• bongo
    842


    Četiri pobjede za nas apsolutni imperativ. Pogotovo jer tri tekme igramo doma, a u gostima smo kod jedne skromnije ekipe
  • DrawTube
    4.8k
    Tovarijada je bome pokupovala preko 1100 ulaznica za Jug Drosine danas.

    Za Istru i Demone je sve ispod napola punog Sjevera sramota
  • Mali Zeus
    13.1k
    U odnosu na prošlu sezonu nakon istog broja odigranih utakmica smo na -11 trenutno. Čestitke svima.
  • DiddyGuela
    2k


    Ali ni to nije sve... tada zadnji u skupini LP, sada zadnji u skupini KL!
  • Captain America
    17.7k
    tada zadnji u skupini LP, sada zadnji u skupini KL!DiddyGuela

    S više osvojenih bodova u LP.
  • Mali Zeus
    13.1k
    Štogod rekli o Čačiću on bi se prošetao ovom ligom.
  • DiddyGuela
    2k


    Sa ovim istim kadrom? Tesko, i on je poceo kihati na proljece bez Oršića. Kasnije Ademi,Šutalo,Livi... zato kazem da nije problem u treneru. Realno ne moze biti da unutar godine dana imamo 3 trenera i ni jedan nevalja.
  • Mali Zeus
    13.1k
    Sa ovim istim kadrom? Tesko, i on je poceo kihati na proljece bez Oršića. Kasnije Ademi,Šutalo,Livi... zato kazem da nije problem u treneru. Realno ne moze biti da unutar godine dana imamo 3 trenera i ni jedan nevalja.DiddyGuela

    I s ovim kadrom. Ako se ne bi prošetao sigurno bi bilo bolje. I problem je i u treneru.
  • BornaPŽ1986
    1k
    O cemu pricamo, Cacic je poceo gubit konce i trebao je otici, izgubio je svlacionicu. Naravno to ne znaci da Jakir nije poceo gubiti da me netko odmah ne iznenadi protu tezom.
  • San Lorenzo
    15.8k
    Čač je gubio od Istre, od Šibenika koji je sad drugoligaš je izgubio 2x u mjesec dana, nogomet kojeg smo s njim prezentirali je bio ok u prvoj rundi prvenstva, ostalo je bilo poprilično jadno...imao je Livakovića koji je u stanju iščupati mrtvaca i neki poraz ili remi pretvoriti u pobjedu, imao je Šutala, Ivanušeca i match winnera Oršića.
    Čovjek je vlastitim igračima govorio da nisu kvalitetni što sigurno dobro dođe za samopouzdanje, treninzi su mu bili na amaterskoj razini...shvaćam da se ljude koji odu nakon nekog vremena počne romantizirati, ali za glorifikaciju Čačića mi je ipak malo prerano.
  • Mali Zeus
    13.1k
    O cemu pricamo, Cacic je poceo gubit konce i trebao je otici, izgubio je svlacionicu. Naravno to ne znaci da Jakir nije poceo gubiti da me netko odmah ne iznenadi protu tezom.BornaPŽ1986

    Pa počeo je gubiti na proljeće, nisam niš rekao o tome.
  • BornaPŽ1986
    1k
    nisam niš rekao o tomeMali Zeus

    Rekao si da bi se prosetao ovom ligom, ne znam bas. S puno jacim sastavom je krenuo gubiti bodove proljetos.
  • Mali Zeus
    13.1k
    Ispravio sam kasnije, možda se ne bi prošetao, ali ovak loš ne bi bio sigurno. Devet jebenih bodova iza Hajduka. Da je ne znam kakav kadar toliko loš, da se mučimo svaku tekmu, ipak nije.
  • Captain America
    17.7k
    Devet jebenih bodova iza Hajduka.Mali Zeus

    Devet bodova manje uz 2 utakmice manje koje će se igrati na proljeće. Možemo bit na -3 kao i nakon prvog kola. Sve to unatoč masakru rostera i najgorim ulaznim transferima od lige za bedaka. Još da te utješim, ove dolje čekaju Istra, Gorica i Lokomotiva. 3 ekipe koje im redovito prave probleme.

    Ovo potenciranje -9 s 2 utakmice manje postaje zamorno, ali očito se ne biraju sredstva jer treba popljuvati trenera kako god se može.
  • Mali Zeus
    13.1k
    Ovo potenciranje -9 s 2 utakmice manje postaje zamorno, ali očito se ne biraju sredstva jer treba popljuvati trenera kako god se može.Captain America

    To pod uvjetom da sve dobijemo do tog proljeća jel?

    Sredstva se i ne trebaju birati, ima već dovoljno materijala ionako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.