• NitkoBitan
    17.4k
    U ovom trenutku smo po kladionicama izjednaceni sa Hajdukom po sansama za naslov prvaka (2.50).
  • mosad
    436
    jer treba popljuvati trenera kako god se može.Captain America

    Ovo od tebe čuti je poprilično smiješno.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Prije dvije sezone smo bili u sličnoj situaciji pod kopicem kad nas je i hajduk dobio u zg, bili treći nakon 18 kola..

    Ovdj3 je problem što se ne zna tko pije tko plaća. Marin dobiva priliku svaku tekmu, francuz jednu, napravi pogrešku i nema ga više. Halilovic u debiju zabije gol, i onda ga više nema a sucic dobiva milion prilika a po meni nije razina dinama i neće nažalost biti.

    Rukavina niti priliku dobio nije osim u kupu. Mali vrbancic isto. Pa u kurcu smo. Mjenjaj s onima koji mogu dat nešto novo a ne s onima za koje znaš da ne mogu
  • seljak86
    2.6k
    Za nadolazeći derbi bih samo htio nadodati da se mi kao Dinamovi navijači i čuvari zagrebačke časti moramo maksimalno angažirati za marketing oko te tekme da nas dođe što više moguće. Jer to očekivati od ljudi u klubu zaduženih za to je krajnje nerealno.
    Tovara će doći pun kurac, jug će se rasprodati, a i ne bi me čudilo da se i na zapad počinju kotiti za tu tekmu.
  • Juznjak
    3.8k
    na zapad počinju kotiti za tu tekmuseljak86

    Kao da bi to bilo nešto novo…
  • DrawTube
    4.8k
    Zanima me kaj će biti na kraju s brojem karata za Jug a obzirom na ono novo ažuriranje/objavu iz kluba

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/321120

    Ako je ovo istina onda je to napokon korak unaprijed, prestati biti budala koja daje preko 10% kapaciteta gostima
  • Mali Zeus
    13.1k
    Fascinantno mi je to pumpanje pred Istru, pokupovalo se pola karata, ići će cijeli stadion, pa neki lapan na fejsu napiše niš čudno jer većina građana Pule ionako navija za Hajduk. :sweat: Pa onda se piše kak je i Varaždin bio pun, više od pola za Hajduk.
    Naravno Opus arena je za Dinamo bila prazna navodno.

    Znači kad Dinamo napuni Pulu i Osijek nitko o tome ne piše, ali tovari kupe masovno karte i to su cijeli eseji o atmosferi, navijanju, članovima.
  • DrawTube
    4.8k
    bez obzira na to pumpanje činjenica je da je u Vž protiv Hajduka bilo 8000 ljudi a protiv nas 5200, da će Drosina moguće biti rasprodana ovaj put jer su ovi u svega 24 sata pokupovali cijeli Jug , dok je za sjever kupljeno jednoznamenkasto karata do sad

    A što se tiče tekme Istra - Dinamo, jedno četvrtina stadiona bili su Nizozemci i Nijemci , čulo se i kod nas na Zapadu a pola Istoka nije reagiralo ni na Dinamove ni Istrine golove

    Očito postoji razlog zašto je Drosina jedino gostovanje gdje su brojniji od Boysa I gdje općenito dođe više ljudi, stvarno šteta jer je stadion bombon i općenito atmosfera može biti u top 4 kad se rasproda
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Isti svjetonazori, ako me razumijete, DRUŽE.
  • Mali Zeus
    13.1k
    A što se tiče tekme Istra - Dinamo, jedno četvrtina stadiona bili su Nizozemci i Nijemci , čulo se i kod nas na Zapadu a pola Istoka nije reagiralo ni na Dinamove ni Istrine goloveDrawTube

    Sve ok, al jel istok bio pun?
    I imali u Istri dosta dinamovaca?

    Pokupovali jug?
    Jesu li i boysi pokupovali jug kad smo igrali tam?
  • DrawTube
    4.8k
    Pa ak se dobro sjećam Boysi su pokupovali polovicu Juga. Što se tiče Istoka kažem da sam vidio da je većinom plovica uz Boyse skakala na gol, a većina nije odgovarala ni na Demone ni na Boyse. Bilo je čudno pod početka kako je toliko ljudi nosilo dresove Istre a bilo pasivno, kasnije shvatio da su to većinom turisti, frajer do nas isto Nizozemac


    20230729-212311.jpg

    Zamišljam kako na pauzu odlazimo do 3 boda unutar konkurencije, zimski prijelazni rok dobro odrade, vrati se Petko, za zatvaranje polusezone pobjeda u derbiju i onda prvo gostovanje u Puli rasprodan Jug
  • Mali Zeus
    13.1k
    Pa to je dobro, da je polovica bila za nas, kao što je dobro da je i na Opusu velik dio publike bio za Dinamo, ali o tome nitko ne priča, dok oni šire mitove kak su valjda svi gradovi u Hrvatskoj većinom za Hajduk.
  • DrawTube
    4.8k
    Istina, iako imaju dosta svoje publike gdje god dođu, ima i Dinamo. Jedini stadion gdje nema puno ni jednih ni drugih izvan kaveza je Ruja

    A o mitu da Hajduk puni stadione, gledao sam prošle sezone i mislim da su samo Loksa i Slaven bili posjećenih protiv Hajduka neg nas
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Kog boli k...c koliko ljudi navija za neki klub? Ako nas je 10, 10 nas je... šta sad!

    Mislim, meni je tragično za nogomet kod nas da ljudi ne navijaju za više klubova, da se stvori veći interes za "manje klubove", da ljudi navijaju za klubove iz svojih gradova, regija i slično...

    Zanimljivo kako se dušebrižnici vole predstavljati kao veliki borci za boljitak hrvatskog nogometa, a svakom prilikom se vole posrati po ostalim klubovima i prosipati bahatost i nepoštovanje... žešći kompleksaši.
  • Droljo
    8.1k
    Ja navijam za moslavinu i dinamo! :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.