• badjibadara
    3.1k
    U 12:45 sam pročitao članak, a već u 12:48 sam bio na WC-u.
  • Mali Zeus
    12.9k
    Haha naravno da je sve okrivio Šimića da bi sebe prikazao u što boljem svijetlu, a smrad Lesički prihvatio. :lol:
  • sport
    3.3k
    Ako je Šimić bio problem oko dovođenja igrača koji se spominju mogli su ga preglasati kao u nekim drugim situacijama, a nisu.Ovim intervjuom je samo dokazao da su funkcionirati u skladu sa izrekom:"nezna lijeva što radi desna" i zato smo tu gdje jesmo.
  • Dudu9
    816
    Pa Biščan je htio Max da mu na kraju nije dao ni minute igre isto tako i Mika tako da odgovornost je na sportskom sektoru koji nam je birao pojačanja ili hoćete reći da smo dobar transfer rok odradili.
  • Captain America
    17.7k
    Zanimljiv intervju. Ovo s Gradskim vrtom mi djeluje ko laž (pogotovo što je i Lesi reko da su ga zamolili da ne priča to okolo), ali ostalo je okej. Sviđa mi se da traže SD već sad i da su ono budalaštine s čekanjem prvog mjeseca.
  • badjibadara
    3.1k
    Iz svega što se moglo vidjeti ove godine, jasno je da samo jedna strana stoji 100% za Dinamove interese.
    Sve ostale imaju neke svoje dvorske igre i intrige i nema čistih.
  • sport
    3.3k
    Poanta članka je da je za igrače koji su došli kriv sportski sektor a za igrače koji nisu došli je opet kriv sportski sektor.Jedini koji za ništa nisu krivi su Peras,Podnar,Tomačić iako su o svim prijedlozima sportskog sektora glasali,a i sam kaže da se Peras osobno angažirala oko dolaska Stojkovića pa je tako sa ovom dvojicom mogla odlučiti i o drugim stvarima.Da ponovim od maloprije sa drugom izrekom:nije se znalo tko zida a tko mort nositi zato smo u situaciji u kojoj jesmo.A Lesi se podmuklo smije i dalje muti vodu.
  • Lynx17
    4.1k
    Je ziher je Ničota kriv.

    Genijalno mi je da Lesički koji se isprdavao s tim da su promašili stadion sad ima intervju s Podnarom koji kaže da je to razina dječjeg vrtića.
    Mali Zeus


    haha bas dosao tu to spomenuti. Koji kurac. :rofl:

  • Lynx17
    4.1k
    Jel ovo zaista moguce?

    "Ali tu se sad vraćamo na to da tadašnji trener nije vidio Luku Stojkovića i da je bio protiv produljenja ugovora Bruni Petkoviću."
  • Orc123
    8k
    treba nastavit praksu i pokupovati sve sto hoda u hnl da nam ne bi radili konkurenciju i onda ih poslat po posudbama ili da muzu Dinamovu blagajnu narednih 3-4 godine. To je vec ustaljena praksa do sad pa ne mijenjati ono sto je dobro. Strasno kakvi sve likovi ovdje. Cuj ovo Pasalic, Fruk, Ivanovic, Jankovic.....da nije se trebalo pustiti Jankovica za 0kn ali da bi on bio kod nas nesto vise od rotacije ne bi. Ima dobar udarac ko i Bulat i tjt. I jos Podnar usporedi Jankovica i Titrauia....a Bog te ovaj je ofenzivni veznjak, a ovaj defenzivni veznjak, nigdje veze. I to nam vodi klub a ne zna osnove osnova! Drmic je bio najbolji igrac Rijeke a kod nas ga nema na mapi, a primjeri Gavre, Neve, Stwfulja i ostalih samo pokazuju koja je razlika igrati za Dinamo u odnosu na ostale. Tko je doveden iz Rijeke i da se pokazao kao instant pojacanje? Jedino Gavra je s vremenom imao bitno ulogu ali ni tad nije bio standardan prvorimac!
  • sport
    3.3k
    Razlika između igranja u Dinamu i ostalim klubovima je ta da Dinamo igra na postavljenu obranu(varijacije na temu bunker) a u drugim klubovima se igra bazira na tranziciji.
  • Olmic
    3.7k
    Neka demantira Simic iako sam uvjeren da nema sta demantirat…
  • austrijanac
    4.1k
    Ne smije jos neko vrijeme. Zato nemojte citat i vjerovat ovim sranjima. Oni ce ga izmrcvarit do kraja.
  • Papastrumf
    12.3k
    Kao što reče jedan uvaženi kolega, ovi iz kluba nemaju pojma što se desilo te kako i na koji način su nestali milijuni s računa zadnih 15 godina, ali im ovdje nije problem do u detalja odgovoriti kako su Bišćan i Šimić sjebali svaki od transfera.
    Tko ih ne zna, skupo bi ih platio.
  • Olmic
    3.7k
    ma ima istine u ovome, nije dario svetac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.