• Sljeme
    2.4k
    Daj se nemojte sramotit, prije osnivanja drzave izrael tu je bilo ni 10% zidova, ako je itko tu srbin koji oslobađa prostor to su izraelci, to sto su nekad prije tisuce god zivjeli neki zidovi za koje ni ne znamo koliko su povezani s ovim danasnjima nije opravdanje, kao sto ne bi bilo da sad nas hrvate pokusaju poklat narodi koji su tu bili prije nas.Nino Bule

    Za tebe argumenti ni povijesne činjenice ne vrijede. To kaj je 1500 nevinih Židova poklano na najbrutalnije načine, stotine njih oteto, mučeno i svaki dan se nalaze dijelovi njihovih tijela je nebitno. Tvoje opravdanje za to je težnja Arapa da stvore kalifat.
  • Tundra
    693
    prije osnivanja drzave izrael tu je bilo ni 10% zidovaNino Bule

    Znam da ti kao možemovac nisi upućen u biblijske spise, ali postoje arheološka istraživanja koja potvrđuju porijeklo Židova na tom području prema zapisima u Bibliji.
  • Tom Hanks
    3k
    To je to,biblija,tore,možemo&lijevicari,uskoro goruci gromovi koji pričaju i s time ide točka n I
    A vrhunac svega do nedavno držanje Poglavnika na profilnoj a istovremeno veličanje Izraela/Židova,ovaj se okreće u grobu kad vidi koga "njegovi" podržavaju.
  • Aggro
    627
    Strašno s kakvim amebama ovdje čovjek ima posla. Da biblijski spisi...
    Ja sam za to da Gepidi potražuju svoje pokrajine u Hrvatskoj.
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Zanimljivo je kako ljevica i ovdje i globalno grčevito drži pro-palestinsku stranu, a ovdašnje "utate" trče u njihov tor zbog distanciranja od židova. Zbog četeresprve.
  • deda
    32.7k
    Dečki moji teško bi s vama bilo vodit mirovne pregovore.

    A Ukrajinci će vrlo brzo morat pristat na njih jer oni će postat veliki gubitnici ovog rata u Palestini. Naoružanje, municija, tehnika, sredstva, kao i fokus javnosti su preusmjereni 100% na Bliski istok.
  • Sljeme
    2.4k
    A Ukrajinci će vrlo brzo morat pristat na njih jer oni će postat veliki gubitnici ovog rata u Palestini. Naoružanje, municija, tehnika, sredstva, kao i fokus javnosti su preusmjereni 100% na Bliski istok.deda

    Pa to je i cilj Putina. Sve dirigirano iz Moskve. Zato ovi i idu kod njega po instrukcije.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne kuzim potrebu zvat nekog mozemovcem ili hamasovcem jer ti se ne sviđa sta pisem o izraelu; rekao bi klasicne zidovske taktike.
  • Nino Bule
    13.8k
    ali postoje arheološka istraživanja koja potvrđuju porijeklo Židova na tom području prema zapisima u Bibliji.Tundra

    Postoje, postoje i istrazivanja da ih je dosta ostalo ja tom podrucju i pokrstilo se ili preslo na islam, vrlo zanimljivo da je upravo dosta takvih 48e nastradalo u nakbi
  • deda
    32.7k
    Sad baš da Hamas postupa po naredbama iz Moskve mislim da je malo predimenzionirano. Ali da im je leglo super (Rusima) to je sigurno.

    Na osnovu reakcija Hamasovih saveznika meni se čini da ni oni nisu bili upoznati s akcijom i njenim razmjerima. Hezbollah sigurno nije spreman za ozbiljan sukob nakon godina ratovanja u Siriji, gubitka velikog broja boraca i same situacije unutar Libanona.
  • Bruh
    956
    sumnjam da će ukrajina biti ostavljena... ipak EU stoji iza njih jer ne smiju zauzeti pro izraelsku poziciju zbog broja inžinjera i doktora koje su primili u svoje države. Samo će amerika prebaciti fokus na izrael ostatak europe ne.
  • deda
    32.7k
    Amerika daje 50% vojne pomoći Ukrajini, morat će Europa dobro zagrabit da samo pola toga kompenzira.
  • Jaro
    7.4k
    Europa nije sposobna nista... osim vratiti uredbu o dopustenoj zakrivljenosti krastavaca eventualno...
  • Bruh
    956
    mislim realno gledajući nije baš i da izrael treba neku ogromnu vojnu pomoć protiv čega se bore... Ono što amerika šalje ukrajini je uglavnom oprema koju više ne koriste sa skladišta. Ako će nešto ići u Izrael biti će najvjerovatnije najmodernija oprema ili možda samo financijska pomoć.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.