• Mihaljević
    9.9k
    Žile , Perković , Theo , Smolčić i Bernauer , po meni solidno za odradit do kraja sezone.
  • Zagi
    7.7k
    Da bar nismo prodali Franjića. Ta pozicija bi bila riješena za idućih 10 godina.
  • OsamŠest
    3.5k
    Hrvoje Smolcic, posudba do ljeta / do kraja sezone - jedna od opcija.sanjinlego

    Zar nije bio opcija na ljeto za dolazak na posudbu do zime, ali Dinamo je htio do kraja sezone?

    Eintracht nije bio za da dođe do kraja sezone, a sad bi ga ipak pustili do ljeta..
  • jedan u nizu
    8.3k
    Cekajte, tu su ljudi ozbiljni sa dovodenjem Rebica?
    Sta cu sljedece cut, da trebaju i Livaju dovest ako se on i Perisic nebudu mogli slagat u slvacionici i van terena, pa da ga mi udomimo?

    Ajmo prestat sa takvim idiotarijama, jos koji post i sutra ce biti germanijak doznaje, rebic u dinamu ...
  • Droljo
    8.2k

    Zašto nebi doveli rebića ako je moguće? Imamo viška klasa u ekipi?
  • Doktor Kunić
    3.5k
    financijski je nemoguće :chin:
  • i more je plavo
    1.1k
    Nisam upoznat koliku placu tamo ima al nekako sumnjam da mozemo puno bolje uvjete od Bochuma dat, ako uopce i mozemo.Maki2

    Kad je odlazil u njemacku Dinamo ga je htio dovesti i nudil mu vecu placu nego njemci, jer je raskinul ugovor na Partizanovu stetu i nije bilo odstete, ali htio je probati njemacku ligu.
  • Infinity
    16.4k
    Zasto je Rebic skoro pa kao Livaja?

    Bolji je igrac od Livaje. Fali mu koja daska u glavi? Eto mi proizvodimo igrace s kompletnom galanterijom. Rebic je za nas top pojacanje. Nije realno zbog financija, ali gledajuci s igracke strane on je nama Ronaldo. Al trebamo mi glumiti neko pravednistvo, gledati DNK, ali ne i nalaz psihiloga, jer taj nalaz sami izdajemo.

    Mi da u nekom imaginarnom pretrazivacu igraca oznacimo u filterima igraca s karakteristikama koje zelimo, izbacilo bi nam 0 igraca. Eto Rebic nam ne valja. Da Zuzuli u tom trenutku nisu mislili da su nadjebali cijeli HNL Rebic bi vec imao 30+ nastupa za Dinamo, pa bi mozda s tim sad bio malo blize Dinamu. Daj Boze da ga dovedemo ili da dodjemo na razinu kad nam je Rebic bezveze.
  • Patak
    2.9k
    Rebić bi bio top pojačanje za Dinamo, možda pod račun možemo dati Kuleta, Brodića, Emrelija i Drmića. Onda bi u napadu imali Petkovića, Rebića i mladog Koščevića.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Bolji je igrac od Livaje. Fali mu koja daska u glavi? Eto mi proizvodimo igrace s kompletnom galanterijom. Rebic je za nas top pojacanje. Nije realno zbog financija, ali gledajuci s igracke strane on je nama Ronaldo. Al trebamo mi glumiti neko pravednistvo, gledati DNK, ali ne i nalaz psihiloga, jer taj nalaz sami izdajemoInfinity

    Sudeći po upisima, nama zapravo ne treba sportski direktor, nego moralni policajac, a ne bi bilo loše prije potpisa ugovora s nekim provjeriti njegov kompletni browsing history na googleu, da ne bi perverzno pojačanje ispalo perverzno u punom smislu te riječi.
  • Žan
    164
    Pa nas je ovaj promasaj(BOSKO SUTALO)kostao ove sezone -9 bodova u nikad slabijem HNL-u ! Jel on igra jer je doveden za velike novce ili ima jos neki razlog !?!? Zasto je doveden Sosa?!? Di je Max?!? Sta se desava!?!?
  • Orc123
    8.1k
    Otpis: Sutalo, Drmic, Kulenovic, Marin, Menalo! Danas Kaneko pokazao koliko je kvalitetan igrac dok su tu nekolicina srali po njemu i nazivali ga tamagocijem i tako slicno! Odlucije vec 3 utakmice za redom....danas jedino veijwdno spomena....prepoznat ce se oni koji su srali po njemu tu...potreban nam je veliki reset na zimu i bez ozbiljnih pojacanja nema nista vise...ne trebaju nam djeca u vidu Zivka, on nek se razvija u loxi do ljeta ili igraci poput Jankovica koji bi damo pucali po golu...to moze i Bulat...treba nam ozbiljnih 5-6 igraca! Uorava pocnite raditi jer jucer je vec bilo pre kasno!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ma i Periću se zahvaliti. Godinama je tu i kronični kikser. Kad nije do sad postao bolji, neće ni od sad. Nije više klinac ni on. A ne može se ni zaraditi na njemu. Dati ili nekom mladom priliku, ili dovest
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Teo je ključan. Tea kad se umirovi uzet u stožer, puno može pomoć mladima
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    i ne samo to, sina nazvati po Teu. Kada ga cure pitaju : " pa de si Teo" da može odgovoriti "u dupe"
    Ne da mi se biti deprimiran, život ide dalje, laku noc sviraci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions