• Mihaljević
    9.9k
    UDINE SA SCOROM 0-8-3 VODI NA PROKLETOM SAN SIRU PRVI PUTA LIKOVI VODE OVE SEZONE!!! PROKLETI BILI ..
  • Georg Koch
    4.6k
    za koliko cekas? Ima jos igre, nije to gotovo
  • Mihaljević
    9.9k
    Oko pedesetak eura sitno , više me j*be način na koji sam spušio nego količina.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    i mene su na jednom jebali. Ali nije toliko da sam nesto ljut jer me prije toga i smrdljivi Leipzeig oborio... ljudi izgube 2-0 od mrtvog Mainza kojeg drugoligaš Hertha tambura.

    Na drugom tiketu Embiid ulazi u 4/4 sa 26p, granica 29.5 ja igro više i on ni minute u zadnjoj četvrtini...

    I na trećem "moćni" West Ham X2, vode 2-1 i dobiju autogol i još jedan.... pa jebemu sunce.
  • Georg Koch
    4.6k
    Ja sam nocni tiket za 190€ na Monacu kosarka, dodam kao malu kvotu sigurica, bas lupno. Ceko bi Barcu koja dobije u 100.minuti . Nece i nece, a bas bi sutra udario jak ulog da se cupam :smile:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Za sutra uzimam Laccazete daje gol po 2.20

    Lyon doma mora ići svaku tekmu na pobjedu kako bi prekinuo lošu formu i bar malo vratio pozitive u ekipu i među navijače ..Kapetan ekipe Laccazete je jedan od tih koji mora povući ...Motivacija više će biti i po meni za trenera koji je prošli tjedan dobio kamenom u glavu ...Vrijeme je da Lyon se sredi i počne pobjeđivati :)

    Wind daje gol 2.30

    idem pogledati malo košarku i što se da složiti od toga
  • Georg Koch
    4.6k
    nadji kosarku 2 para do sutra 10h, to te pratim
  • Droljo
    8.2k
    Ljudi ne ide nas. Možda je glupa subota u pitanju ili kaj ali ajmo danas ozbiljnije. Nikakvi milani, lajpcigi itd. Dosta je zajebancije. Imamo danas pogodit sve! :strong:
  • Carrasco
    4.1k
    Dimitrov - Đoković 2:1 7,20
    Goffin - Draper 2:1 6,80

    Probat na manji ulog, kvota 48,96
  • Droljo
    8.2k
    Ovo boli. 3 listića po jedan par jučer...
    Screenshot-2023-11-05-09-50-12-340-edit-com-android-chrome.jpg

    80% je posjeda imao Brighton...
  • Zagreb1992
    1.7k
    Gledam malo ponude igrača ove u podne košarka....Gledam malo granice i ovo uzimam na neki blef

    Drežnjak 14.5+

    Uz Božića igrač koji može pogoditi vanjski šut u kontinuitetu i koji može utrpati 20+ poena ...Ulazi s klupe i jako će danas biti njega rola ključna ako Zadar misli dobiti..U 5 kola aba lige 1. i 2. kolo je bio under na ovoj granici dok se u zadnja 3 kola počeo dizat i ubacio redom 21, 21,23 ...Trica mu je na 54.5 % što samo potvrđuje dobru formu Dreleta


    Miljenović 9.5+

    Iako je ovo li la jer zna mu minutaža biti manja ovisno o igri uzeo bi Miljenovića over...Isto kao i u slučaju Drežnjaka ulazi s klupe i donosi dodatni impuls i energiju ekipi Mege ...Između njega i Topića sam se dvoumio ali uzeo sam njega rađe jer je granica dosta manja ...Od 5 utakmica na ovoj granici ima 3 overa 2 undera ...njega uzimam u sistemu nekom definitivno


    Za navečer budem uzeo još nekaj košarke ..ovo je na brzinu
  • Zagreb1992
    1.7k
    Dvoumim se za jedan par

    Ramljak under 9.5

    Moguća velika potrošnja u obrani što bi moglo utjecati i na veći broj fulanih šuteva...Ako nema čisto polaganje ili slobodna bacanja tu vidim šansu za under
  • Georg Koch
    4.6k
    u premieru Dreznjak na 13.5 granici, isplati se uzeti to?
    Sta mislis u 12h Granada Real neki hendikep 10,5 11,5 ?
    Prosle godine 30 i 20 razlike ih real dobio
  • Zagreb1992
    1.7k


    Drežnjaka bi uzeo over na ovim ganicama ..al iskreno meni jako zahvalan igrač ..Šut izvana ima i zna dosta iznuditi slobodna bacanja

    Što se tiče Reala njih bi isto uzeo hendikep protiv ove ekipe kao što je granada ...ako je ovo granica za manji definitivno moj pick isto ..U SS je na 13.5 ...Bit će smiješno ako ne rastave Granadu koja je klub u rangu Cedevita Olimpije
  • Droljo
    8.2k
    Evo frende ispratio sam te skroz. Samo za mini ulog :razz:
    Screenshot-20231105-115233-2.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.