• Patak
    2.9k
    Thnx. Tad je Mazalin bio najveći talent, ali on bar igra košarku i danas. Šteta za sve te igrače, I ona sljedeća dobra generacija koja je osvojila europsko -Prkačin, Perasović i onaj mali iz Dubrave kaj je otišao u Real prerano, slabo za sada...
  • blackbully
    4.5k
    Zna li netko zna gdje su sad Arapović, Slavica, Bender koji su igrali finale s amerikancima 2015te?Patak

    Arapović je još 2017. gadno ozlijedio patelarne ligamente i to je vukao do prije dvije godine i odustao od košarke.

    Bender je u Obradoriu. Tipičan španjolski prvoligaš za podić formu nakon što ispadneš sa NBA/Euroligaških radara. Krajem prošle sezone je potrgao križne ligamente i nema ga do proljeća iduće godine.

    Slavicu nažalost nisu zaustavile ozljede nego tupava glava. On i Halilović svaku ljetnu/zimsku pauzu ruku pod ruku i bančili po noćnim klubovima, Instagram i sponzoruše... Ako se sjećam Šibenka mu je ponudila posljednju pravu šansu, ali nije izdržao niti par treninga i vratio se u Zagreb. Nakon toga Bosco vrlo kratko.

    Mislim da mi je šogor rekao da Slavica trenutno radi na benzinskoj u Karlovcu. Nisam siguran...

    Luka Božić je bio blizu da završi kao Slavica, ali je došao pameti na vrijeme. Sav onaj cirkus kada je po Zadru snimao vlogove za YT i pozivao žene na seks preko Tindera. Jusup ga je na vrijeme povukao sa sobom u Široki i napravio mašinu od njega.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Boris Tišma je taj iz Dubrave...Trenutno igra u KK Split
  • Deleted User
    3
    nisam znao ovo za malog arapovića. šteta bio je baš srčan igrač. što se tiče slavice uvijek mi padne ova tekma na pamet. finale SP u19 koje smo izgubili u zadnjim sekundama. ovo je bio potez turnira. i sad čitam što kažeš za slavicu a tatum je sigurno u top10 NBA igrača i vođa celticsa. znači svjetska krema od igrača. kako život zavrti priču. živio rođo slavica !
  • Zagreb1992
    1.7k


    Slavica si je sam kriv radi toga ..imao je i kasnije minutažu u Cibonii, ali kad je više provodio vrijeme po tkalči i zajebavao se nego kaj je radio na šutu
  • Deleted User
    3
    naravno, kao i većina svih takvih slučajeva. ali slavica je možda želio biti čovjek. tko će ga znati što mu bilo u glavi. vrhunski sport traži brutalna odricanja u svakom smislu i to još od mladih osoba. ništa čudno ako netko želi kao i mi prosječni čobani popit koju pivu, zapalit pljugu, fatat žemske i to sve.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ma Slavica je bio s oproštenjem debil ..Pričao sam oko njegove karijere s njim bio i sam se kaje sad kaj nije više bio pametan i posvetio se košarci

    Njemu nije tata kao Lovri Gnjidiću tata karijeru vodio
  • Deleted User
    3
    roditelji uvijek igraju ulogu. većinom su to djeca i ako ih nema tko usmjeriti jbt ga.
  • Keyser Soze
    10k
    Stari od Gnjidića je ipak bio respektabilan košarkaš koji je igrao Euroligu s Krkom, vidi se koliko to znači kad Lovro kao lošiji igrač napravi bolju karijeru od Slavice.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Bio je Lobro pred povratkom u Cibonu ..stopirao je upravo tata Boris
  • Patak
    2.9k
    Pa i tata od Slavice je bio košarkaš ako se ne varam u Šibeniku u doba Dražena. I od malog Tišme također. Žao mi je i Arapovića ako je prestao igrati, drugi karakter od "lucidnog" oca skroz. U toj generaciji je Mazalin bio najveći talent ali on bar danas igra košarku. Dosta tih velikih talenata se izgubi negdje, i onaj sin od Ive Nakića koji je bio kao veliki talent pa izgleda ništa ni od njega. E, da i od malog Prke neće bit neka velika karijera. Od najave odlaska na draft dvije godine zaredom do vjerojatno neke prosječne euro karijere ali vjerojatno ne u Euroligi nego ona liga ispod a u Ciboni je bio kapetan sa 18.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Prkačin je posvećen radu i ostvarit će solidnu karijeru ..za njega se ne bojim ..Nakićev sin je u Igokei rotacijski igrač ...Prevelik hype se stvara oko igrača, a nikad ne ispunce potencijal do kraja...Sad imaš u kadetima mladog Katanovića koji igra u Boscu ..nedavno su došle iz inozemstva ponude za njega , ali kako sad stvari stoje roditelji žele da tu ostane u Ciboni ..eto ti primjer ..u slobodno vrijeme dok nema treninga i to ode doma i vrati se nazad u Zagreb trenirati šut ...Meni je od generacije di je Prka bio kapetan najviše žao odlaska Tonija Nakića..Bio je osporavan za šut, a dečko u finalu PH je doslovce bio i zasluženo MVP
  • Facke
    3.6k
    Pa mene nije jasne da ovaj Sauerland nemre Hrgovicu pravu borbu dogovoriti. Hrga je sad kulike 6 let profesionalni boksac i nis. S 25 pocel sad ima 31 i u svim tim letima ni jedna prava protiv nekoga jakoga. Vleceju ga za nos ko Mavrovica dok se nacekal Lennoxa. A boks je postal tulke glup , za neverovati kak su taj sport unistili.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Matej Mandic brani zivotom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.