• Olmic
    3.6k
    bome nisam mislio da ih ima dvojica. Tomas ce za SD pa da imamo dva covjeka zvana korporacija
  • Olmic
    3.6k
    ne postoji trener koji bi danas valjda preuzeo klupu
  • NORTE
    11.4k
    Jedan fun fact iako trenutno nista nije fun..u slucaju ocekivanog rezultata u nedjelju u ponedjeljak ili utorak novi trener ce postat covjek kojem ce prva tekma biti protiv kluba koji je zadnje trenirao u HNL. Samo da i on ne bi bio kao Jakir od kluba do klubaOlmic
    Izgleda da idem u osobni bojkot i želim im svima skupa sve najgore.
  • OsamŠest
    3.3k
    ne postoji trener koji bi danas valjda preuzeo klupuOlmic

    Iznenadio bi se..
  • Neki tip
    21.3k
    bome nisam mislio da ih ima dvojica. Tomas ce za SD pa da imamo dva covjeka zvana korporacijaOlmic

    Uvijek postoje dva izlaza. Osim ponekad.

    Ima jedan vic na tu temu...

    Pričaju 2 cigića o stanju u svijetu, nesigurnost velika, znaš kako je.

    Veli jedan, šta misliš, oće da bude rata?

    Ma će da bude rata, će da ne bude rata, ja imam 2 izlaza.

    Kakva 2 izlaza?

    A 2, kad ti kažem. Ili ću da idem u rat ili neću da idem u rat. Ako ne idem u rat, dobro je, ako idem u rat, imam 2 izlaza.

    Ma daj, pa kakve tad izlaze imaš?

    Ili ću da budem ranjen, ili neću da budem ranjen. Ako neću da budem ranjen super, a ako ću da budem ranjen, imam 2 izlaza.

    Ili ću da budem lakše ranjen ili teško ranjen. Ako sam lakše ranjen, sve je u redu, a ako sam teško ranjen, imam 2 izlaza.

    Daj ne seri brate, kakva 2 izlaza!??

    Pa ili ću da umrem ili neću da umrem. Ako ne umrem, živ sam, dobro je, a ako umrem imam 2 izlaza.

    Ma nemoj me više zajebavati, kakva 2 izlaza ako umreš!?

    Pa ili ću da idem u raj ili u pakao. Ako ću da idem u raj, dobro da sam umro, a ako ću da idem u pakao, 2 izlaza su tu.

    Znaš, ili ću da sretnem đavla ili neću da sretnem đavla. Ako neću da sretnem đavla, dobro je, ako ću da sretnem đavla opet imam 2 izlaza.

    Ajde više u pm, kakva 2 izlaza luđače?

    Ili će da me pojede ili neće da me pojede.

    Ako neće da me pojede, dobro je.

    Ako me pojede, imam samo 1 izlaz.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Malo me cudi ova tisina. Poslije nekih poraza smo imali vec u medijima kako uprava stoji iza trenera i kako on vodi jutarnji trening. Danas tog nema,ili nema smisla pisati poslije svakog poraza kad i ne razmisljaju o otkazu.
  • Muka
    357


    Trenutno Lesi mali glodavac samo čita i prati pozorno. Znamo da nas čita pa ga i ovim putem pozdravljamo :flower: . Čeka vjerojatno zeleno svjetlo od svoji gazda i naputke da se usuglasi sa četničkom kladionicom za koje radi. Ciju ciju mišu
  • Paggini
    19.7k
    Sve više i više natpisa u turskim medijima o tome koliko je Livi "loš", trebalo bi se možda poradit da ga vratimo, pa neka se umirovi kod nas, a Dalić neka savjetuje Lucića i Labrovića što se mene tiče.
  • austrijanac
    4k
    natpisa u turskim medijimaPaggini

    Jako puno radim sa Istanbulskim uredom moje firme, ti ljudi su emocionalno najnestabilniji narod koji postoji. Nema ponedjeljka gdje me ne doceka poruka kako Icardi zasluzuje placu od 10 eura dnevno, Dzeko svjetska prevara i da je Burak Yilmaz bolji napadac od svih njihovih u ligi.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Puno vas trabunja, "Nije Jakir kriv, kriva je Uprava", bla-bla... krivi su i jedni i drugi, i točka. Nitko mi ne može reći da imamo slabiji kadar od Gorice, Varaždina, Ballkanija!, Viktorije Plzen... Nemamo kadar kao prije par mjeseci, to stoji, ali mi nitko ne može reći da su te ekipe po imenima jači od nas da mi, ne da ih ne možemo pobijediti, nego ne stvorimo čak ni čistu šansu za gol! Kriv je trener koji luta beskonačno sa svojim rotacijama, krivim postavljanjem igrača, forsiranjem istih (lošijih) igrača i igrača koju su totalno van forme. Jesmo mi ikada spojili dvije utakmice sa istim sastavom ili bar da svaki igrač igra na svojoj prirodnoj poziciji...nismo! Svaka, al SVAKA utakmica se pogrešno vodi! Kriv je trener koji je neznalica teške kategorije, a Uprava ta koja to sve gleda, tolerira i bezobrazno šuti!
  • Juznjak
    3.8k

    On je otišao tamo isključivo zbog novca. Mislim da bi sad radije sjedao na klupi godinama nego se vratio kod nas za triput manju plaću. I neka, zanima me samo koliko će ih još propast zbog pohlepe dok u Dinamu imaju skoro pa status božanstva. Čekamo našeg Tottija i sve bi dao da ga dočekamo pa da pokaže i Oršiću i Livakoviću i Ivanušecu što znači imati veliku, tj. ogromnu karijeru.
  • The Undertaker
    5.1k
    krivi su i jedni i drugiBlueshadow86
    To je poanta. Nije pitanje da li je Jakir položio ili nije (jer nije) već da li imaju dobru zamjenu odnosno da li bi novi trener donio napredak koji trebamo. Očito da Uprava trenutno nema pravu zamjenu na dispoziciji.
  • Dudu9
    813
    Zamijenit Upravu i postavit SD pa novog trenera
  • Paggini
    19.7k


    Pa tim još bolje, neka se vrati gdje ga vole bezuvjetno i kad kiksa kao limač.



    Ne bih rekao da je (samo) zbog para iako nisu odmogle sigurno. Znam preko svog urođenog šarma i zamamnog izgleda kumu i frendice njegove žene a i s njim sam cugu jednom proveo, pa imam i malo intimniji uvid šta je tu posrijedi i moj bi zaključak bio isključivo zasićenje i neko očekivanje od društva da se napravi KORAK DALJE, kao svi idu negdje - Oršić u Southhampton, Gvardiol u Leipzig/City, ovaj tu, ovaj tamo a on ostaje gdje je. Sad mi znalci možemo reći da golmanu nije bitno gdje brani, ali je taj neki kompleks KORAKA DALJE snažno prisutan među profesionalcima.

    Sličnu sintagmu mogu primijeniti kad radiš u nekoj firmi - super ti je, vole te ljudi, ali kolege jedan po jedan odlaze u jače firme, šta god, a ti ostaješ na istom mjestu. Iako ti je super, jebiga, stvara se potreba da ideš i ti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nisam Jakirov zagovornik, dapače ali....

    Ne mogu reći da nas netko od Jakirovog stožera ne prati. Neke želje su nam ipak ispunjene

    Rile se vratio na beka, Perkovića smo dobili u prvih 11, Kaneka se probalo na krilu i vrijedi, Sučića se pomalo gura umjesto Bulata kraj Mišića, i to se pokazalo da vrijedi.

    Jedino što još nije 100% ispoštovano je prednost Maxu pred Perićem i Šutalom, ali i to je pitanje kako bi izgledalo. I naravno Ljubičić na beku, ostalo je po meni isprobano, zamjeram doduše izbacivanje Mykhe. E sada gdje leži problem.

    Da li manjak kvalitete u momčadi? ni da ni ne. Pod Bišćanom smo igrali poletnije i brže, lopta je išla, jest da su se gasili u 60.min , ali nama sada cijela utakmica izgleda ugašeno

    Ne znam točno na čemu se radi na treninzima, ali uvesti obavezno brza dodavanja odnosno rješavanje lopte i otkrivanja ( trka bez lopte) a ne da se svaka lopta carini i guši

    Nemamo više individualne kvalitete ala Olmo, Ivanusec itd...zato moramo igrati timski i raširiti protivnika tako da oni nas love a ne obratno. Igrati pametnije i umarati protivnika

    Možda Jakir to može treninzima posložiti ali SD će biti ključan ( ako ćemo ga dobiti ) koji prije svega treba posložiti momčad, otpisati višak i dovesti 3-4 dokazana igrača

    to je to od mene danas, vidimo se na futsalu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.