• Dudu9
    816
    Pa tu Goricu ni Bišćan nije na Maksimiru pobjedio bilo 0:0 isto izgubio od hajduka pa od AEK 2 utakmice zaborava
  • Captain America
    17.7k
    Prenošenje vijesti nije jednako kao sustavno manipuliranje lažnim informacijama.Mališan

    Ovdje su se mnoge Lesijeve informacije tumačile kao lažne pa je jako brzo izašlo na vidjelo da je bio u pravu. Sjeti se meltdowna nakon što je objavio da je zapeo Mihajličenkov transfer pa je nakon par dana postalo jasno i zašto.

    Jel bi ga igrači bacili niz stepenice ili bi lešina/medo napisali da jakir više nema povjerenje svlačionice i tražili glavu? Ili anonimus na forumu/insajder bi nam javio tu informaciju?Mališan

    Eto, ako tvoju pametnu glavicu veseli, igrači bojkotiraju Jakira jer im ide na živce i žele ga se rješit. https://www.instagram.com/reel/Cy_yJ4MLk-_/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== I ovdje možeš vidjet da im današnja pobjeda ništa ne znači.

    Lepi, jel ti modrićeva punica kaj u rodu?Mališan

    S dotičnom nemam ništa. Ipak mi je za razliku od tebe očito stalo da klub popuni 50% godišnjeg proračuna plasmanom u Ligu prvaka.
  • Debelko
    237
    2 poraza =/= 5 poraza
  • mosad
    436
    šteta sto Bruno nije onaj penal zabio pa bi dosta toga drugačije bilo možda
  • Dudu9
    816
    sa onakvim igračima je uspio dobijene utakmice na kraju izgubiti i to sa Hajdukom i prolazak pretkola LP sto je vise značilo nego izgubljene od kosovara i ceha
  • Dudu9
    816
    eh da nismo prodali Livakovic i Ivanušec sve bi drugačije bilo
  • Debelko
    237
    u pravu si, on je rekao Bruni da puca kao neka baba i da Livi kiksa protiv livaje
  • Dudu9
    816
    Isto tako možeš da je i danas jakir rekao Bulatu nek pokloni gol lokomotivi
  • Debelko
    237
    nek je on poklonio gol ali igra sa nase strane je bila katastrofalna
  • Dudu9
    816
    Danas igra loša? Posjed lopte 70-30 i 26 udaraca na gol je katastrofa igra?
  • mosad
    436
    Želiš rec da si zadovoljan igrom?
  • Debelko
    237
    ako gledas rezultat i statistiku na Sofi odlicna, al kad uzivo gledas lose. Imalo smo dosta srece danas.
  • Dudu9
    816
    Pa cijelo drugo poluvrijeme igralo se pred golom Lokomotive to sto Dinamo nije zabio prije golove to je problem neefikasnosti a ne lose igre
  • cibona
    3k
    Ja sam mu spreman dati posljednju i najmanju dozu kredita. Ipak je tocno da je danas pogodio sa svim zamjenama od ljubicica preko kaneka do sucica. Medutim, to ne umanjenjuje cinjenicu da je potpuno pogrijesio s pocetnom postavom, da previse luta u svojim odlukama i da odredeni igraci imaju previse kredita (kulenovic, menalo), a neke se olako otpisuje i zanemaruje (bernoer, i kaneko do veceras).

    Nadam se da se ovom utakmicom KONACNO iskristalirziralo tko je blizu prve momcadi, a tko nije bio niti ce ikada biti (tu prvensveno mislim na kulenovica).

    Takoder perkovic treba dobiti sansu na stoperskoj poziciji, kaneko na krilu i ja bi osobno htio vidjeti halilovica u akciji jer vjerujem da je on vrlo zahvalan i kvalitetan igrac.

    Ukoliko jakirovic nije nista naucio iz ove utakmice, e onda neka se sam raspusti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.