• Kujtim Shalla
    2.9k
    Zna Bruno italianski, neka prevede
  • dzoni77
    5
    Ako dode strani trener bit ce ista situacija kao s onim iz Belupa, totalno ne razumijevanje lige
  • Ali
    2.2k

    Pa ne steanca rsdi stranca, ovaj u belupu je bio toliko iskusan da je bio iznenadjen i odusevljen ambijentom na poljudu.

    Stranac sa kvalitetnim stozerom, specijalistima za kondu, za prekide, za analizu... to u RH nemas ozbiljog, Jakir je kao faca iz Rijeke stigao a vidimo doseg...
  • Fanboy
    2.6k
    Meni su od stranaca dobar trag ostavili onaj Istrin Garcia te bivši trener Šibenika, mislim da je bio Urugvajac Rosas...Kod njega je Jakoliš izgledao kao Vini Jr. a Marin se sjajno nadopunio.

    Mislim Šibenik je izgledao ekstra tu polusezonu, možda najatraktivnija momčad lige. Da ga nije preuzeo onaj mafijaš mogli su imati još bolje proljeće.
  • Šteco
    686
    Tamo po nekim onformacija.a je bio na cca.1,5 mil €, dakle u nasem platnom rangu.Ali

    Dinamovi treneri do sada nisu imali niti blizu takve ugovore. Mislim da ni Bjelica nije imao toliko kad je produžio ugovor i dobio povišicu nakon što je klubu rezultatima, osim euro proljeća, donio ozbiljan novac i digao vrijednost igrača u nebo.

    Ovi su se do jučer cjenkali s igračima za parsto tisuća eura za produženje ugovora, koji su bili reprezentativci i okosnica momčadi. Sumnjam da će ići u takve akvizicije dok su razni Tomići i ekipa u opticaju. I dok je Čančeloti na par stanica od stadiona.
  • Klenx
    5.7k
    No, Jakirović je remijem na Rujevici, gdje su svi osim njegovih bili protiv njega, po svemu kupio kartu koja vodi prema zimskom mercatu kad će moći slagati momčad po svom ukusu.

    Olivari.

    Ključaj ovu temu, nebitno što je igra "Napucaj na Kulenovića bez plana i programa", možda dobije otkaz kad ispadnemo iz lige.
  • Mali Zeus
    13.2k
    No, Jakirović je remijem na Rujevici, gdje su svi osim njegovih bili protiv njega, po svemu kupio kartu koja vodi prema zimskom mercatu kad će moći slagati momčad po svom ukusu.Klenx

    Zimski merkato koji je za mjesec i pol. Bodom na Rujevici. :lol:
  • marcio amoroso
    36.6k

    Jakir je još samo 6 utakmica udaljen od shoppinga. U tih 6 utakmica mu je dovoljno 6 bodova. U ovom ciklusu (Gorica A, Viktoria H, Lokosi H, Varaždin A, Viktoria A, Rijeka A) je uzeo 5 pa bi 6 bio napredak. Izdrži Profa!
  • Noel
    6.4k
    Nitko ne priča o blamu u intertoto kupu di smo zadnji u skupini. Zadnji. Ponavljam zadnji. Evo 11 sati je svi mediji šute o njegovom otkazu. Di je Lesički sad? Di je Medo? O Biščanu bi već 5 članaka bilo.
  • sport
    3.3k
    Zašto je otvorena tema kad Dinamo ima trenera i tako će ostati do 17.12.2023.
  • xavier
    12.1k


    Vratimo se malo u prošlost i sjetimo se kako je jedan od službeno navedenih razloga zašto je svojevremeno Bjelica dobio otkaz bio taj što nije uspio proći skupinu LP (!) gdje je bio s klubovima iz Engleske, Italije i Ukrajine. Isto tako, Čačić je otišao u trenutku kad je bio prvi u HNL-u te imao solidnu prednost.

    Sad igramo skupinu KL s klubovima iz Češke, Kazahstana i Kosova i kako kažeš, zadnji smo na tablici nakon 4 kola sa samo jednom pobjedom. U HNL-u imamo priličan zaostatak iza Hajduka i izgledamo jako loše na terenu...i trener ima punu podršku kluba (!) :eyes:

    Već sam pisao da ne kreće to od Jakira te da su razlozi puno dublji, ali ne razumijem čime je on zaslužio takav status. Jedino je Zoki u prvom mandatu bio zaštićen na takav način. No ako već uprava smatra da Sergej nije kriv za ovo, onda bi trebala ponuditi ostavke jer su onda oni napravili loš posao slaganjem momčadi. Ovako ispada da Jakir nije kriv jer "ni ne može bolje s ovim kadrom", a ni uprava nije kriva jer "su kao napravili sve što su mogli". Bojim se da je upravi prioritet cijele ove godine bila borba za preživljavanje, a sportski dio je bio debelo u drugom planu.

    Nadam se danu kad će to sve biti posloženo kako treba. Kad ćemo imati jasne procese, definirane ciljeve, kad će se znati što je čiji zadatak i odgovornost te kad ćemo imati SD koji će imati plan te sukladno tome dovesti igrače i trenera koji neće biti netko koga bi preporučio prosječni prolaznik na cesti.
  • Noel
    6.4k

    Svaka čast na upisu,sve potpisujem!
  • OsamŠest
    3.5k
    Već sam pisao da ne kreće to od Jakira te da su razlozi puno dublji, ali ne razumijem čime je on zaslužio takav status. Jedino je Zoki u prvom mandatu bio zaštićen na takav način. No ako već uprava smatra da Sergej nije kriv za ovo, onda bi trebala ponuditi ostavke jer su onda oni napravili loš posao slaganjem momčadi. Ovako ispada da Jakir nije kriv jer "ni ne može bolje s ovim kadrom", a ni uprava nije kriva jer "su kao napravili sve što su mogli". Bojim se da je upravi prioritet cijele ove godine bila borba za preživljavanje, a sportski dio je bio debelo u drugom planu.xavier

    Po njima, "krivac" je sam otišao.

    Baš zato mislim da se na zimu ide all in i da se može reć "evo vam Šimić, ovak se radi transferni rok".

    Sve je to banda..

    Ja sam već rekao, Jakirović je odličan, ali limitiran trener. Pod njim će Dinamo gazit kroz HNL, ali mislim da će u Europi svake sezone biti posrtaja na koje smo već pomalo zaboravili zahvaljujući eri Bjelice i nešto malo poslije.

    Ne znam, možda je i to ok s obzirom na okolnosti i uvjete rada cjelokupnog hrvatskog nogometa..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ovo sa jakirom me podsjeća na situaciju kod nas ovdje gdj živim. Imamo klub u kiki su prije 5 godina ušli sa velikom popom bivši reprezentativac Danske Claus Jensen i najpoznatiji kuhar Claus Mayer. Oba lokalni dečki, kao uložili novac. Klub se nalazio u 3 rangu natjecanja čaja. Cilj u naredne 3 godini biti u superligi. Ušli u drugi rang, pa ispali ponovo u 3. Love nema već dugo. Claus je trener već četiri godine. Ne prima plaću a za novog nemaju. Izgleda isto za Jakira. On se osigurao ugovorom. Ovi vole pare, da da otkaz sam već garantiram imaju rješenje. Ali samo u slučaju otkaza. Plan B je da sve izgubi, pa moraju otkaz dati, i onda dolazi jeftinija kopija njega. Neko tipa Tomić. Postali mi prćija jebo te
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ima zaštitu jer bi mu davanjem otkaza priznali da su fulali plus otpremnina. Bišćana se, kao i Šimića, bilo lako riješiti, sve su ih okrivili i bilo je neka visi pedro. Otkazom profi bi i oni ispali nesposobni (iako je svima jasno već da su takvi). Isto tako teorija je i da je profa produžena ruka glave u klubu i da je i zato zaštićen.

    Iako kad vidim da se Tomić spominje kao nasljednik slabo mi dođe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.