• Patak
    2.9k
    Super da ste to uspjeli, podsjeća me na jednog trenera gdje su se djeca na polovici terena smrzavali čekajući da opale loptu s vrha šesnaesterca, a na drugoj drugi trener uspijeva rastrčati 30ero djece i trenirati ih bez problema. Zbog tog tremera smo i promijenili klub. Djeca to osjete, kad su zadovoljni s trenerom baš grizu i dođu zadovoljni s treninga. Trening klinaca mora biti više od onoga što ja mogu s klincima odraditi na školskom igralištu, a često nije. Ali velim, kad naiđeš na kvalitetnog trenera onda se sve posloži.

    @OsamŠest Baš mi je drago, da jednom u sustavu onda sve krene. I slažem se za Lokose, imaju kvalitetne trenere u mlađim kategorijama. Znam pogledati njihove tekme, i onda zaključim pa ovaj je idealan za zagiće, ovaj za limače. Netko dobro to tamo vodi, a vidi se da imaju i rezultate kasnije.
  • xavier
    12.1k
    Neno mi se zgadio svojim izjavamaGražvydas Mikulėnas

    Ovo je pomalo licemjerno jer ti se zgadio kad su te izjave išle kontra Dinama. Bjelica je bio apsolutno takav i kad je bio kod nas.

    a Vaha je bio i ostao gospodinGražvydas Mikulėnas

    Ako tražimo gospodina, onda se jedan trener nameće...bio je već ovdje, osvojio naslov i dao otkaz na konferenciji nakon osvajanja uz izjavu kako ne želi raditi u takvim uvjetima i pritom nije želio iznositi prljavi veš :wink:
  • Neki tip
    21.3k
    onda se jedan trener namećexavier

    Zanimljivo da zapravo nikakvu trenersku karijeru nije izgradio. Mislio sam da hoće.
  • xavier
    12.1k


    Ja sam bio siguran da hoće.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Volio bih da sam u krivu, ali imam osjećaj da će bit novog spamanja u ovoj temi nakon tekme. :smile:
  • jp23
    2.6k
    I tijekom tekme
  • Captain America
    17.7k
    Ide spammanje večeras kako je agonija odgođena do nedjelje.
  • Infinity
    16.4k
    Raditi u Gorici ili Lokomotivi nije isto sto i raditi u Dinamu. Iz tog razloga meni dobri rezultati iz ta dva kluba nisu nikakav pokazatelj da je netko trener za Dinamo. Iz tog razloga nisam bio ni za Jakirovica. Osobno nista protiv njega, ali mi nicim nije dorastao Dinamu i sad je to i pokazao.

    Trebamo trenera koji je pod pritiskom osvojio neki k*.
  • Juznjak
    3.8k
    Trebamo trenera koji je pod pritiskom osvojio neki k*.Infinity

    Mislim da je ogroman problem što to košta, a naša uprava traži trenera koji će se spuštat na koljena pred njima i ne pada im na pamet imat trenera koji ima muda da im se suprotstavi. Ne žele oni ni za igrače dat novac, a kamoli za trenera koji će im reć istinu tj. da ne rade kurca.
    Osim toga, kad bih se postavio u situaciju trenera kakvi se zazivaju (ne mislim nužno na imena nego na ovo da je uspješan itd.) sigurno ne bi dolazio u klub kojemu je teško potrošit 2 milijuna eura nakon što je od izlaznih transfera zaradio preko 60 milijuna. Tko god da dođe ne može učiniti da Perić i Šutalo brže trče, da Moharami razmišlja kako bi nogometaš na terenu trebao razmišljati, da Nevistić ne prima sve što se pukne prema golu, teško će Bulatu usaditi u glavu da je on tu da čini razliku u veznom redu kad se Mišića zatvori a ne da glumi nešto kao naš najistureniji igrač i tako bi se moglo nabrajat do prekosutra.
  • Captain America
    17.7k
    Trebamo trenera koji je pod pritiskom osvojio neki k*.Infinity

    Sve stoji što kažeš, ali vidiš i po današnjem članku o potrazi za SD da je njima plafon povući naš bivši kadar ili uzeti ljude koji su radili u Rijeci i Osijeku. Ne možeš od ovakvih pavijana očekivati da uzmu trenera koji je nešto osvojio kad imamo primat u HNLu 20 godina, a gledaju samo trenere koji su tu radili. Možeš samo reciklirati ili uzeti Bjelicu i nadat se da će opet napraviti čudo.
  • Krizy
    43.6k
    Mislim da je ogroman problem što to košta, a naša uprava traži trenera koji će se spuštat na koljena pred njima i ne pada im na pamet imat trenera koji ima muda da im se suprotstavi. Ne žele oni ni za igrače dat novac, a kamoli za trenera koji će im reć istinu tj. da ne rade kurca.Juznjak

    I na kraju je zapravo skupo i daju više na tri trenera u par mjeseci, nego što bi dali na jednog dokazanog trenera.
  • Ali
    2.2k

    Toplak, on je vjecno pod pritiskom i osvojil je tu i tamo ostanak u ligi ;)

    Šalim se, potpisujem ovo sa nije isto u Loksi I Gorici.
    Pogotovo jer je sustav takav da skoro svake godine nakon pet kola imas luzera koji se utopio i nema sanse da ostane u ligi iili su dva takva koja se bore za ostanak (ok Gorica je lani skliznula u tu zonu ali to je izuzetak). U pravilu su to bili HD, Inker, Istra, Varazdin, Sibenik, Rudes 2x itd... a to odmah znači da nemas imperatib europe jer tam su Dinamo, Hajduk, Rijeka.i Osijek a nemres.ni ispasti i onda bez pritiska laganini isprobavas mlade, kombiniras sustave ... a to nazalost ima za posljedicu da tesko da bi bio uspjesan u Dinamu kao trener, naprotiv gotovo sigurno nebi.

    I zato samo stranac i to cim prije netko sa germanskim mentalitetom svicarac, austrijanac, njemac ... plati covjeka i daj mu neka uvede red i disciplinu. Naravno dobro dosao sa germanskim mentalitetom a mozda naseg porijekla kao kovaci, petkovic ili ovaj pusic sad kod ukrajinaca...

    Bjezati u sirokom luku od ovih sto su bili u hnl , jer stvarno mislim da tu od 20-30 imena koji su bili u zadnjih 5-6 godina nema nitko kvalitetu za Dinamo.
  • Juznjak
    3.8k

    Tako je, ali oni očito misle da je bolje mijenjat jeftine trenere dok jednog ne krene srat rezultat nego nać pravog pa ga konstantno plaćat onoliko koliko pravi trener i zaslužuje. Ista je stvar kod Hajduka, oni se udaraju nogama u guzicu zbog ovog Karoglana koji ništa nije promijenio u igri a sere ga rezultat.
  • Juznjak
    3.8k
    Možda ovo što ću napisat može i u nepopularna ali ajde. S trenutnim igračkim kadrom ne postoji trener koji puno toga može promijenit. Mi smo limitirani na nekoliko pozicija i kad su svi zdravi, a kamoli ovako kad se već zakuhala sezona i kad su krenule ozljede. Meni Bišćan nije pretjerano drag (drag mi je ali nisam lud za njim) kao mnogima na Zoni i ne plačem za njim svaki dan, ali usprkos tome mislim da je ogromna greška bila njegovo smjenjivanje. Kad imaš loš igrački kadar, najmanje što možeš učinit je to da pustiš jednog trenera da radi konstantno s njima i da se s vremenom i sa idejama tog trenera prikriju nedostatci koje imamo. Isto tako, sad kad je novi trener tu, nisam ni za njegovu smjenu. Pogotovo zato što znam da nam uprava neće nać (puno) boljeg. Znači, totalno isto razmišljanje imam o Bišćanu i Jakiroviću i kao što nisam bio za smjenu Bišćana tako ni sad nisam za smjenu Jakirovića. Na kraju krajeva, da je ušla Kanekova ili Teofilova stativa i da je jučer ušla Lovrićeva prečka malo tko bi pisao u išta na ovoj temi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.