• jedan u nizu
    8.3k
    Ocekivali smo da ce htjeti mijenjati neke stavke statuta, tako da nije tako strasna vijest.
    Treba pricekati i vidjeti sta ce biti za tih 20ak dana i onda mozemo suditi.

    Moja pretpostavka je da ce htjeti smanjiti broj ljudi koji se mogu birati na izborima, i da ce promijeniti stavke oko tih izbornih lista/nositgelja lista i toga.
  • Noel
    6.4k
    Meni se čini da Hanžel želi bit novi veliki gazda.
  • Jaro
    7.4k
    na kraju ce biti istina kaj su Mamic i Zoricevci upozoravali - Da ova banda gura privatizaciju. Ne bih se uopce cudio, imaju HDZ iza sebe, opozicije su se rijesili - budimo realni, navijaci nikad nisu bili ozbiljan problem jer nikad nisu imali nikakvu moc. Skandiranja, peticije, prosvjedi ih ne diraju jer ionako ne ovise o misljenju javnosti, a ionako imaju novinare, dok navijaci jbg svako malo uspiju neki autogol zabiti sto potjera jos malo vode na mlin ekipi...
  • xavier
    12.1k


    Ti uzimaš navode iz objave kluba na njihovoj stranici u stilu "ali oni su rekli...". Nemoj me krivo shvatiti, ali to je kao da kažeš "zašto govorite da rezultati nisu dobri kad iz kluba kažu da je sve u redu i da trener ima punu podršku?".
  • Noel
    6.4k

    Ja bi rekao je to borba dviju frakcija HDZa..
    HDZ protiv HDZ BiH. Šalu na stranu do mene su doprijele informacije da je bilo ne baš bajno jučer suprotno nekih komentara za Novu TV pojedinih aktera.
  • Dudu9
    816
    nije optimizam nego mi se čini da su svjesni da ne mogu više funkcionirati preko starog statuta, e sad pitanje koliko se toga može promjeniti u kratkom roku,
    Imamo 2 clana u IO koji su isto bili suglasni za ovo
  • serbus
    4.2k
    Ono što meni ide na kurac isto kao u saboru recimo imamo ljevicu,desnicu,centar i svatko drži svoj broj ljudi i tjera ih u svoj tor da tako dižu ruke. Nedaj Bože da netko podrži neki dobar prijedlog u dinamu, državi ako nije iz mog tora. Možemo mi imati sto dobrih ideja ali čemu kad nismo kod starog pastira koji ima veće stado.
  • xavier
    12.1k
    Imamo 2 clana u IO koji su isto bili suglasni za ovoDudu9

    A to znaš na osnovu toga što iz kluba kažu kako je sve bilo jednoglasno? Vlatka je rekla da i uprava sve odluke donosi jednoglasno pa je ipak Dario bio za sve "kriv"...
  • serbus
    4.2k


    A jebiga xavi ako nije bilo jednoglasno valjda su bar naši dečki slobodni reći da oni nisu dali svoj glas.
  • marcio amoroso
    36.6k

    A jbg, nitko im ne brani da izađu i da kažu da nije bilo jednoglasno. Ne znam čemu skrivanje i neki zakoni šutnje. Prvo Dario, a sad i ovi.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Tako je, ako nisu bili za uskoro bi trebali izaći pred javnost.
  • Dudu9
    816
    Bila su sva 3 jer i Uprava OI i NO je bio na sastanku tako da imate i izjavu SPB da ce sve bit OK
    "Pričalo se o novom Statutu, ali nema zaključaka, to je tek prvi takav razgovor pred Izvršnim odborom. Ali, mislim da sve ide u dobrom smjeru i da bi se prijedlog novog Statuta mogao naći na Skupštini već u prosincu."
  • xavier
    12.1k


    Slažem se, nitko im ne brani, a vjerujem da se nisu složili s ovim jer se radi u ljudima koji su zadnjih 6 mjeseci sudjelovali u izradi ovog nacrta statuta. Koja bi sad bila logika da dignu ruku kako nisu za taj nacrt statuta i da treba oformiti novu radnu skupinu koja će složiti novi prijedlog?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.