• Svi na Sjever
    2.3k
    Jedna od lošijih utakmica sto sam pogledao u zivotu,
    Belupo zasluzio bod.
  • Jurki
    11.7k
    Al oni dovode likove iz PM koji su isto loši...pa zašto jbt :rofl:db-izbjeglica

    Zato jer im je jednostavnije se nadat da ce mozda proigrat i prodat se nego da posude domaceg igraca iz jaceg kluba od kojeg u konacnici nece imati nista.
    Pa bolje da guraju svoje panjeve nego tuđe potencijale.
  • Ali
    2.2k
    Meni je crno proslo pred ocima kada u 93 nakon mrtvaca hajdukovog makedonca golma obrani, lopta se odbije pol metra dalje, Bozic ili kak se vec zove 8 gradi prilaz, golma se ustaje brzo i blentravi štefulj se uplete i zvajzne loptu svom snagom u zrak u smjeru kornera ????
    I naravno dva kornera i kraj...

    Ma jebe mi se za bod belupa, ali majku ti... pa tko je lik koji je gledao Štefulja i odlučio da je to igrač za Dinamo !!!
    Samo po ovom vidiš koja je zo letva u glavi. Kad pogledaš u ovako lošpj utakmici je jedan od lošijih u Belupu a nam bi trebao biti pojačanje, barem je tako netko odlučio i dao lovu... mislim da ima manje od 50% točnih paseva a nisam siguran da sam vidio da je pogodio itijedan centarsut...
  • javolimtebejako
    1.5k
    prvak ove godine ima direktan plasman u LP ili sam ja to nes krivo skuzio?
  • Eduardo
    20.3k
    Krivo si skužio. Dinamo je mogao direktno u Ligu prvaka u slučaju da se poklope neke stvari, ne i ostali naši klubovi.
  • jedan u nizu
    8.3k

    krivo si skuzio

    postoji sansa da dinamo ako bude prvak ide direkt. Jer se mijenja format lige prvaka i ulazi vise klubova, i dodatno mjesto ce popuniti netko tko se kvalificira putem prvenstva a ima najbolji koef. Dinamo je blizu, ispred njega su Basel i Shaktar. Basel je ispao iz igre, a za shaktar se jos ne zna.

    Kada bi Hajduk osvojio prvenstvo, oni bi samo isli u kvalifikacije iz drugog pretkola kao i mi sada.
  • javolimtebejako
    1.5k
    aha super usro sam se da ne budu rijeka ili hajduk direkt osli
  • jp23
    2.6k
    bilo je kombinacija gdje bismo mi mogli upasti ako osvojimo ligu i ako se još par stvari poklopi, da direktan ulaz imamo u ligu prvaka. No kako smo odlučili sami sebi pucat u nogu, to sve postaje utopijski san.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Od kada je krenula prica da Dynamo Kiev ima dobru sansu uzeti titulu i tako nama pomoci.....oni su izgubili od Zyhthomira i Dnipra te remizirali protiv Kolosa....
  • Majki2111
    3.2k
    Odkud fasciniranost naših klubova plavom bojom? 7 od 10 ih ima plavu u grbu. 8 ako uključimo Rijeku sa svjetlo plavom. Gorica i Istra jedini.

    Baš smo dosadni nekako.

    Povijesno to?
  • SAS1987
    14.7k
    7 od 10 ih ima plavu u grbuMajki2111

    Nitko više ne želi biti crveni :lol:

    Baš smo dosadni nekako.Majki2111

    U pravu si. Boje kluba su veliki dio identitete kluba i jedan od najlakšijih načina je da imaš boje po kojima te ljudi prepoznaju.
  • DrawTube
    4.8k

    Još jedna razlog zašto bih volio da Istra uvijek bude u 1. ligi. Zeleno-žuti dresovi su osvježenje u moru plavog



    Inače Varaždin zadnjih par tekmi kao da ide po bod uvijek...
  • Ali
    2.2k
    Nek smo se svi redom rugali ovo ljeto Osijeku i da je sportska politika koma i da su im svi kaj vrijede otisli itd...

    Sad gledam protiv Istre oni imaju takav luksuz da na klupi sjede:
    Lovrić, Caktaš, Fiolić, Jugović, Pušić, Hiroš, ...

    Nimalo lošiji , naprotiv od:
    Menala, Sose, Kulenovica, Kaneka, Marin, Sučić, Halilović..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.