• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    E pa da vidimo koliko Upravu “zanima” ono sto svlačionica misli i traži, i koliko će napraviti do zime.sanjinlego

    napraviti što ? igrači su tražili da uprava dovede bolje igrače da zamjene njih ?
  • austrijanac
    4.1k
    A i ti igraci isto, prvo bi htjeli da je Jakir bolji prema njima jer je bio zlocest nakon Gorice, a sad bi htjeli bolje igrace od sebe.
    Pa ne moze ovce i novce.
  • sanjinlego
    3k
    Bože moj, bože. Gledaj mišljenja, razmišljanja. Da, sigurno su tražili nove igrače, kažu austrijanca i miku na stopere a sanjina na krilo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pitam ono sto citam, sto su to igraci konkretno mogli traziti ? Da kava bude sa hladnim umjesto toplim?
  • sanjinlego
    3k


    Tako je. A tu hladnu kavu će im od sutra dostavljati Gražvydas Mikulėnas ;)
  • Orc123
    8k
    a sto su mogli oni traziti? Ajde zivo đe zanima. Place su redovne.....stadion? Sta mogu oni trazit?
  • Rex Ramae
    2.8k
    ono sto svlačionica misli i traži, i koliko će napraviti do zime.sanjinlego

    a to je?
  • Jaro
    7.3k
    E pa da vidimo koliko Upravusanjinlego

    Tako isto i za igrače.sanjinlego



    A trener - aha, od njega ne ocekujemo nista u skladu s kapacitetima :rofl:
  • sanjinlego
    3k


    Možda da se prestanu prepucavati javno, da konačno rade za Dinamo a ne protiv Dinama. Da ne gledaju samo svoju poziciju i stolicu, nego da tu budu za bolje sutra. Da se konačno postavi sportski direktor koji će biti čovjek za komunikaciju između Uprave i svlačionice, a ne da pojedini traže razgovor a Vlatka kaže nije vrijeme i nemam vremena.

    Ima dosta stvari, ne budite ograničeni. Nije klub samo predsjednik, plaće, stadion, navijači, trener, igrači.

    Ja kažem, Jakirović za sada ostaje, igrači su stali iza njega koliko toliko kao i Uprava. Tako je bilo i sa Igorom pa je do 20:00 sati bio bivši. Oprezno!
  • Šteco
    680
    Ne znam, meni se čini da je "insajder" na forumu Alen L. :grimace:
  • Sixthway
    473
    Možda nisam jedini koji ovako razmišlja niti prvi koji piše nešto ovakvog ali dojma sam da ovi iz uprave sve rade namjerno krivo da sve razjebu i neku novu soluciju ponude u vođenju kluba. Da se nas tu par skupi I bez nekih velikih škola I sportskog iskustva bi odradili puno bolji posao barem što se tiče pojačanja nego ovi sad. Previše smo dozvolili upravi ,njima najviše godi kad zviždimo igračima, a ne njima. Vrijeme da se na utakmicama fokus prebaci na njih kad kola krenu nizbrdo.
  • NORTE
    11.4k
    Uvjeren sam da ćemo uskoro imati još gore stanje nego ga imamo sad.
    Nekakva eventualna pobjeda protiv Lokomotive i prolazak protiv Oriolika to neće promjeniti.

    Koliko je uprava uštedila zadnjih par dana, zna li se šta?
  • NORTE
    11.4k
    Jednom je mislim marcio ili eduardo napisao da u dinamu želi najboljeg mogućeg trenera na tržištu.

    Trenutno uprava drži jednog koji je u rangu Krznara, Kopića i Jovićevića, iz istog razloga kao i tada, trenutno najjeftinije rješenje.
  • miro
    4.4k
    Ovo sve treba rastjerat i odmah otvorit sve knjige za javnost. Di je lova majku vam jebem, gdje je vizija, gdje je ljubav....ja isto gluposti pitam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.