• Keyser Soze
    10k
    Mario Gavranović se umirovio od nogometa.
  • miro
    4.4k
    sjećam se kad sam ga prvi put gledao, mislim da je za Schalke igrao, pomislio sam si "kakav igrač!" Nisam ni znao jel Hrvat, Srbin ili nešto treće :grin:

    Pravi nogometaš i drago mi je da je igrao za Dinamo
  • Ivdzo11
    4.2k
    Veliki Dinamovac i dobar igrac, neka uziva u mirovini :clap:
  • Eduardo
    20.3k
    Obrana Livakovića.

  • Krizy
    43.5k

    Gavranović je legenda. Neka uživa u mirovini i da ga što češće viđamo na tribinama.

    'Svi klubovi u mojoj karijeri bili su posao. Čisti profesionalizam. I za svaki sam davao cijelog sebe jer drugačije ne znam. No, Dinamo je bio nešto drugo. Dinamo je bio čista ljubav i ostvarenje dječačkog sna. Biti djelom momčadi koja je u dvije sezone donijela toliko veselja i sreće svojim navijačima je nešto posebno. I da nikada više ne odigram niti sekunde na travnjaku, moja karijera je igranjem za Dinamo ispunjena. Hvala svima vama koji ste bili dio mog maksimirskog puta. Od trenera, suigrača, ljudi iz kluba te navijača. S vama je sve to bila pjesma a u meni ćete imati najvećeg navijača! Voli vas vaš Gavro', zaključio je napadač švicarske reprezentacije Mario Gavranović koji će nakon dvije i pol godine provedene na Maksimiru ipak potražiti novu sredinu.
    PXL_171020_30520968_d2d5981e-c73d-410a-a036-83f3220a5c33.jpg
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Šteta, vjerujem da bi nam bio pojačanje i sada, igrao prošlu sezonu pa je bio u natjecateljskom ritmu, bolji i od Drmića i od Kulena i od Emrelija svakako. U svakom slučaju neka uživa u mirovini!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Beli debitirao pobjedom 2:0
  • Kepec
    5.6k
    Mario Gavranović se umirovio od nogometa.Keyser Soze

    Jedan od igrača koji spada u rubriku "ne znaš kaj imaš dok to ne izgubiš."
    Puno puta se pisalo koliko bi nam dobro došao u nekim trenutcima.
  • Eduardo
    20.3k
    Kaže Bjelica da je rastanak u Trabzonsporu bio emotivan, možda čak i najteži u karijeri i dodaje kako je jedino iz Osijeka otišao s više emocija nego iz Turske. Zanimljivo s obzirom da je gutao knedle i suzio na odlasku iz Dinama. Ok, razumijem za Osijek, ali teško mi je povjerovati da je šest mjeseci provedenih u Trabzonsporu stekao toliku povezanost s obzirom na to da se u tom periodu nije dogodilo ništa značajno za klub.

    Za Brunu kaže da mu je Trabzonspor dao tri puta bolju ponudu nego Dinamo, no ovaj je odlučio ostati u Dinamu. Dani Olmo je zbog svega što je postigao i zbog svega što će tek postići najbolji igrač kojeg je vodio u karijeri.

    Zanimljiv intervju u kojem se dotakao puno toga.

    Bjelica - intervju.
  • jedan u nizu
    8.3k

    imas cijeli clanak?
  • Dautbegović1
    92
    Ukratko ostaje u UEFI dok je Čeferin tamo,a onda ako ...
  • jedan u nizu
    8.3k

    onda ako?
    Sta je rekao, optvoren za dolazak u dinamo, u hns? Ako se ocisti 'mocvara' ?
    Jesi mi sazeo clanak svaka cast
  • DiddyGuela
    2k
    Boban je uvijek govorio da ga kaljuza zvana HNS i Dinamo ne zanimaju osim u slucaju da je sve od pocetka do kraja poslozeno + crveni tepih ispred HNSa/Dinama na samom dolasku. Samo sto u tom slucaju ni on vise ne bi bio potreban.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Što je opet olmu bilo? Pjaca 2 bi on mogao bit. Više kod doktora neg na terenu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.