• scooniepenn
    3.3k

    Kolega, vaš upis mi je poslužio kao odličan šlagvort. Neki su se ovdje sprdali s Teom i s njegovim treninzima kad sam rekao da to što radi baš i nije zajebancija. Po svemu što sam čuo iz kluba uvijek je bio u 3 najspremnija i da je čovjek životinja, tako da ovo kako Teo izgleda fizički i igra me ni malo ne čudi, dapače predviđao sam ovo. Koliko je taj čovjek uvijek unutra i spreman, imaju se i stariji i mlađi na njega ugledati. To nimalo ne umanjuje činjenicu da su ljetne pripreme što se tiče fizičke pripremljenosti očito loše odrađene i s time definitivno Jakir nema veze.
  • Droljo
    8.1k
    Karića i Zekićabongo

    Adriano i zamorano za ove naše špice... Naravno, izuzev petka.
  • OsamŠest
    3.5k
    Zagorac je dobar golmanCommon Sense

    I tu priča staje. Za nešto više, treba nam ekstra klasa poput Livakovića (ako ne računamo igru nogom o kojoj se toliko priča, s razlogom).
  • mali M
    5.2k
    o majko mila.. vidim već su neki i na forumu preuzeli Jakirov mentalitet pa zazivamo Selahije i Čokaje.. daleko od toga da su momci dobri, al to je razina u naaaajveću mjeru kao Halilović i Sučić.. Ne kažem isti tip igrača nego to je ta razina.. daj me nemojte zezati, pa Laszslo je za sve njih Gattuso.. Nama su trebali igrači tipa Laszslo, Grbić, Rahhmani, Mensah, B. Sosa i slični. Igrači koji su probali vani i vide koliko je krvi potrebno za uspjeh, a ne neki koji misle ako dominiraju nad Rudešom da su klase.. Svakako nam trebaju trkači, radilice u momčadi, to se svi slažemo...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    tipa grbić koji je zadnji put igrao prije godinu dana kup utakmicu?? Daj budi realan malo, puno faktora igra da bi jedan igrač kvalitetan izvana došao u hnl i dinamo
  • austrijanac
    4.1k
    Zagorac je dobar golman i ne vidim razloga zašto on ne bi bio rješenje idućih par godina.Common Sense

    Vlatka, jesi to ti?
  • mali M
    5.2k
    filozofiraš, ulovio si se jednog imena, a napisao sam ti što mislim da bi trebali "Igrači koji su probali vani i vide koliko je krvi potrebno za uspjeh, a ne neki koji misle ako dominiraju nad Rudešom da su klase.."
    To je poanta mog upisa.. ali kad si već spomenuo, ja sam već odavno na temi za golmane napisao od mlađih Čavlina ili Šemper ili od starijih Grbić..
  • Noel
    6.4k
    Koji Grbić ljudi se dan danas smiju na njegovo ime u Lilleu.
  • Krizy
    43.5k
    Tomo Ničota se još nije otrijeznio od češkog piva, pa se razbacuje imenima.
    Kakav jbni Ivo Grbić, taman da je besplatan.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    filozofiram? Dinamo živi od razvoja mladih igrača i od prodaje a ne od oživljavanja karijera nekome ko je brže bolje poletio van iz Dinama. Platio bi Grbića sigurno ne malo i dobio bi na golu još jednog Nevistića, po mom mišljenju jako glup potez.
  • mali M
    5.2k
    a fakat si nedokazan, rekao sam ti kakav tip igrača ja smatram da nama trebaju kao pojačanja, zašto si zaobišao da sam za golmana spomenuo i Šempera? Nevoliš Grbića brate, sve pet, meni je to u redu, ali svakako mi je tri puta bolji golman od Nevistića, Ivušića i sličnih, "osijek/rijeka mi je vrh karijere" golmana. UVIJEK bi stavio naše klince da igraju i to nitko ne osporava.. onda okej, ti smatraj da su nam pojačanja Selahi, Hoxa i slični.. sretno sa Jakirovom logikom...
  • sanjinlego
    3k
    Napisao sam. Ivo Grbić je još jedna laž od strane dnovinara Tome Nicote. Od toga nema ništa.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    ne, ja sam se osvrnuo na Grbića jer ga se spominje po nekim medijima i jer si ga i sam spomenuo. Slažem se da je dobar golman, dobar je bio i Nevistić kad smo ga uzeli.. Ali moje mišljenje je da nam treba golman sa kontinuitetom igranja. Isto mišljenje imam i za Šempera i bilo kojeg u sličnoj situaciji. Nemam ništa protiv Grbića, naprotiv. A evo kaže Sanjičanin da ništa od toga
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Neko je ovde pisao da dinamo ima povratnu klauzulu koja iznosi 400 milja eura na čavlinu. Mi za te novce nikad nećemo kupiti takvog vratara koji je jos potencijal za zaraditi
  • bongo
    842


    Samo da ne bude zabune, nisam napisao da oni nisu bili dobri igrači nego su samo pokazatelj kako se i te sezone lutalo pa se cijelo vrijeme pokušavalo nešto novo bez jasne vizije...

    Imali smo tada odlične napadačke opcije Eduardo, Ljubojević, Zahora, Zekić, Karić, Bošnjak (koji je igrao bočnog)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions