• Efes Pilsen
    8.4k
    Ja ni ne ocekujem puno, ali ocekujem da jedan segment igre funkcionira kako spada. Tovari ne igraju nist posebno, ali im je obrana beton. Kod nas je obrana porozna, a napad postoji maksimalno poluvrijeme. Jadno, pa nemamo kadar Rudesa.
    Uzmes Perica kao glavnog igraca obrane, taj isti Peric najbolje partije pruza u igri s 3 sazad, krila nemas tj. imas mozda 1, 1 i po i ti ni ne pokusas nesto drugo. Vrhunac inovacije ti je kopiranje pokusaja Biscana da sa Riletom zatvori Livaju. Jebeno, doktorski.
  • Ali
    2.2k

    Ma privid je da je Hajduku obrana bwton, oni samo manje grijese u usporedbi sa lanjskim sezonama i naravno igraju postavu da su livaja i sahiti u osnovi gore pa kaj naprave naprave, dakle rijetko dominiraju sa posjedom cijelu tekmu
  • Efes Pilsen
    8.4k
    uhmm.. manje gresaka i privid ne idu zajedno. Tesko im je zabit gol, nijedna obrana nije bezgresna, ali njihova funkcionira najbolje u HNLu.
  • Ali
    2.2k


    Pod manje gresaka mislim na one poput Jogovica jucer, Jankovica prosli tjedan, Bulat tjedan prije... tih poklon lopti nema jer njijova obrana se drzi one nabij je bolje nego krivo dodaj. Takav im je profil stoper 190cm i deri u duelu. A naravno tu su i "crne kese" kao stit za takav stil igre, jer iskreno ove sezone je samo sarliji oprosteno barem tri cista crvena kartona. A vjeruj mi to bi tu statistiku po kojoj su sada prvi u ligi znatno promijenilo.
    Pod tim sam mislio na privid

    Edit:
    A zabiravih dodati da se vidilo koliki su beton protiv Paoka koji ke prosjecna ekipa... Dakle cijela liga je za k... napadacki. Pa je najbolka obrana ona "koja si je sama zanila.najmanje golova"
  • SAS1987
    14.7k
    Mi kao roditelji smo nedavno "smijenili" našeg trenera.Neki tip

    Na prvu sam pomislio da ga prebilo ko Cvitanović Maria :lol:
  • Crni86
    3.9k
    Dobrodosao nazad Neno!
  • Blueshadow86
    1.7k
    Zovite Nenada već večeras, ali požurite do 22h da poštujete kućni red.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Ni u najcrnjem scenariju nisam očekivao da će Jakirović biti ovakav flop.
    Ovo je nešto najgore što sam gledao od Dinama još od lige za bedake.
  • sanjinlego
    3k
    Otkaz odmah i sad. Dosta je bilo!
  • zagr
    505
    Bjelica.
  • diebalo77
    212
    Samo Neno može spasiti
  • Sixthway
    473
    Ako je Bjelica prvi izbor onda nek radije dođe Jurčić , nema on kaj tražit u klubu po kojem je pljuvao , koliko nisko ljudi da nekog tko je vrijeđao klub zovu na klubu istog? Kaj je sljedeće ,Dejan Stanković? Zoran Mamić?
  • emilperska
    5.7k
    Nijedan novinar o otkazu Yakiru.
    To vam samo govori da je na sprezi vlast i ostala klika koje stite trenercinu, a moguce da je u pitanju i neki deal da ovi dolje budu prvaci jer s ovim mamlazom na klupi mi nemremo bez Petka dobit ovaj pojacani Rudeš.

    Žao mi je svake rijeci koje sam ikad (fkt ih nije puno bilo, minimalno) uputio protiv Čačketa i Bišćana. Neka nam dragi Bog svima oprosti sta smo toj dvojici napravili da bi sami sebi stavili ovog blefera..
  • emilperska
    5.7k
    I dodatno..
    Čačke i Beli nisu ni 5% kredita imali koje ima ovaj jebivjetar s podkapacitiranim stožerom.
    Da je glava u klubu, a brat Dalton mu trener, ne bi ove sramote prezivio..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.