• Mali dioničar
    15.3k
    Jakirovića sam dočekao optimistično jer je Bišćan imao dosta loš govor tijela i defetističke izjave iako je imao izvrstan sastav.

    Uprava je povukla neshvatljive poteze prodajom najboljih igrača koji su imali dugoročne važeće Ugovore.

    Već nakon prvog blaćenja kadra od strane Jakirovića bio sam za to da dobije momentalni otkaz.

    Zašto? Jer je lagao i sebe i nas kad je dolazio u Dinamo.

    23.08. je bio spreman, a sad dva i pol mjeseca kasnije nije. Onda su mu igrači bili dobri, sada nisu. Jebi ga dečko.

    aywczu5x7d3wxtk3.jpeg

    Zatim je naglasio:
    - Za mene je Dinamo najuspješniji klub u posljednjih 20 godina. Ima najbolje igrače. Svi igrači i treneri žele jednog dana biti u Dinamu.
    Je li ga strah odlazaka - Ivanušec, Livaković, Petković su na izlaznim vratima?
    - Ne, zašto me strah? Ja se vodim da su igrači s nama, pripremam utakmicu kao da će sutra igrati. To su igrači koji su godinama u klubu, ali će netko drugi doći umjesto njih - rekao je Jakirović i potvrdio da će Livaković sutra braniti.
  • Jaro
    7.4k
    potvrdio da će Livaković sutra braniti.Mali dioničar

    Pa već je 24.8. bilo jasno da laže...
  • ruicosta
    168
    Jos uvijek je trener? Jos uvijek su u upravi?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    99posto nas ovdje, i nakon najgoreg prelazni ikad, nakon pada bišćana, nesreće u atheni i svega što se desilo i dešava našim dečkima tamo, svi smo se složili da je conf. Liga i možda najbolje što se može desiti za momčad trenutno. Loša grupa i nabijanje koeficijenta, da se možemo fokusirati za prvenstvo jer je najbitnije ikad. Niko nije spomenuto da ovaj kadar nije u stanju to ostvariti. I šta nam se dešava??? Sve otišlo u racku i mi u smiješnoj grupi zadnji. Svako kolo što prodj mi smo dalje od titule. Bod nam dobar sa Varaždinom i porazi od svake ozbiljnije momčadi. I još ovdj ima ljudi koji kažu profa nije kriv. Dajte molim vas. Svakim novim danom smo dalje od titule. A do zime sa bleferom na čelu ćemo bit toliko daleko pa i da smo real nećemo moći nadoknaditi. Ali sve za ljubav, valjda neko misli da smo se previše veselili
  • sport
    3.3k
    Jakirović od Rijeke (pobjeda 2-1 u Zgb) do Rijeke na Rujevici.Ako pobjedi ostaje,a ako izgubi s obzirom na rezultate između te dvije utakmice mora otići.
  • Orc123
    8.1k
    Loxa i Varazdin su samo zamaskirali i produzili ovu agoniju....tocno to bi napravio i remi na rujevici...da netko stvarno ima odgovornosti danas bi se trazio novi trener i novi ljudi u Upravi....
  • Dinamosaur
    1.5k
    Svejedno, peras i mumija budu jahali zebre na brijunima i cerekali se ko napuseni hipiji
  • Dinaminjo
    948
    Uprava je kriva za kadar.
    Trener je kriv za (ne)kretanje igraca.

    Nama treba bilo tko novi do pauze. Bilo tko.
  • Infinity
    16.4k
    Nama treba bilo tko novi do pauze. Bilo tko.Dinaminjo

    Ima i slobodnih trenera, a vala i slobodnih igraca. Vec sad se moze dovesti i trener koji je za Jakirovica Mourinho i igraci koji su za Ljubicica Carlos, za Perica Ferdinand...
  • Neki tip
    21.3k


    Slobodnih igrača u studenom koji su za Ljubičića Carlos, a za Perića Ferdinand? Od KTC-a nisam očekivao ništa pa je u 2 tekme donio dosta, tako da ostavljam nešto prostora, ali da je netko slobodan 3 mjeseca otkad je krenula sezona više manje svugdje i da takve Dinamo smatra pojačanjem?

    Mislim, ako je tako, onda ispada da Jakir čuda radi s postojećim kadrom, ako su toliko loši.
  • Infinity
    16.4k
    Mustafi i Plattenhardt za njih dvojicu jesu Ferdinand i Carlos.

    Imas u ovom trenutku slobodnog De Geu recimo. Nije da su ostali samo panjevi.
  • Neki tip
    21.3k
    Čime je točno zaslužio tolike fanove? Vidim da se lome koplja na sve strane, ali dosta ih ne sumnja u njegovu stručnost, nego u kvalitet ekipe.badjibadara

    Mislim da vam (ne vama dvojici, nego generalno ekipi koja zaključuje da Jakir ima puno fanova koji ga brane) možda početna pretpostavka ne drži vodu.

    Meni se ne čini da su toliko brojni "branitelji Jakira" koji smatraju da je on odradio dobar ili najbolji mogući posao s postojećim kadrom, koliko oni koji ne misle da bi se promjenom dobilo nešto bolje. Pa onda radije ostaju pri statusu quo.

    Razlikujte, molim, jer tu se često poskliznemo, zagovaranje od analize.

    Pa ne pitajte mene "a zar je on zaslužio priliku dočekati zimu kad..." jer ne velim da jest, nego pišem što mislim da motivira jedan značajan dio ljudi koji aktivno zagovaraju ili pasivno prihvaćaju ostanak.

    Još jedna skupina su ljudi koji pitanje trenera trenutno smatraju sporednim. Sporednim u smislu pogrešnog fokusa javnosti, jer je on rep, a ne glava od koje riba zaudara.

    Naravno da je svima koji gledaju isključivo ili prvenstveno teren (skroz legitimno) neuspjeh na travnjaku glavni pokretač reakcija, no onima koji se godinama aktivistički (nepopularan termin, ali i zagovaranje i navijanje i peticije i prijave i diverzije i sabotaže i koješta drugo ide pod to) bave ukupnim ustrojem kluba - trener je samo simptom, a liječenjem simptoma ti bude malo lakše, ali bolest nisi nužno otklonio.

    Ni prva ni druga skupina nisu malobrojne, pogotovo ne na Zoni, i već je skup "fanova Jakira" nešto manji nego što se na prvu čini.
  • Jaro
    7.4k
    Te skupine nisu bile toliko glasne u "branjenju trenera" ili statusa quo kad se radilo o Krznaru, Cacicu, Biscanu. Isti problemi su tu. Samo eto malo cudno izgleda kada se pozicija trenera (dajmo mu priliku nakon rekorda poraza protiv liliputanaca) brani tako zdusno i na forumu i od strane "novinara", a i u klubu ima kredita kao nitko do sad.
    Uz te svije skupine koje si nabrojio, tu je jako glasna i prikicno brojna skulina koja govori, pise bas to da trener uopce nije kriv nego ima slabu momcad, lose igrace...
  • Common Sense
    808
    Čačiću i Bišćanu se ponajviše zamjeralo to što nisu mijenjali i isprobavali nešto novo onda kad nije išlo i kad bi momčad evidentno pala.

    Jakirović je zaista dao šanse svima, nema što nije izrotirao. Udaljavanje Mihaljičenka nije posljedica loših igrara, već njegovog pristupa i zalaganja na trenizima i odnosa sa srtručnim stožerom. Problem je u tome što nemamo barem 1-2 igrača koji su "iskočili", ušli u dobru formu i u stanju rješavati utakmice u nizu kao što je to npr. radio Ivanušec u drugoj polovici prošle sezone. Ako su ti napadačke opcije Emreli, Drmić i Kulenović, tu jednostavno nema kvalitete dovoljne čak i za HNL.

    Srž problema ista je kao i u Manchester Unitedu, serijski su donošene katastrofalne i nelogične odluke od strane nekompetentne uprave, i tu odlazak ten Haaga ne bi apsolutno ništa promijenio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.