• Georg Koch
    4.5k
    50% obrana u 1.poluvremenu, nema dalje. To ni Sola nije imao u najboljim danima :grin:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kakva tekma zagreba, onako prosuti dva zadnja napada, ni ne za pucati na gol, Srna još uvijek zelen. Ne pamtim onakvu predstavu našeg jednog golmana kao Mandića, ne samo večeras. Podsjeća me jako na ovog ovdje Niclas Landina u njegovim godinama. Neustrašiv, i ne zatvara oči, nego prati krilo do kraja
    Nadam se da smo dobili golmana za budućnost i narednih 15 godina
  • Zagreb1992
    1.7k
    Što se tiče KK Cibone ..još je jedna blokada na FINI ostala ..riječ je o jednom odvjetniku koji je u vrijeme Čavlovića radio neke poslove za njega .Protiv njega je poslana prijava u DORH al očito je stranačka veza tate ipak jača jer se ta ista prijava odbila od strane DORH-a
  • Majki2111
    3.1k
    kelce.jpg

    Brojniji i glasniji od Kohorte- Iskra Kielce
  • NitkoBitan
    17k
    Znaci nisam bio jedini sa foruma na rukometu haha. Jbg frend me iscimao i rekao ajde posto je besplatan upad. Sport mi nije napet, suci previse utjecu na utakmicu i atmosfera u samoj dvorani je ocajna. Mislim da mi je ovo bio prvi i zadnji put da sam otisao na rukometnu utakmicu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Toliko pratim rukomet da nisam znao da je trener Badela Nikolić niti znam tko je uopće taj Nikolić.
  • Patak
    2.9k
    Ne znam ni ja, a nisam znao ni da se igrala ta utakmica. Uništila se hrvatska liga, na račun one SEHA lige slično kao u košarci ABA liga.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Trener Zagreba nije Nikolic, on je pomocni. Prvi trener je Nenad Sostaric (vjerujem da si cuo za njega zbog rezultata sa zenskom repstacijom).
    Sostaric je imao nekakvu operaciju, pa je Nikolic preuzeo klupu
  • austrijanac
    4k
    Seha je bila liga za pranje para, nema to veze sa uništenjem hrvatskog rukometa. Na račun te Sehe PPD je dobio 200-300 tisuca eura i mogao izgurat sezonu.

    Hrvatski rukomet je bio uništen onog dana kad su uzeli pehar klubu koji nije bio RK Zagreb jer "navodno" na jednoj prijateljskoj za Metković je zaigrao Lac koji nije imao čiste papire.

    Sve kasnije je bilo samo dodatno.


    A i na kraju, kad vidis tko vodi svjetski i europski rukomet, dobro da još postoji sport.
  • Neki tip
    21.3k
    Hrvatski rukomet je bio uništen onog dana kad su uzeli pehar klubu koji nije bio RK Zagreb jer "navodno" na jednoj prijateljskoj za Metković je zaigrao Lac koji nije imao čiste papire.austrijanac

    A bas ga pretjera'...

    Mislim možemo govoriti o neetičkim, nesportskim potezima i implikacijama, ali tvrdnja ti je toliko rastegnuta i toliko ne drži vodu da nisam siguran treba li argumentirati suprotno ili je naprosto stvar uvjerenja pa ionako ne bi pomoglo.

    Hrvatski rukomet je nakon te epizode polučio bezbroj uspjeha i vrhunskih igrača i premda možemo govoriti o unistenju jedne rukometne sredine, Gopčevoj štetnosti, koječemu, o uništenju hrvatskog rukometa sigurno ne možemo. Barem ne u kvalitativnom smislu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Trener Zagreba nije Nikolic, on je pomocni. Prvi trener je Nenad Sostaric (vjerujem da si cuo za njega zbog rezultata sa zenskom repstacijom).Imamo Dinamo

    Eto vidiš koliko znam. :lol:
  • austrijanac
    4k

    Mogu o tome pričat danima, ali o tom sportu nema smisla.

    Taj sport se uništava od Mustafe na vrhu IHF do Poljaka i Zokija na vrhu HRSa.

    Nema smisla pretjerano, jer da nije bilo tog sporta, a i borbi sa vjetrenjačama u HRSu i ministarstvu, nebi ni ja se bavio danas čime se bavim pa eto, iz zahvale neću iznosit ništa.


    Iako poštujem tvoje mišljenje, u pravu si, to je stvar uvjerenja, rukomet je mogao izlučit puno više.
  • Bruh
    926
    Od timskih sportova valjda samo nogomet stoji na stabilnim nogama... eventualno ragbi i bejzbol kaj imaju minimalan broj ljudi koji ga igraju
  • blackbully
    4.5k
    kao u košarci ABA liga.Patak

    Ne znam kako je točno ABA liga kriva što hrvatski klubovi nemaju za papar i nisu interesantni privatnim investitorima.

    Možemo jedino biti zahvalni što imamo priliku u Zagrebu gledati euroligaške i bivše NBA igrače.

    Btw, Zvezdina dominacija je počela upravo prodajom Cibonine Eurolige njima. Ajmo kriviti ABA-u za privatne interese Cibonine lopovske uprave...
  • Patak
    2.9k
    Ponavljam se, ali koji privatni investitor bi uložio u hrvatsku ekipu koja služi državno financiranim beogradskim ili seoskim ekipama iz Laktaša za pucački trening. A nema ni gledatelja više koji će to htjeti gledati. Je, baš će netko doći vidjeti bivše NBA ili euroligaške igrače u dresu zvezde koji će tu nabijati naše dečke. Tu i tamo se u nebitnom dijelu sezone dogodi neko iznenađenje kad igraju sa rezervama jer imaju tekmu u Europi za dva dana, ali to je to.

    S druge strane imamo npr. hrvatsku ligu u futsalu, kako oni imaju za papar? Isto dvoranski sport, pet igrača u polju, s tim da u košarci imamo ogromnu tradiciju, a futsal je razmjerno novi sport. Moje mišljenje je da je tome uzrok aba liga, potpuno nezdravi koncept i smrt za hrvatsku košarku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.