• Imamo Dinamo
    3.3k
    Pa to sam i napisao. Iskoristio pisanja “kvazi novinara” .. da je Varaždin imao dva tri kvalitetnija igrača, bilo bi već 2:0 na poluvremenu.sanjinlego

    ?????????
    Ja ne vjerujem kaj ja citam
  • emilperska
    3.1k
    Vidim da novinari opce ne spominju papire Yakiru. Nista od Nenada prije Rijeke ili Osijeka ocito..
  • San Lorenzo
    11.4k
    Sto bi tocno dobili sa Bjelicomdzis

    Šta dobivamo s ovim, svaka utakmica isto sranje s dva lica, ista nesigurna obrana...porazi od Gorice, hajduka, Sparte, Baljkanija, Plzena, remi danas, spašavanje guzice u nadoknadi prošli tjedan...da su igrači neznam kako loši, ovakvi rezultati su nedopustivi, jer su ovi igrači svejedno za 'cijelu dužinu čamca' bolji od igrača iz gore navedenih ekipa, sa izuzetkom Čeha.
    A Bjelica nije jedini trener na svijetu, platiš i dođe ti koga poželiš...ali, štednja na plaći za kvalitetu nam se obija u glavu jer sad štedimo na bodovima, daj ti nama ovih jednokratnih trenera i milina.
  • sanjinlego
    1.9k
    Jbg, ne razmišljamo svi isto i nismo svi isti. Hvala Bogu! Da vidimo što će nam veliki profa spremiti za Plzen, i kako će se naša jaka obrana nositi na Rujevici.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ja imam osjećaj da ćemo izvući pozitivan rezultat u Češkoj (barem X a mislim i pobjedu) ali da ćemo onda u grotlu Rujevice izmoreni od četvrtka izgubiti.
  • Common Sense
    510
    Predstoje nam dva poraza, prvo u Češkoj, a zatim i u Rijeci i to će biti kraj Jakirove avanture na klupi kao i sna o naslovu. Bit će jako teško pronaći nekoga tko će htjet preuzet ovako loš igrački kadar.
  • Markelo
    2.5k
    Eventualno će izvući X u Plzenu a na Rujevici bi usran od atmosfere koja će ga dočekat, mogao gadno stradat
  • sanjinlego
    1.9k
    Jakirović zadovoljan i bodom, na presici ‘sipao‘ alanfordovske mudrosti: ‘Ne bih rekao da se mučimo‘

    Eto, na ovo smo došli. Da je Dinamu i bod dovoljan i dobar. Jakirović nastavlja, sve je super, sve dobro ali bitno da je ponovno optužio Vidovića i Sucica javno da su krivi za gol hehe ..

    Kriv si ti, i ti tvoji pored tebe jer se plan B nema. Cekaju da se nešto uradi individualno, poput Bulata i slobodnog udarca. Jedan od primjera.
  • Jaro
    5.5k
    rekao sam i kaad je dolazio - ne zna on kaj je dinamo i njegov plafon su Slaveni, Rijeke, Zrinjski...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Gle. Ne može reć da ne valja, jer u suprotnom bi to značilo da je kiksao i da ga se treba smijeniti. A to ni uprava, ni on ne žele...
  • Captain America
    13.7k
    Nas do zimske pauze čekaju Rijeka i Slaven u gostima i Osijek, Rudeš i tovari doma. Očekujem 9 bodova. Napomena da nas Slaven čeka nakon puta u Astanu i ne znam u kakvom ćemo biti stanju po povratku.

    Riječane do zimske pauze čekaju Dinamo, Slaven i Rudeš doma i Varaždin i Osijek u gostima. Očekujem i kod njih 9 bodova.

    Tovare do zimske pauze čekaju Osijek, Istra, Lokomotiva i Dinamo u gostima i Varaždin i Gorica doma. Očekujem kod njih 8 bodova.

    Dajem mu kredit i dalje iz 2 razloga. Ostali su isto grozni pa se nisu odvojili i obećane su mu pripreme i prijelazni rok (koji će odradit nadam se SD koji se ne odaziva na Sergej). Dočekat ćemo zimu načičkani s konkurentima prema ovome gore ako se nastavi ovakav trend rezultata. Uprava je nakon Ballkanija to i tražila od trenera. Vide se ipak neki pomaci u igri. Podrška Sergeju.
  • Nolifer
    6.6k
    Da bi novi trener opstao na dulje od 6 mjeseci, trebamo novu upravu, a ne ove teletabise. Ne znam drugačije, jer ovo nema smisla. Oni očito nemaju plan...
  • boem
    309
    Nisam njegov fan i smijenio bih ga, ali ima i nesreću što je dobar dio prvenstva bez najboljeg igrača. S Petkovićem bi ovo bila druga pjesma...
  • emilperska
    3.1k
    Tog lika je netko blizu vladajucoj stranci postavio i taj ga drzi na klupi usprkos svemu. Biscana smo smjenili jer je ispao od ekipe sta je izdvajala 7 mil za transfer jednog igraca, ovom trenercini iz vladajuce zajebnice toleriramo to da nas i kosovari i varazdinci i ovi HDZovci iz Gorice uce nogometu..
  • Jurki
    8.6k
    ako si trener sa vizijom onda bus slozil igru bez tog najboljeg igraca da na nekaj to zgleda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.