• marcio amoroso
    36.6k
    Koja bi sad bila logika da dignu ruku kako nisu za taj nacrt statuta i da treba oformiti novu radnu skupinu koja će složiti novi prijedlog?xavier

    Pa oni su valjda trebali dignuti ruku da jesu za ovaj stari nacrt i da ga nema potrebe dorađivati.
  • serbus
    4.2k
    da ce sve bit OKDudu9

    Ja se nadam ali meni se čini da u ring šaljemo naivne i poštene ljude tako da će vjerojatno naši kao i Darijo dati ostavke na kraju.

    Jednostavno mumija ne traje 90 godina jer je pošten njemu je za dobro jutro "namazati" nekog.
  • Dudu9
    816
    A di si to pročitao da se formira nova radna skupina imas i izjavu SPB di kaze da IO raspravlja o novom statutu.
  • xavier
    12.1k
    Pa oni su valjda trebali dignuti ruku da jesu za ovaj stari nacrt i da ga nema potrebe dorađivati.marcio amoroso

    Nisam li upravo to napisao? Da koja bi bila logika da glasaju kako klub kaže da jesu.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nisam li upravo to napisao? Da koja bi bila logika da glasaju kako klub kaže da jesu.xavier

    Znači ti misliš da klub u objavi laže da su svi glasali za doradu statuta?
  • xavier
    12.1k


    Ili klub laže ili su ovi podigli ruke za nešto što mi nema smisla. A kako iz kluba ovih dana daju i druge izjave koje jednostavno nisu istina...
  • marcio amoroso
    36.6k

    A vidi, ako je tako onda doista ovo sve nema smisla.
    Ako ih se tako mulja i radi im se iza leđa onda nema potrebe ni da su tamo.
  • Mali dioničar
    15.3k
    A di si to pročitao da se formira nova radna skupina imas i izjavu SPB di kaze da IO raspravlja o novom statutu.Dudu9

    xz7yfk9a6m4upoat.jpeg


    Dakle, Dražen Krušelj, Jutarnji list piše da je Radna skupina za izradu Statuta Hanžel, Bergman, Todorić, Gogolja i Gašparović.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ovo je priopćenje Uprave.
    ''Izvršni odbor raspravljao je o prijedlogu novog Statuta kojeg je izradila radna grupa, a o kojem su članovi IO davali svoja mišljenja i sugestije. Odlučeno je da će članovi IO u sljedećih nekoliko tjedana usuglasiti konačni tekst Statuta koji će biti upućen na prihvaćanje Skupštini. Jednoglasno je odlučeno da će konačni tekst Statuta biti pripremljen u skladu sa smjernicama radne skupine u smjeru modernijeg Statuta otvorenog prema participaciji članstva u tijelima kluba.''

    Kao što vidite, postoji razlika između izjave u drugoj rečenici gdje nema jednoglasno i izjave u trećoj rečenici gdje je naglašeno jednoglasno. Možda je slučajno ali ja mislim da nije.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Sitne promjene - vjerojatno pravopisne greške, ije je, č i ć i tak.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ti ništa ne kužiš. To dvoje ljudi zapravo ne želi dobro Dinamu, dio forumaša je to na vrijeme provalio.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ti ništa ne kužiš. To dvoje ljudi zapravo ne želi dobro Dinamu, dio forumaša je to na vrijeme provalio.scooniepenn
    Kojih dvoje ljudi?
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa predstavnika navijača. Vidim da se već prejudicira kako su obmanuti.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Pa predstavnika navijača. Vidim da se već prejudicira kako su obmanuti.scooniepenn

    Nisam to tako shvatio.
  • OsamŠest
    3.5k
    Puno vas je tmurno, sumnjičavo, sarkastično, čak i zajebano. Ja stvarno ne razumijem kaj hoćete? Ima ljudi koji su riskirali svoje karijere, pa čak i živote, samo da bi dobili normalan klub.

    Sad kad barem nekim puževim koracima idemo prema tome, opet nije dobro i opet širenje negativne energije.

    Kaj treba napravit po vama? Molit Mamića na povratak i nastavit s godinama "uspješnim" modelom?

    Očito je teško doć do takvog nekog cilja i sasvim je jasno da će bit još spletki.. Ovakve nebuloze pojedinaca na forumu su nepotrebne, jako umara.

    Stanje u klubu se polako preslikava na Zonu, što god tko mislio o tome..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.