• Ivdzo11
    4.2k
    Onda dobra otpremnina, pa novi trener novi ugovor, a prije svega nesposobnost za bilo sta korisno napraviti
  • Olmic
    3.7k
    Stvarno mislim da ovo ne moze prezivjet nitko…a i da mi je vidjet tko bi preuzeo Dinamo dva dana prije Rujevice..

    Mozemo zaboravit stranca, bit ce ako ce bit neko vec prozvakano ime
  • Common Sense
    808
    Ne postoji trener s rezultatima i renomeom koji drži do sebe i koji bi htio preuzeti ovakvu ekipu.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Jakire ti si sastavljao ovu Rijeku valjda još znaš i najmanju manu , pobjedite ih više , maznite ih , maznite te srbočetnike , pa nije to neka ekipa... Tu jedino Pašalić bombu može opalit... Nisu opalili na Maksimiru nijednom na gol iz igre... Pojeli smo ih i odigrali najbolju tekmu sezone... Zašto smo već sad spustili gaće? Ma gazi i melji
  • NORTE
    11.5k
    Ne postoji trener s rezultatima i renomeom koji drži do sebe i koji bi htio preuzeti ovakvu ekipu.Common Sense
    Kako ne, Bjelica bi pristao odmah za dobru ponudu.
    Ovo je najskuplja i najšira momčad u ligi.
  • jedan u nizu
    8.3k

    joj daj ne kenjaj, znaci da nizeligase, i klubove koji zavrse losije od ocekivannog, koji prolaze remont ekipe, koji ispadnu iz lige ili ne znam sta, nitko nikad nebi preuzeo.

    realno, ovo moze biti plus nekom treneru, uzdignuti ekipu iz krize rezultata i napraviti nesto od njih.
  • mlinchica
    1.8k
    Jedini potpis profesora se vidi na ovim izjavama igrača poslije utakmice, lijepo ih je tome podučio.

    Neće on još dobiti otkaz. U subotu očekujem službeni klupski proglas da je trener virozan i neće moći voditi ekipu na Rujevici. Naravno i stožer će se zaraziti. Ekipu će voditi Ademi, kako je netko već napisao pa kako im bude.
    Njemu će time kupiti još vremena jer čeka se ta čarobna zima, treba ga spasit do tada, a tako spašavaju i svoje guzice.

    Profesore, u međuvremenu si odi tetoviraj “Lille” kao podsjetnik na najbolji potez karijere. Ili nemoj, baš me briga…
  • sport
    3.3k
    Uprava je totalno nesposobna,ali o treneru ipak konačni sud daje I.O.Najlakše je promijeniti trenera i tako zadovoljiti neke od navijača i smiriti njihovo nezadovoljstvo,pa onda malo mira pa ispočetka.Time se sakrije sav nered i nesposobnost vodstva kluba.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ma ne bu ništa od smjene.

    Odlučilo se Jakiru dopustit da potpuno masakrira ovu sezonu i to je to. Pravdat će to dugoročnom vizijom, mi se možemo samo molit da će se nešto izrodit iz ovog i da mi tu skrivenu genijalnost ne vidimo.
  • i more je plavo
    1.1k


    Al ne pricamo o Toplaku, Jurcicu, Čačiću, Jurcevicu i slicnima, koji su Dinamovci ali nikog osim Dinama nisu uspjesno trenirali

    Ozbiljan trener, koji ima neki rejting, bi jako tesko u ovom trenu preuzeo ovu momcad, jer lako vec do zime moze dobiti cipelu, a ak ima ambicija, nije mu samo lova koju bu dobil s cipelom izazov.

    Ovima gore navedenima je lovica bitna i dotrcali bi odmah, ali trebaju li nam bas oni ?
  • Blueshadow86
    1.7k
    Zar je moguće da ovaj naziv teme još uvijek postoji??
  • ivosivo
    190
    Pitanje za klub: "Navedite samo jednog igrača koji je pod Jakirom napredovao kao igrač"
  • i more je plavo
    1.1k
    A činjenica je da kad se sagledaju sva nasa razmisljanja, osim Maksimira koji je neuništiv, ne treba ostati nitko u Maksimirskoj.
    Trebaju otici svi, i uprava i trener i 80% igraca.
  • i more je plavo
    1.1k
    Navedite samo jednog igrača koji je pod Jakirom napredovao kao igračivosivo

    Zagorac i Kaneko. :wink:
  • ruicosta
    168
    i Sosa, prije Jakira nije nista odigrao u Dinamu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.