• Georg Koch
    4.6k
    Hajduk-Varazdin nedjelja.
    Od zadnjih 10 utakmica Hajduk dobio 9, 1 Varazdin.
    Od zadnjih 10 utakmica na Poljudu, omjer isti 9-1.
    Ima li nas koji jos vjerujemo u cuda? :sweat:
  • Blueshadow86
    1.7k
    Nema. Hajduk to pobjeđuje s 1:0.
  • Juznjak
    3.8k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/trener-varazdina-ima-rak/2511422.aspx
    Majstore pobijedi ovo a protiv Hajduka će se lako. Drži se! :pray:
  • Krizy
    43.4k
    Maloča radi na službenoj stranici?
  • Doktor Kunić
    3.4k
    kad sjediš na kauču i čitaš ovo dođe ti da pukneš mogu misliti kako je dečkima koji će izgorit za njega. Pobjedit će ako Bog da najtežu utakmicu u karijeri!
  • i more je plavo
    1.1k
    Ma nek Hajduk i dobije ovu tekmu, samo nek covijek dobije ovu bitku.

    Meni djeluje ko pristojan, skroman lik koji radi i ne kuka, a i solidno Varazdin izgleda pod njim.

    Sretno Mario !!!
  • Krizy
    43.4k
    "Štrkalj ima Leša na sebi" :lol: :100:
  • hardek
    2.8k
    Kakva top prezimena u ove dvije ekipe. Trebali bi Lepinjica, Kapulica i Kajmakov zajedno u neku ekipu i naći još nekog Ćevapđiju. Imali bi dobru kemiju u ekipi
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Kakva top prezimena u ove dvije ekipe. Trebali bi Lepinjica, Kapulica i Kajmakov zajedno u neku ekipu i naći još nekog Ćevapđiju. Imali bi dobru kemiju u ekiphardek

    Poklonimo im mi kulenovića ako što pomaže
  • Neki tip
    21.3k
    Hajdukov trener Mislav Karoglan je u najavi utakmice s Varaždinom dobio novinarsko pitanje ima li dojam da se klubovi u ligi više trude protiv Hajduka nego protiv Dinama.

    "Nemam taj dojam jer vidim da su svi svako kolo motivirani. Gledam Lokomotivu i Varaždin s Dinamom. Ne vjerujem da će Dinamo imati medeni mjesec u Rijeci. Mi imamo puno navijača, to nosi dodatnu dimenziju. Kada je pun stadion, igrač ima posebnu motivaciju."

    ...

    Ok, Karoglan je zapravo na mjestu odgovorio, tek iskoristivši priliku da pohvali svoje navijače (znam, znam, "da im se ulizuje", ali da je naš rekli bismo pohvali/zahvali/prepozna, pa se nastojim držati istog kriterija), ali nestvarno mi je novinarsko pitanje..

    Ovakvog namještanja na volej (koji Karoglan korektno nije iskoristio) ne bi se posramio ni Aleksandar Vučić sa svojim najslobodnijim medijima u regionu.

    Bljutavo.
  • Krizy
    43.4k
    Otkako se igra Liga 10, samo dvije momčadi nisu imale pobjedu nakon 15 kola. Rudeš dva puta i jedanput Zagreb.

    2015./16. - Zagreb 0-5-10
    2018./19. - Rudeš 0-2-13
    2023./24. - Rudeš 0-3-12
  • Rex Ramae
    2.8k
    Rudešu zakonski zabraniti igranje 1. lige.
  • jedan u nizu
    8.3k
    zasto?
    I takvi su u proslom kolu drzali hajduk do zadnje sekunde. Da je ona lopta usla u gol u zadnjem napadu ili da je dosuden penal uzeli bi bod Hajduku.

    Treba li onda Hajduku zabraniti igranje 1.lige?
  • striko
    1.5k
    Erceg isto golova kao i Livaja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.