• M94
    1.2k
    Iskreno, sad kad vidiš kako su namjerno doveli klub u ovakvo stanje, mislim da je promašaj što se uopće išlo u neko sudjelovanje u IO i NO dok je ovakvo stanje u klubu koje još nije riješeno, jer svejedno ne možeš ništa, oni odlučuju.
    Mislim da bi reakcije i kritike bile žešće, al jbg, naši su sad tamo koji žele dobro Dinamu pa šuti i gledaj.
    Al meni se osobno sere od ovakvog Dinama. Očito je cilj razjebati sve.
    Ne bi se iznenadio da onaj egomanijak bjegunac ovo sve radi iz osvete, sjbali ste me, sad ću vas odvesti u propast, u tom smislu.
  • Blue98
    728

    Ovo je i moja teorija
  • serbus
    4.2k
    Di je lovamiro

    To treba pitati Modrićevu punicu ali vjerojatno se ne sjeća gdje su baš svi računi...
  • Droljo
    8k
    Ne znam jel bilo ali ja sam upravo sada pročitao da je vuksan sve priznao i nagodio se sa uskokom. Valjda ih je drukao kad se nagodio, što je dobro mislim...
    https://www.24sata.hr/news/sok-u-osijeku-svi-zateceni-sto-je-vuksan-priznao-sudac-nesto-cu-vam-reci-kad-zavrsimo-s-ovime-943332
  • Ivdzo11
    4.2k
    INTERVJU - Član uprave Dinama u prvom istupu otkriva što se radilo ovog ljeta: “Fruk, Pašalić i Ivanović su bili ponuđeni Dinamu, ali ih Bišćan i Šimić nisu htjeli, a Mierez nije došao zbog Germanijakove ekskluzive”

    Podnar-prvi-istup


    Da ne duljimo, sastanak oko Miereza je završio načelnim dogovorom da Mierez može doći u Dinamo poslije utakmice Osijek – Dinamo za tri milijuna eura odštete i određene igrače. Ali, ponovno je uvjet bio da bude tiho odrađeno i da nitko ne zna. Međutim, vaš kolega Ničota je to “provalio” na Germanijaku pa su nas zvali iz Osijeka i rekli da moraju otkazati već dogovorene uvjete jer su u strahu od Kohorte.”, otkrio je Darko Podnar prije nego smo ga suočili s drugim pitanjem.


    Mislim da je potrebno i demistificirati priču koja je plasirana u javnost da Dinamo navodno nije mogao dovoditi igrače na ljeto radi financija. To je čista glupost koja nikada nije bila raspravljana u klubu i moje je uvjerenje da je služilo samo kao alibi za nedovođenje određenih igrača. Dinamo nije u financijskoj krizi. Kao odgovoran djelatnik jasno da ne mogu u detalje, ali sve je pod kontrolom. Trener i sportski sektor će imati budžet za pojačanja u zimskom prijelaznom roku”
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Govna novinarska
  • sanjinlego
    3k
    Po meni vrlo dobar istup, nadam se i iskren. Jer ovdje se vidi koliko je bilo laži i podmicanja od strane “navijača novinara”, ali i od strane bivših ljudi u klubu.

    Po ovome već od ranije je dogovoren Bernauer, također se gledalo na izvlačenje novca, igrače koji su bomba za svlačionicu, a odbijalo se potentne i vrlo dobre mlade igrače.

    Ali ovaj početak, što je najjače mislim da je tu priču za odlazak u Gradski vrt plasirao upravo Lesički hehe
  • Dudu9
    816
    Ovo sto se tice Podnara i intervju ispada da nam ovakvu situaciju i slab transfer rok krivi Biščan i Simić umjesto da Pašalić Fruk i Ivanović zabijaju za Dinamo prakički za 0 eura sad nam zagorčavaju utrku za naslov prvaka Hrvatske.
  • Noel
    6.3k
    Kako vjerovati Podnaru kad je Dinamo javno dao priopćenje da nisu kontaktirali Raića Sudara a on kaže da je prijatelj sa njim i da je ispipavao teren. Ovaj intervju je tek sad kaos napravio.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Meni je zanimljiva ta fama oko Pašalića, Fruka i Ivanovića. Da je Dinamo doveo te igrače svi mi bi ih popljuvali i popljuvali bi one koji su ih doveli.

    Može i u nepopularna, ali čak ni danas ti igrači nisu za Dinamo.
  • Jaro
    7.3k
    Ja sve vjerujem Podnaru. Onaj lazljivi diktator Simic je sve ktiv. S Podnarom, Vlatkom i onim trecim s Jakirovicem ocekujem procvat kluba na svim poljima samo tako sad kad nemaju prepreka.
  • austrijanac
    4.1k
    Vi koji vjerujete u 10% od ove nakupine govana zvanog intervju, skidam Vam kapu.

    Podnar je uspjesan "sportski djelatnik" isto kao sto je i Lesicki uspjesan novinar.
  • Dudu9
    816
    Oni su pojačali naseg konkurenta, a mi smo svoja pojačanja stavili na klupu tako da neznam ko se vise zajebo
  • flexXy
    2.3k

    Koje je onda rjesenje, dovest svakog igraca za koji su nam konkurenti zainteresirani? Ja garantiram da su kaneko, spikic, vidovic i stojkovic bolji od fruka i pasalica pa kom pravo, kom krivo.
  • Mali Zeus
    12.9k
    Je ziher je Ničota kriv.

    Genijalno mi je da Lesički koji se isprdavao s tim da su promašili stadion sad ima intervju s Podnarom koji kaže da je to razina dječjeg vrtića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.