki za ostatak lige, kad igramo loše, tko bi to dolazio gledati. Kad je loše vrijeme, naravno da neće doći na stadion bez krova, kad je dobro vrijeme, onda je vruće i sunce ide u oči...sve logično :cool:
  • Facke
    3.6k
    Ljudi moji, pa realne absolutne realne , zbog cega ljudi ne dolaziju u velikem broju? Zate kaj nemame stadiona i gotove. Zadnji put sam na maksimiru bil protiv AEK na Zapadu. Nemas se ni gde posrati ni poscati ko covek a kamoli oprati ruke, toi toi te ceka. Stadion nikakuv. Tribine ostecene , istok zaprt, a ni zapad nije daleke od toga. Mene je sve jedne el je vruce , el je kisa , bil sam vec na sakakvem vremnu na stadionu al nisu svi takvi. V danasnje vreme moras imeti posten stadion. Al mi nemame nis osim betona teri se raspada. Nisu svi koji ideju na stadion s Zagreba. Nemas parking , nemas nis. Iscem tam po maksimiru i parkeras de stignes , najcesce pri Krasu. Al se ljudima neda, pogotove s decu. Jbg presla su ta vremena kad je ljudima bile sve jedne. Da bar zahoda imas. Al ni te.

    Napuni se tu i tam. Secam se 2006, tekma protiv Arsenala, to se valda do Londona cule kak je grmele na stadionu. Al jbg. Sad su druga vremena, stadion v jos gorsem stanju nek tad.

    Secam se i 2008 , mislim da je bila 2008 ili 2009. Tekma protiv Sahtjora...nula bodova. Stadion nis popunjen.
    A par dani prije i poslje sme igrali protiv Zapresica. Jedva pobedili , Mandza zabil, a na tribinama mozda 1000 ljudi ak ne i manje.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Zadnji put sam na maksimiru bil protiv AEK na Zapadu. Nemas se ni gde posrati ni poscati ko covek a kamoli oprati ruke, toi toi te ceka.Facke

    Nemoj izmišljati. Ispod zapada su kontejneri u kojima možeš normalno otići u WC i normalno oprati ruke. Nije svjetski komfor, ali ovo izmišljanje je smiješno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.