• Zagi
    7.7k
    Generalno se slažem oko kolektivne histerije oko cijele ove sezone ali..

    Ne oko ove teme statuta.
    Tu je nepovjerenje jedina logična reakcija.

    Čak i da je netko prespavao zadnjih 25 godina, instalacija Tomačića 5 do 12 bi bila dovoljna za maksimalni oprez.
  • scooniepenn
    3.3k

    Pokušaj čitati s razumijevanjem. Tko priča o rozim naočalama? Jesam li napravio usporedbu, poredbu, komparaciju? Što točno u mom postu nije jasno?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Pokušaj čitati s razumijevanjem. Tko priča o rozim naočalama? Jesam li napravio usporedbu, poredbu, komparaciju? Što točno u mom postu nije jasno?scooniepenn

    Tvoj post je potpuno suvišan. Dapače, nisam na zadnje 3 stranice vidio da si napisao išta konkretno. Samo komentiraš reakcije drugih forumaša i spominješ histeriju.
  • Mali dioničar
    15.3k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/poigravanje-s-klubom/121171

    Evo vam i Ničota...

    A prije nego što ga 'proćisti', proćišćena je radna skupina za Statut, u kojoj su sad, gle čuda, samo Barišiću bliski ljudi. Na čelu joj je Nikola Hanžel, tu su još Ante Todorić, Većeslav Bergman, Vladimir Gašparović i Janko Gogolja.

    Ajde pliz još nekoliko stranica "ali Saša je rekao..."
  • scooniepenn
    3.3k


    S obzirom da imam 44 godine jako sam dobro proživio sve za što smo se borili uz Dinamo i nerijetko sam se osjećao kao dio kakve sado mazo seanse. No, između opreza i histerije postoji ipak neka sredina, ne misliš?
  • austrijanac
    4.1k
    Sasa sigurno nece izac i rec "gospodo pojeli smo govno, opet nas vodi gerijatrija sa Mirogoja".
  • scooniepenn
    3.3k

    Sam si odgovorio na ono o čemu pričam. Bez postojanja ikakve provjerene informacije kreiraju se gotovi scenariji, već se vide najcrnji scenariji, a ne postoji čak ni natruha ikakvog konkretnog dokaza. Nisu li već ranije plasirane teze kako su se Barišić i Zorić dogovorili i da je kompromis postignut? Što je s tim crnim scenarijem, on je već zaboravljen?
  • Zagi
    7.7k
    Svakako ali čitajući zadnjih par stranica ne vidim neku histeriju (bar što se ove teme tiče).

    Samo izrazito (a rekao bih potpuno opravdano) nepovjerenje prema "novoj radnoj skupini" i doradama koje će napraviti na radnoj verziji novog statuta.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Sam si odgovorio na ono o čemu pričam. Bez postojanja ikakve provjerene informacije kreiraju se gotovi scenariji, već se vide najcrnji scenariji, a ne postoji čak ni natruha ikakvog konkretnog dokaza. Nisu li već ranije plasirane teze kako su se Barišić i Zorić dogovorili i da je kompromis postignut? Što je s tim crnim scenarijem, on je već zaboravljen?scooniepenn

    Ak dokaz nije da je Barišić imenovao neko svoje radno tijelo za izradu statuta onda ti ja ne mogu puno pomoći.
    Što se tiče ovog drugog, Zorić je rekao da se čuo s Barišićem, znači bilo je razgovora, samo se očito nisu složili.
    Nitko sretniji od mene i svih nas da samo malo promjene statut, finese, a mogućnost za to je negdje 5 posto.
  • scooniepenn
    3.3k

    Poštujem da gledamo na ove upise različito. Ono što me iskreno zanima je imamo li potvrdu da su ova nova imena koja se spominju nova radna skupina koja je formalno formirana da bi radila dorade?
  • Mali dioničar
    15.3k
    između opreza i histerije postoji ipak neka sredinascooniepenn

    Postoji sredina, ali si optužio Klenxa da piše stvari koje ne stoje vezano za Radnu skupinu. A stoje.

    Sredina je da će Statut svakako biti bolji nego je bio. Evo spominje se 20tak predstavnika članova u Skupštini što je značajno bolje nego je bilo.

    Isto tako, činjenica je da članovi imaju pravo osjećati izigranost. Bez članova bi Mamić pomeo Barišića i ekipu. Članovi su pomogli Barišiću u Skupštini, a nakon toga ih je on izbacio iz rasprave o Statutu.

    Vi koji navodite da će svi članovi IO raspravljati o Statutu ste apsolutno u pravu, ali realni ljudi pokušavaju reći da će Statut biti napisan od strane Mirka Barišića i članovi bi sad bez rasprave morali biti zadovoljni jer ih se inače optužuje za negativizam. I da - svatko pismen zna koliko je članova IO na kojoj strani.

    Isto tako ja sam osobno uvijek optimist pa i po pitanju (oba) stadiona, ali u pauzi od optimizma svatko od nas ima pravo na kritičko razmišljanje. Dapače, ako se barem i na ovaj analitički način bavimo klubom to nam je i obveza. Propitkivati poteze i pokušati aktivno utjecati.

    Kroz aktivnost se došlo i do ovih brojki Skupštinara i članova IO. Da se nije išta tražilo i da se nije išta propitkivalo ništa se ne bi ni dobilo. ako ne računamo kobasice i šal za Dinamo-Paok.
  • scooniepenn
    3.3k

    Upravo sam to maloprije pitao, gdje je objavljeno da je Barišić fomirao radno tijelo za izradu statuta? Prijedlog statuta je izrađen i sigurno se novi neće izrađivati. Ukoliko to njegovo famozno radno tijelo zaista bude radilo vitalne preinake predstavnici navijača to sigurno neće amenovati. Ne znam kako onda Barišić računa na podršku na idućoj Skupštini.
  • Dudu9
    816
    Imamo samo novinarske nesluzbene informacije koje se ovdje na zoni prenose, isto tako sam citao u novinama da su BBB pregovarali sa Hanželom pa niko to nije ovdje prenjeo, da postoje razgovori nekog lika iz kluba i navijača
  • Mali dioničar
    15.3k
    pa niko to nije ovdje prenjeo,Dudu9

    ...ah taj hrvatski....
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa upravo o tome sam i ja pisao. Je li problem pričekati da se to službeno potvrdi, kao i stupiti u kontakt sa SPB-om i dobiti punu informaciju umjesto ovih naklapanja novinara koji su nas nebrojeno puta izigrali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.