• Noel
    6.4k
    Neno da dođe 2 sata prije utakmice sa Rijekom više bi imao šanse nego ovaj hoštapler sa 3 mjeseca u Dinamu.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    A ko drugi će biti kriv nego sudci, naravno više nema samokritike prema sebi
  • jedan u nizu
    8.3k
    Covjek kada bi samo slusao izjave igraca i trenera nakon tekme, i ne gledao tekmu uopce, rekao bi da smo ih izdominirali, stjerali u kut, da su zacarali gol i da su nas suci sve sjebali ...

    SKINI GA S KLUPEEEEE. NITKO NEK NE VODI MOMCAD
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Meni je ova utakmica samo dokaz kako ova ekipa nema kvalitetu, ovo je tehnički i talentom najslabiji Dinamo u zadnjih 20 godina. Ne može se od ove ekipe napraviti pita kada se od skoro svakog igrača lopta odbija kao od drveta. Treba izdržati do zimske pauze sa što manjim zaostatkom a onda remont.
  • Jaro
    7.4k
    NITKO NEK NE VODI MOMCADjedan u nizu

    Jebo me pas ak nebi ovo napravio. S Jakirovicem nemamo sanse, dat mu pedalu, igrace poslat u Rijeku solo nek se pokazu i oni, a onda traziti rjesenje...
  • Blueshadow86
    1.7k
    Ljudi moji, on priča o narednim utakmicama...pa Jakiroviću, ni Chuck Norris ne bi preživio ovo šta ti preživljavaš.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    nadam se samo da blefira
  • jedan u nizu
    8.3k

    ademi trener/igrac :sweat:
  • Ali
    2.2k
    Mrtva trka
    E. ten Hag 9. poraz i dalje na klupi ManU
    Jakir 6. poraz i dalje na klupi
    Ajaxov je odletio nakon 7. poraza...

    Tak da Rujevica mu je biti ili nebiti
  • Crusades1986
    12.5k
    Ne može se napraviti pita, ali se ne može tolerirat ni statistika koju ne bi ni mlađi kriminalac preživio na klupi
  • Orc123
    8.1k
    Dajte mu otkazz!
  • San Lorenzo
    16k
    igrace poslat u Rijeku solo nek se pokazu i oni, a onda traziti rjesenje...Jaro

    Je, pa da pobjedimo pa kuhačica kave i balzamirani skuže da im trener, kao ni sportski direktor uopće ne trebaju i da se tu da uštedit koja kinta koja se može preusmjerit u kupnju plišanih medeka.
  • Ali
    2.2k

    Nemojte mu dati otkaz, pustite jos Rijeku.

    Ako izgubimo , doci odmah navecer ispred M128 docekat ih po povratku iz rijeke i nema odlaska sa parkinka dok i mumija i perasica ne podnesu ostavke, za jakira me.boli ona stvar... on bu sam otisao u tom scenariju.
  • austrijanac
    4.1k
    E. ten Hag 9. poraz i dalje na klupi ManU
    Jakir 6. poraz i dalje na klupi
    Ali

    Za Ajax se ne bojim, ali ova dva trenera/kluba su jako slicna.

    Bez SDa, svaki novi trener gilja sa svojime, trazi igrace, plan igre nikakav.

    Samo sto se Unitedu ne vodi takva bitka za klub kao kod nas...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.