• Captain America
    17.7k
    Međed je nadrobio svakakvih gluposti, ali je ispravno predvidio da će stari udbaš izaći kao pobjednik.
  • Georg Koch
    4.6k
    totalna je slikovito receno, pouku kuzie svakako.
    Kako god, opet stoji upit ako je lose, a je, zasto ne istupi se u javnost pa pritiska koliko-toliko, u normalnom tonu.
    Ili cemo sutiti i ovdje.
  • Ludovic IX
    7.3k
    sto kaže io čaln iz redova navijača? on se isto slaže sa ovime???
  • BBB Mataa998
    1.8k
    E sad bih bas volio da grad ponisti proslu sjednicu i da smo opet na pocetku,i da Barisic ponovno zatreba nasih 7 glasova i naravno da ih ne dobije.
  • Armagedon13
    959
    U priopćenju stoji "jednoglasno",a osim toga skupština usvaja statut,naši im trebaju za većinu
  • Sajla
    5.1k
    Jednoglasno je odlučeno da će konačni tekst Statuta biti pripremljen u skladu sa smjernicama radne skupine uKeyser Soze

    Jednoglasno - znači da su i predstavnici članova/navijača digli ruku. Nadam se da su imali dobar razlog za to.
    U skladu sa smjernicama - koliko sam ja čitao, radna skupina je napisala više od samo 'smjernica'.
    Ne znam kaj da mislim, ali ovo izgleda kao još jedno zavlačenje i kupovina vremena. Za konačni tekst nisu potrebni tjedni, hoćemo ga sutra i da se stvar makne s mrtve točke.
  • Georg Koch
    4.6k
    Na dnevniku Nove, prije 2min, nakon sastanka kratke informacije dao je Pavlicic Bekic, izmedju ostalog kaze mislim da ce biti okej, da cemo dobiti statut kakav dinamo zasluzuje.
    U Bozje usi...
  • Klenx
    5.6k
    Dobit će kurac od statuta, a ne demokratski statut
  • OsamŠest
    3.5k
    @Klenx di ti vadiš te info? Meni ovo djeluje ok, ako se sprovede, naravno..
  • Klenx
    5.6k
    Ko sanjinlego, ptičica mi šapnula.

    Nemojte naivni bit, smeća će nas probati izigrati kako god znaju i umiju.

    Nebitni likovi koji su konačno zasjeli za švedski stol.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Zanima me za sljedecu skupstinu ne dodju Zoricevci a ne pojave se ni nasa sedmorica. Nema kvoruma ili? Osim ako netko jos iz Zoricevog tabora ne prebjegne
  • NitkoBitan
    17.6k
    Korak po korak.
  • masacusec
    3.6k
    Shizofrena uprava i izvršni odbor!
  • Endeavour
    588
    Jedino što je shizofreno je ovaj forum. Napokon se donosi novi statut a ovdje komentari “nek svi umru” i sl. Danas napravljen povijesni korak za klub.
  • OsamŠest
    3.5k


    Baš.. Nek smo naivni do preksutra, al ovo je ogroman korak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.