• platini
    230
    Boji se svirat penal i onda kompenzira i ne dadne zuti igracu Belupa u nastavku akcije
  • deda
    32.7k
    Koja golčina Mamuta :scream:
  • platini
    230
    Nemocan cak i Antonio Jezina
  • reziser
    6.8k
    Osijek prosuo 2:0 u 3 minute
    rijeka povela krasnim golom andrijaševića
    od kog smo mi izgubili u splitu.. :fear:
  • cron1ck
    1.7k
    Andrijasevic za sad jako opasan, pogodio sad i prečku
  • deda
    32.7k
    Drago mi da je mali Đurasek zabio ovako lijep gol
  • platini
    230
    Rijeka se nicim izazvana povukla u svojih 16
  • Dudu
    2.6k
    Napromasivali se, usla nervoza, valjda nece izgubit na kraju..
  • Nino Bule
    13.8k
    Oboje dosta losi, rijeka je dobro izgledala prvo poluvrijeme drugo ocajni. Kod hajduka juric unistio 101 akciju u 2. Pol, spasio ih udarac izvan 16 juniora. Jedina druga osoba koja se usudi preuzet rizik i pucat je drugi klinac nejasmic
  • Dudu
    2.6k
    Za Dinamo idealan scenarij u kojem i jedni i drugi gube po 2 boda..
  • reziser
    6.8k

    apsolutno se slažem
    iako uvijek volim kad prijatelji s juga izgube...
  • reziser
    6.8k
    Bišćam daje ostavku na mjesto trenera rijeke?!
  • marcio amoroso
    36.6k

    Da, potvrđeno je. Za mene čak i nije iznenađenje jer ti odnosi sa navijačima su stalno bili problem.

    Igor je veliki trenerski potencijal iako voli onako ziheraški pristup ali mislim da će uspjeti. Ja mu želim svu sreću.
  • Infinity
    16.4k
    Nije Rijeka njega zasluzila. Volio bih da ih je jos i u EL uveo, pa da ode s totalnim stilom, mada je i ovo nakon 0-3 u Puli 'lijep' trenutak za odlazak. Vidjet cemo koga ce sad dovesti i kako ce sad igrati, mada vidim Andrijasevica kako vuce kao da je na steroidima, al ne moze ni on svaki put i ne moze vjecno. Rijeka ima par dobrih pojedinaca, al tesko da moze nesto vise od ovoga sto su pruzali pod Biscanom.

    Sto se tice ziheraskog nogometa. Zelim svim klubovima u Hrvatskoj trenere ziherase, jer je to jedini nacin da u Europi nesto naprave. Dinamo sad malo odskace, postaje klub koji moze biti favorit protiv nekoga u grupnim fazama EL i LP, al ostali trebaju bunker majstore kako bi uopce dosli do grupne faze. I Dinamo je prije Bjelice bio na istom nivou, al mi smo voljeli vjerovati da su svi losiji od nas, pa bi zavrsavali grupne faze s bodovima koji se nabroje na prste jedne ruke, a najavljivali smo proljeca.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ma znam to sve sa ziheraškim pristupom ali eto, takav mu je opis. Protiv Genta kući se vala malo previše zaštekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.