• scooniepenn
    3.3k

    Ja komentare nekolicine tu na temi tako vidim. Kako ih ti vidiš?
  • Dudu9
    816
    Opet neslužbeno neki novinar doznaje, kad se radna skupina oformila tad je klub i dao priopćenje sad toga nema, znači klub laže a novinar ima bolje informacije čak i od člana SPB koji je bio tamo na sastanku, a sto se tice toga da će neko od starca zajebat odvjetnika koji se valjda toga nagledao u svojoj karijeri malo mi blesavo.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Opet neslužbeno neki novinar doznaje, kad se radna skupina oformila tad je klub i dao priopćenje sad toga nema, znači klub laže a novinar ima bolje informacije čak i od člana SPB koji je bio tamo na sastanku, a sto se tice toga da će neko od starca zajebat odvjetnika koji se valjda toga nagledao u svojoj karijeri malo mi blesavo.Dudu9

    Ne znam kaj bih ti napisao. Ti tvrdiš da Skupina nije imenovana i da je Krušelj ovo sve IZMISLIO? Izmislio je 5 imena???
  • Dudu9
    816
    Novinar je nabrojao 5 clanova izvrsnog odbora koji ima 13 clanova i svih 13 odlučuje kakav ce bit statut.
    Članovi Izvršnog Odbora su Mirko Barišić, Većeslav Bergman, Ivica Cvitković, Vladimir Gašparović, Nikola Hanžel, Damir Najmenik, Ivan Nauković, Milivoj Novak, Dubravko Skender (predstavnik navijača), Ante Todorić, Heinz Truskaller, Janko Gogolja, Dragutin Kamenski.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ja komentare nekolicine tu na temi tako vidim. Kako ih ti vidiš?scooniepenn

    Da su možda glasali za novi statut, možda nisu i možda ak nisu da će izaći pred javnost.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Novinar je nabrojao 5 clanova izvrsnog odbora koji ima 13 clanova i svih 13 odlučuje kakav ce bit statut.Dudu9

    Read my lips.

    Prva radna skupina je prošlost.

    Postoji druga radna skupina.

    U drugoj radnoj skupini ima 5 ljudi, u prvoj ih je bilo više, ako se ne varam 8.

    Od onih koje je pamtim Đulića, Nemeca, Naukovića, Bekića NEMA u novoj skupini.

    Nova skupina predlaže Statut i prezentira ga na idućem IO.

    Jesam nekaj krivo napisao???
  • Dudu9
    816

    Saša Pavličić-Bekić, član Nadzornog odbora i skupine za izradu novoga Statuta, koji je također bio na sjednici kazao:

    "Pričalo se o novom Statutu, ali nema zaključaka, to je tek prvi takav razgovor pred Izvršnim odborom. Ali, mislim da sve ide u dobrom smjeru i da bi se prijedlog novog Statuta mogao naći na Skupštini već u prosincu."
  • Klenx
    5.7k
    Onda ti je za vjerovati kao i laznom Sandiju Pegiscooniepenn

    A nešto sam krivo napisao?
  • Mali dioničar
    15.3k
    Saša Pavličić-Bekić, član Nadzornog odbora i skupine za izradu novoga Statuta,Dudu9

    :lol:

    Pa nije član Radne skupine. Više nije.

    Možda je savjetnik Barišića jer imaju dugu povijest zajedničkog poznanstva i suradnje, ali ti je novinar napisao da postoji nova radna skupina čiji član Aleksandar Bekić nije.
  • xavier
    12.1k
    @Dudu9

    Baš si uporan :eyes:
  • Dudu9
    816
    Pa on bio na sastanku ali upravu si novinar bolje zna sta je bilo na sastanku, ima nova radna skupina vjerovatno je zavjera Barišića i kluba pa neće dati priopćenje da postoji takvo šta.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali dioničar Pa on bio na sastanku ali upravu si novinar bolje zna sta je bilo na sastanku, ima nova radna skupina vjerovatno je zavjera Barišića i kluba pa neće dati priopćenje da postoji takvo šta.Dudu9

    Slijep si pored zdravih očiju.
  • scooniepenn
    3.3k

    Navodiš neprovjerene informacije i stavljaš ih pod egidu informacija bez ovog prefiksa.
  • scooniepenn
    3.3k

    A možda su i u šumi. Razumijem nepovjerenje, ali što je previše je previše. Dosta forumaša na Zonu donosi atmosferu Hajdukove teme na Snetu odnosno na velika vrata se uvodi kolektivna histerija.
  • Mali Zeus
    13.2k
    A možda su i u šumi. Razumijem nepovjerenje, ali što je previše je previše. Dosta forumaša na Zonu donosi atmosferu Hajdukove teme na Snetu odnosno na velika vrata se uvodi kolektivna histerija.scooniepenn

    A dobro, možemo i sve gledati rozim naočalama i da nam bude super.
    Ne znam kakve veze ima Hajduk s ovom temom, al to je valjda kvota postova u kojima se spominju tovari, da se zadovolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.