• Maki2
    631
    Daj Boze, strasan igrac, ali mi nekako nerealno zvuci opcija da bi se prvotimac bundesligaske ekipe tako lako odrekao toga zbog Dinama. Nisam upoznat koliku placu tamo ima al nekako sumnjam da mozemo puno bolje uvjete od Bochuma dat, ako uopce i mozemo.
  • Klenx
    5.6k
    Štedimo!
  • Georg Koch
    4.6k
    Turci pisu da je Rebic zbog ponasanja vec prekrizen u Besiktasu, htjeli su ga uvaliti Wolfsburgu i Kovacu ali su glatko odbili. Navodno je ponudjen Dinamu i Hajduku, nisu odbili te mogucnosti ali im je problem visoka placa koju ima.
    Napomena: Turci to pisu, a znamo da se nisu proslavili ovo ljeto sa tocnim informacijama.
    P.S. Od njegovog dolaska u Dinamo mislim da nema doslovno nista, isto tako ne bi uopce htio onu budalu u ekipi. Dusu je dao za hajduka, Livaje te bitke sa Dajakuom i Sahitiem :cool:
  • Time
    871
    Imam osjecaj da bi rebic za nas bio pun pogodak,napad rebic petkovic spikic iza njih vidovic baturina misic jako dobro izgleda
  • Mihaljević
    9.9k
    Ma on je stvoren za hajduk , takav mentalitet.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ako postoji ikakva sansa da dode tu, neka dode. Jel lud, je, ali je klasa kakva nama fali u ovom trenutku. Prije godinu dana ga nebi htio, ali nam je sad potreban
  • Mihaljević
    9.9k
    Istina , sve potpisujem. Treba nam takvih luđaka u ekipi, može on i krilo i devetku. Ali to je Turska budalaština vjerovatno, a i ne znam kako su njegovi Imoćani za dolazak u Dinamo.
  • blue heart 72
    1.7k
    Nikada nisam bio njegov obožavatelj. Da se razumijemo, nema veze kaj je tovar
  • Keyser Soze
    10k
    Ni Dinamo, a pogotovo Hajduk ne mogu pokrit njegovu plaću. Tak da mislim da ništa od tog.
  • Droljo
    8.2k
    Pa plaća se pregovara. Ak je lik imao 5 mil u milanu može u dinamu imati 1.5 mil.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Kakav crni Rebic, takav propuh u glavi nam ne treba. Plus, zadnju dobro sezonu imao prije 3 godine.
  • dzis
    815
    Zamislite da na proljeće tovari krenu sa rebicem i Perisicem. Ja bi ga radije riskirao i uzeo ga k sebi.. Ne vjerujem da taj ima emocija prema jugu, tko više ponudi njegov je, a i dinamo daje daleko veću opciju kasnije prodaje i buđenja karijere
  • Captain America
    17.7k
    Neka njega dolje. S razlogom je potjeran iz svih tih klubova i repke. Ako nam je plafon takva budala i bomba u svlačionici, onda radije na krilu želim gledati Menala, Takura i Špiku koji su svjesni svojih limita umjesto sirovine koja si je umislila da mu treba skidati zvijezde s neba.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Perisica nema sigurno do ljeta iduce godine, a pitanje je u kakvom ce stanju biti tada. Rebic je vec druga prica, ali on ce prije u arabiju ili tako nesto nego u hnl
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions