• Jaro
    7.4k
    na ozljedu Petkovica je utjecao i sam kad ga je stavio da igra orotiv Hajduka, a kasnije kad mu nije (skupa s uoravom) zabranio odlazak u repku i isto tako nastup pos ozljedom. U oba nastupa, gle cuda - nista nije pomogao svojim momcadima...
  • sanjinlego
    3k


    Tako je. Na primjeru Petkovića pokazalo se da u klubu trenutno vlada amaterizam. Tu mislim na trenera, kompletan stučni stožer zajedno sa Upravom!
  • BornaPŽ1986
    1k
    S vjerojatnim dolaskom Bjelice to znaci i dolazak pojacanja na zimu i odrijesivanje kese. No onda nakon kiksa ili dva cemo po starom. Ono sto necemo znati ako dodje do ovoga je sto bi Jakir napravio sa zimskim transfer pojacanjima i bi li momcad proigrala? Ako dodje Neno doci ce par kvalitetnijih igraca i odjednom cemo proigrati. Kako god bilo bi zanimljivo vidjeti sta bi Bjelica napravio sa ovim istim kadrom i bi li bio bolji od Jakira trenutno.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Dolazak Bjelice je samo dokaz da u klubu nema nikakvog sportskog plana ..Samo se vrtiš u krug
  • SAS1987
    14.7k
    da u klubu nema nikakvog sportskog plana ..Samo se vrtiš u krugZagreb1992

    Dinamo treba imati model gdje nekako nece raskinuti ugovor sa trenerima nego ih ostaviti na čekanju ili nekome posuditi.

    I kad ti opet treba, ga jednostavno uzmeš. Jer glupo je plačati otpremnine trenerima kad se ionako vrtimo u krugu :lol:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dinamo treba imati modelSAS1987

    Dinamo treba imati model gdje otpremninu ne dobijaju levati koji ne mogu povezati tri HNL pobjede.
  • San Lorenzo
    16k
    Ma smjenjivati ga neće jer bi u pola godine na odštete potrošili novca toliko da su mogli dovesti premierligaškog trenera...ako ga i smjene, opet neće dovesti skupo ime iz gore navedenih razloga...očito se prihvatilo prosipanje bodova do zime, a onda šta bude. Samo što ja više nisam siguran da ovaj i sa njemu prilagođenim kadrom može pobjeđivati u nizovima.
  • Crni86
    3.9k
    Vrijeme je za novog trenera. Jaki se po meni totalno pogubio i to se vidi po njegovim potezima koje i on sam samcat nemre objasnit (gubis 1:0 stavljas Vidovica u spica pa ga vadis van da ude Emreli, lud zbunjenog… i to je samo neki od primjera). Izjave koje daje su vec pomalo i sramotne za rang kluba dinama a o prozivanju igraca da ne pricam. Frende ti si ih birao da igraju, nisu se Sucic i Vidovic sami stavili u igru. Treba nam karakterna, iskusna, namazana osoba. Vratite Nenu doma, da nastavi tamo gdje je stao.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Razmišljam nakon hlađenja ove lude i mazohistične glave. Ako je ova uprava, kakva god bila i koliko god nam se svima gadila, odlučila dati podršku treneru jer ne želi više lutati sa smjenama trenera i traži nekakav kontinuitet u sezoni , to ima smisla.

    Ali, ako mu spremaju otkaz, bez trenera stranca ili jebenog Nike Kovača , ja ne prihvaćam ništa. Odriješi kesu, plati tog trenrera, svakako preplaćuju igračke proizvode. Puna je svima ona stvar reciklaža, a i realno sve najbolje što se može nać na našem tržištu smo već imali, s tim da su nam zadnja dva trenera bila po meni i dva najveća trenerska potencijala koja su do dolaska u Dinamo pokazala najviše ( Beli i Jakir). Potrošit ćemo ih za par mjeseci? E to pokazuje gdje smo trenutno. Dosegli smo dekadenciju.
  • Patak
    2.9k
    Sljedeći trener će trajati također dva mjeseca jer će nakupiti četiri pet poraza u tom periodu s ovom ekipom. Onda novi trener odradi prijelazni rok, dovede pojačanja, + oporavljeni Petko i na proljeće dominacija.

    Realno Yakir nema na raspolaganju Šutala, Ivanušeca, Livakovića, a ni Petkovića za razliku od prethodne dvojice, pa ne znam kakvi su se rezultati realno očekivali.
  • Crusades1986
    12.5k
    To što nema njih na raspolaganju nije nikakav alibi za izgledat kako mi izgledamo i da gubimo od Ballkanija, Gorice i da ne napravimo šansu Hajduku i Plzenu.

    Pravi trener bi od ničega napravio nešto.
  • San Lorenzo
    16k
    Zanimljivo kako je izblefirao prijetnju ostavkom nakon Baljkanija, a sad kad je situacija puno ozbiljnija više ni slova o tome.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ali, ako mu spremaju otkaz, bez trenera stranca ili jebenog Nike Kovača , ja ne prihvaćam ništa. Odriješi kesu, plati tog trenrera, svakako preplaćuju igračke proizvodeTongo Doumbia

    Zamisli otpremninu u tom slucaju a jos gore da takav trener bude cist promasaj, onda je tek problem. Mislim da je neizvedivo da Kovac dodje.
  • jedan u nizu
    8.3k
    ako mozemo baciti 4mil e za boska, ako mozemo placati drmica vise od milje po sezoni, ako mozemo platiti stefulja i denija jurica milju,dvije tri, onda mozemo i isptrpiti jos koju stotinu tisuca eura za otpremnine trenerima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.