• jedan u nizu
    8.3k

    oprosti ali ne mozes mi se nazivati profesionalnim nogometasem ako ne vidis da imas praznu i odlicnu opciju na krilu, a jebeni si playmaker.
    Ne mozes tvrditi da nisu navikli pa ga ignoriraju. Ok, nisu navikli, ali imas oci valjda, imas barem minimum neke nogometne inteligencije, pa dodaj loptu praznom covjeku. Tisucu puta si probao odigrati unutra u zadnjih 20 utakmica pa nisi nista stvorio, pa daj onda probaj neku drugu opciju, pogotovo kada je covjek sam tamo.
    Takoder, zasto onda trener ne reagira? Nakon druge takve prilike bi se trebao izderati na igraca i reci mu da ima slobodnog covjeka i da ga ne ignorira.
    Ako to toleriras onda priznajes da imas covjeka manje na terenu. Zasto si ga onda uveo ako ne zelis da mu igraci daju loptu?
  • Jaro
    7.4k
    pa slazemo se dq vec duze vrijeme dinamo igra kao da mu momcad cine amateri ili barem poluamateri. A svi znamo da nisu. Kad si vec potegao pitanje - sve to jest do trenera, ali dajmo mu sansu da odradi prijelazni rok pa ce sve biti super...
  • jedan u nizu
    8.3k


    ma kakav mrtvi prijelazni rok?
    prvo je bilo dajmo mu par tjedana da se upozna sa igracima.
    pa je onda bilo dajmo mu reprezentativnu stanku da odradi mini pripreme.
    pa onda dajmo mu jos jednu takvu stanku.
    i onda i dalje ima nesuvisle taktike, formacije koje nemaju smisla, slaganje mocadi kriminalno, priprema utakmica kriminalno. Svi igraci koji nesto valjaju su van forme, ne igraju svoje pozicije, ne daju ni 50% onoga sto mogu dati.
    I onda mu treba dati jos i prijelazni rok? Pa koliko kredita covjek moze imati?
    Pa ne moze ni ove igrace koji valjaju pogurati i igrati s njima kakav takav nogomet. Pa bi razumio da stekaju dvije tri pozicije, pa ajde popunit ce ih po zelji. Ali on ni ovih ostalih 8 pozicija za koje ima igrace ne moze posloziti.
  • Jaro
    7.4k
    vjeruj mi, isto mislimo o Jakirovicu treneru. Ovo "dajmo mu" je glupost koja se ponavlja od kad je dosao kod nekih stovatelja lika i djela, sarkazam kod mene...
  • jedan u nizu
    8.3k

    ne prepoznah sarkazam u postu :D

    ionako se nadam da ce moj komentar doci do svih duznih stovatelja lika i djela velikog Jakira.
  • Droljo
    8.2k
    Mislim da tu baš i nema štovatelja. Nego nemamo baš opcija. Ljudi misle da je bolje on nego Čačić ili Jurčić. Nemremo ih mijenjati svaki tjedan jebiga
  • Jaro
    7.4k
    po pokazanom Čačić je za ovoga spejsšatl...
  • Zagi
    7.7k
    Baturina i Mišić ne daju Takuru loptu, Jakir kriv.
    Nije vama lako dečki.
  • Droljo
    8.2k
    Istina. I nije lako.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Što se događa ovod?
  • i more je plavo
    1.1k
    Ovo poluvrijeme u Varazdinu je Takuro pokazao zasto sam polagao vjeru u malog samuraja.
    Tako je izgledao u japanskoj lizi na one 2-3 tekme koje sam pogledao kad se pricalo da ce mozda doci.
    Nisam mogao znati kako ce se snaci u Europi, jer japanski nogomet je potpuno druga prica, ali mi je bilo zao da ga se otpise bez šanse.

    Svakako nam moze pomoci, samo mu treba vjerovati i istrpiti kad mu nebu islo.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Šimić je pogodija sa njim bar nesto, biće samo bolji
  • i more je plavo
    1.1k
    Daleko najbolji nas igrac danas, i to bez ritma utakmica, bez pune minutaze.....izvrsno je izgurao do kraja.
    Steta da nije zabio da okruni danasnju igru.
    Bravo Takuro.
  • Orc123
    8.1k
    Moze netko izvadit njegovu statistiku danas? Malo detaljniju?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.