• Infinity
    16.4k
    To za Gent stoji, jer jbg, ganjas rezultat, tad nema ziherastva. Gore je trebalo proci s nekih 0-0 i onda kuci igrati ziheraski i cekati penale kada bih vec ne mozes drugacije proci. I gore je super krenuli s 0-1, cak su i izdrzali dobar dio utakmice i onda se sve prelomilo u korist Genta. Kuci su imali tu nesrecu da odmah dobiju gol nakon 1-0, ali onih zadnjih 10-15 minuta meni i sad ide kao film u glavi i pitam se kad ce napasti. Al dobro, titulu najveceg trenera idiota i dalje drzi Krsticevic koji vadi napadaca, uvodi zadnjeg veznog i jos kasnije navodi kako je zelio zatvoriti utakmicu i ne zabiti jos jedan gol, jer nisu imali snage za produzetke :lol:
  • Bosna86
    11.7k
    Obratite pozornost na novoga trenera, vrhunski potencijal
  • marcio amoroso
    36.6k
    Tko će biti Osijekov novi trener?
  • Bosna86
    11.7k
    Simon Rozman, 36 g
  • marcio amoroso
    36.6k

    Mlađi od mene jbt :lol:
  • Infinity
    16.4k
    SAS1987 bi nam mogao nesto reci o njemu.

    Da se vec ne pise da je Biscan zamjenig Gracanu rekao bih da bi sad Osijeku bilo najpametnije pokupiti Biscana.
  • marcio amoroso
    36.6k

    I tamo bi ga možda dočekali na zub. I oni su se počeli kurčiti. Znaš da su Bjelici precrtali mural kad je potpisao za nas.
  • Infinity
    16.4k
    Znam, al Biscana su ovi uzeli na zub zbog onog hvatanja za muda. Ne znam da je imao takve slucajeve prema Osijeku. Zelim jacu ligu i nadam se da ce dovesti nekog stranca, nekog s iskustvom i da od njih konacno napravi klub.
  • Bosna86
    11.7k
    Fali tu para pa posljedicno i kvalitete i kod jednih i kod drugih... Da je Rijeka usla u EL, dobili bi cca 10milja e pa bi se druga prica pricala
  • marcio amoroso
    36.6k
    U poslovnom svijetu je normalno i legitimno uložiti 2 nečega ako se boriš za 10 nečega. Oni su uložili nula i dobili nula.
  • Infinity
    16.4k
    Ne bi dobili 10, dobili bi 3 milijuna i pobjeda se nagradjuje s 570 tisuca, a remi sa 190.000 eura. Iapk, tu su jos TV prava, ulaznice, svakakve pizdarije, a da ne pricamo o podizanju vrijednosti samog kluba i igraca. U svemu tome bi mozda na kraju profitirali s nekih 10 milijuna, ali tesko. Ipak, profit bi svakako postojao, a da bi profitirao moras i uloziti. Nisu ulozili i nisu profitirali. Klub su digli na visu razinu, pa su se malo spustili i sad uzivaju u starom dobrom stagniranju, bas onako kako su i navikli.
  • Bosna86
    11.7k
    Da upravu si, jer je meni u glavi ostala nasa zarada od prosle g, a sad kad si napisao skuzio sam da je ta cifra vecinski od PO LP, a ne za ulazak u ligu europe
  • Infinity
    16.4k
    A dobro, mi smo umnozili zaradu s cetiri pobjede i dva remija, od toga smo uzeli oko 2.5 mil. Jos 3 za ulazak. Milijuncek je sjeo za prvo mjesto u grupi i jos 1.6m za igranje prvog kola i osmine finala. To je oko 8 milijuna eura samo od EL. Al bilo je profita od ulaznica, TV prava i svega ostalog.
  • Infinity
    16.4k
    U Osijeku se kao prva opcija spominje Mario Cvitanovic :lol: Druge opcije su Ivankovic i Ivkovic. Jebeno ne razumijem. Mestar se u nogomet kuzi ko baba u krivi q.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.