8.3k
    Jakirović je zaista dao šanse svima, nema što nije izrotirao.Common Sense

da, ali dao kakvu sansu? 20min ili tekmu protiv oriolika? i onda je otpisao igrace. Daj me nemoj j...
    Kakvu priliku su dobili Max, Mihka ili Sosa?
    max je odigrao zapravo dosta dobro i svi se cudimo zasto ne igra vise, ili zasto ga je vadio van protiv gorice. Sosa je odigrao solidno protiv oriolika, pa makar on nije mjerilo, treba mu dati priliku jos neku.

Covjek da priliku svima po 20min, i ako ne zabijes i asistiras u tih 20min kao Kaneko, za tebe nema vise mjesta. O kakvim prilikama govorimo?

Covjek nakon skoro 20 utakmica i dalje ne zna koja mu je glavna postava, stalno mijenja, pokusava sve moguce kombinacije, a ne kuzi da tako samo razjebe ekipu i koheziju jer nemaju kontinuitet igre nikakve!!
  • Common Sense
    805
    Nije baš da su igrači dobili samo po 20 minuta. Svi igrači su dobili više prilika u više utakmica. Sosa nije u planu zato što je već na prvom treningu s momčadi bilo jasno da je riječ o igraču koji nema kvalitete za HNL i on će biti vraćen na zimu.

Istina je da nema glavnu postavu, a to je zato što nema ni jednog jedinog igrača za kojeg bi mogli reći da je u formi i oko kojeg bi mogao graditi i nadograđivati momčad.
  • austrijanac
    4.1k
    Srž problema ista je kao i u Manchester UniteduCommon Sense

Samo sto United igra Premier ligu, a Dinamo HNL.

Ovako katastrofalan niz je trebao zavrsit s njegovim otkazom jucer.
  • Jaro
    7.4k
    evo, ti si jedan od ovih Jakir sljedbenika - daj mi molim te objasni od kud tolika vjera u njega. Ne pitam kao provokacija nego me bas iskreno zanima.
    8.3k

Maxime Bernauer je dobio 90min protiv Rudesa - odigrao dobro, sljedece dvije tekme 0 ... onda dobije 90min protiv Istre, odigrao jako dobro. Nakon toga Gorica i vadi ga na poluvremenu bez razloga. Nakon toga ulazi protiv Plzena, igra 35min, skirivi penal koji bi skrivio svatko, ali ima fantasticne duge lopte i jedini je kreator neke ozbiljne prilike. Nakon toga u sljedece 4 tekme dobije samo 90min u kupu gdje je odigrao ok

Bogdan Myhkaylichenko - upisao 9 min protiv astane i zaradio dvije asistencije, 90min protiv Rudesa - odigrao dobro, protiv hajduka je dobio 17min, nakon toga losa igra protiv balkanija i onda nije upisao nijednu minutu.

Joaqin Sosa - doslovno odirao 13min protiv istre i 90 min protiv Oriolika. U kupu je bio solidan. Kako onda mozemo reci da nije kvaliteta za dinamo?
    I nemoj mi molim te ponavljati tu jednu recenicu gdje se reklo da se odmah vidjelo na treningu da nije za dinamo, takve idiotne izjave od kvazi novinara su teski idiotizam. Covjek je jedan od vrlo obecavajucih talenata urugvaja, a hnl je kao liga top5 da mozemo reci da takvi nemaju mjesta. Ako je ta izjava bila prije mjesec dva, zasto je onda uopce dobio priliku u kupu nego da se vidi kakav je. I bio je ok

Tibor Halilovic - 26min protiv astane i zabio gol, 28min protiv rudesa , 25min protiv balkanija, 19min protiv Istre i 90 protiv Oriolika.

Takuro Kaneko - 30min protiv Hajduka, 26min protiv Istre, 18min protiv Plzena i onda je okrenuo protiv Lokomtive u kojoj je igrao 33min, dobio asist i gol, te je jedini nakon toga odigrao dvije tekme, cijelu protiv varazdina gdje je bio daleko najbolji i skoro cijelu protiv Plzena

Gabrijel Rukavina - 15min protiv Slavena i 18min protiv Rudeša

Mauro Perkovic - Lokomotovia 90min, Varazdin 90min, Plzen 90min, i sve utakmice je odigrao dobro, i jedin ima vece ocjene od 7 svaku utakmicu. U razdoblju istom/slicnom kao ovi gore navedeni, u 7 utakmica nije dobio ni minute

Ajde sada da cujem jos jednom kako su svi dobili neku priliku i da nisu materijal za Dinamo.
    Jedini koji su recentno izasli kao 'pobjednici' su Kaneko i Perkovic. Kaneko prvenstveno radi gola i asistencija protiv Lokomotive. Perkovic zbog groznih igara Perica i Šutala gdje je iskoristio svoju priliku i pokazao da je kvalitetan.

Toliko o Sergejevom mijenjanju i davanju prilike svima. 15-20 min svaku trecu tekmu nije prilika. To nije ni blizu dovoljno vremena i daleko od ikakvog kontinuiteta da bi igraci pokazali nesto.
  • Patak
    2.9k
    Nevezano za Jakira, ali kad se spominje Sosa, ostalo mi je u sjećanju da smo tu na forumu vidjeli iz onih klipova da ima problema sa štopanjem lopte pa kaj ja znam netko je kriv za taj promašaj ak se na treninzima to kasnije potvrdilo.

I da, @Neki tip je baš dobro složio te dvije grupe koje nisu za smjenu trenera jer se i sam nalazim u njima. Nisam bio ni za smjenu Čačića ni Krznara jer im se trebalo pustiti da osvoje prvenstvo bez obzira na malu krizu rezultata. Dobro, Čačiću su uzeli ovo zadnje pa nije "oštećen". Forumsko skakanje po glavi zbog kritike smjene je bilo i gore nego ovo sad s Jakirom.
    805
    Nisam jedan od Jakirovih sljedbenika i nigdje nisam napisao da on nije kriv. Kriv je u istoj mjeri koliko je kriv i ten Hag za kaos u Unitedu.
    805
    Na terenu može biti 11 igrača, ne mogu svi imati punu minutažu. Oni s njima svakodnevno rade i na treningu, i to je isto čimbenik koji definira minutažu. Jakirović je radio više izmjena nego svi njegovi prethodnici zajedno, je li tako?

Ovo za Sosu nije izmišljotina nesposobnog novinara, već fakt. Fućkaj ga,i ja bi volio da smo doveli Rrahmanija ili nekoga tko bi nam bio instant pojačanje, ali nismo.
    8.3k
    Ovo za Sosu nije izmišljotina nesposobnog novinara, već faktCommon Sense

fakt na temelju cega?

Na terenu može biti 11 igrača, ne mogu svi imati punu minutažu.Common Sense

naravno, ali zasto onda igraju igraci koji su kriticni i skirivli vec veliki broj golova i izgubljenih utakmica? Zasto prednost imaju Peric i Šutalo, i Ljubo na beku, a svi odreda igraju kriminalno, ispred Perkovica, Bernauera ili Sose?
    Zasto se tim igracima oduzima minutaza ako nisu pokazali ekstra klasu nakon 20min u 5 kola, ali igracima koji ize tekme u tekmu pokazuju ekstra losu klasu, se daje puna minutaza?
    Jedni se otpisuju nakon 20min svaku trecu tekmu, a neki su zacementirani makar dva mjeseca igraju lose? I tu ne mislim samo na obrambene igrace.
    I ne, to nije djelo uprave, nisu to klinci koji trebvaju minutazu da se probiju ili ne znam sta, osim Baturine mozda. Ne tjera uprava trenera da stavlja Perica,Šutala, Moharamija,Ljubicica,Mišića,Špikića, Menala i Marina da igraju kako bi ih lakse prodali