• Facke
    3.6k


    pripreme je Biscan zasral s "ekspertem" Naglicem.
    Ovi miniciklusi su pre male vremena za pravu pripremu.
    Nazalost. Al vidi se u svakem klubu, zajebes pripreme imas velikih problema u sezone.
  • Jaro
    7.4k
    nakon prve tekme sam rekao KTC je pljuska svima u momcadi koji sve imaju visemanje servirano za trening i rad na sebi. Ali tu se vracamo na izjave svakog od nasih kad ode - tamo se puno vise radi, ali rekao bih da osim onog kaj rade u klubu, da tamo skuze da nisu tolike zvijezde i da ih nitko nece cekati, maziti, paziti i slicno, vec da sve ovisi o njihovom individalnom angazmanu, treningu...
    KTC je 6 mjeseci van kolektiva, sve si je sam organizirao i covjek udje nakon 10 dana zajednickog treninga kao da nikad nije otisao...
  • Georg Koch
    4.6k
    Germanijak pise da je Labrovic preskup nasima, da su se okrenuli Grbicu te da su kontakti vec uspostavljeni.
    Koliko ima istine, vidjet cemo.
    Igracki gledano potpisao bih ga odmah, bez sumnje to je top golman.
    Upitno je sto se tice odstete i place.
    Po TM-u vrijedi 3.5m, mislim da bi se to moglo srezati, i kroz rate, mislim da je to izvedivo.
    Upitna mi je placa koju ima sada, to je negdje 800 000 - 1m godisnje, sto se po netu da pronaci.
    Dosta varljiva stavka za nas..
    A bome bi bi i velik udarac za tovariju, dobro velik udarac...
    Na stranu i to, prvenstveno se gleda sto bi donio njegov dolazak nama, a mislim da bi mnogo...
  • jp23
    2.6k
    Bolje da su se okrenuli vraćanju Livakovića
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    dosta jeftinije ga de može i mora dovest. Potpisat se može sad već na zimu i dovest gratis na ljeto kad mu ističe ugovor. Imamo zagorčati i neću za izgurati sezonu
  • Doktor Kunić
    3.4k
    I koja je sad razlika između Nevistića i Grbića? Ni jedan ni drugi nemaju minutažu i kontinuitet.
  • miro
    4.4k
    Ne bih Grbića nikad potpisao, samo fali još jedan koji sanja naslov Hajduka, ali ovaj puta da brani za Dinamo
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    slažem se, vidjeli smo kod neve šta znači ne braniti i stagniraju. I ja sam za opciju samo pojačanja momentalno, I nije mi jasna pozicija golmana kao prioritet
  • austrijanac
    4.1k
    Nisam za nijednog.

    Ako nam je golman prvi pick za riješavat na zimu, to samo potvrđuje da se ne zna tko pije, a tko plaća.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Glupani su apsolutno nesposobni, neznaju, škrti su i tvrdoglavi...najgora moguća kombinacija za bilo kakvu rukovodeću poziciju...Labrović, Grbić, Selahi, jesu li u stanju zaposliti nekoga tko će gledati izvan okvira trenutnih ili bivših hnl asova?
  • sanjinlego
    3k
    Ne palite se. Još jedna “lažna ekskluziva” od strane Tome Nicote.

    Koliko god taj Barra sada pljuvao Dinamo, još uvijek smo toliko mocni da preko nas diže cijenu i potražnju za svoje igrače :)
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nama treba golman dugorocno, kratkorocno za ovu sezonu nije problem izgurat sa Zagorcem i Nevisticem.
    Moramo podic obranu, bit u stanju zavrsit utakmicu bez primljenog gola, odigrat je rutinski. Moramo podic sredinu jer mi posjed izgubimo svaki put kad zabijemo gol. Ne znam jel samo kvaliteta u pitanju ili se prelio mentalitet malog kluba/ekipe sa Jakira na igrace. Trebamo konacno i ubadat s krila.. Na ljeto kad se situacija rascisti pa se zna na cemu smo nek idu po dugorocno rjesenje za poziciju golmana, nemam nista protiv
  • Noel
    6.4k
    Jakirović i njegov remont. Hnl "zvijezde" Labrović Mierez i Brodić i Bilbija. Ko očekuje da sa takvim likom da se može ozbiljan remont napravit ..
  • bongo
    842
    Već sam napisao da me ova sezona polako podsjeća na "Ligu za bedaka" pred sada već skoro 20 godina...

    Ako stvarno dođe Bilbija sa 33 na leđima stvarno ova sezona bi mogla postati dejavu na 2004/2005...tad smo isto u napadu panike uzeli Karića i Zekića kao rješenja u napadu sa 30 godina
  • Common Sense
    804
    Zagorac je dobar golman i ne vidim razloga zašto on ne bi bio rješenje idućih par godina. Kakve ima veze što ima godina, imao je i Eduardo koji je super branio, a nakon nas otišao još u Chelsea. Koliko se sjećam, klub je za Eduarda dobio i nekakvu odštetu, ali ne sjećam se iznosa.

    Možda se Nevistić u međuvremenu i izvuče iz ove krize u koju je upao, čovjek zna braniti, pokazao je to u Varaždinu, Rijeci i Uefa ligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions