• San Lorenzo
    15.9k
    Minuta za korner, pola minute za Šarlijine grčeve = 15 sekundi dodatnog produžetka.
  • Orc123
    8.1k
    Jako dobar hoxa, bas se vidi da je razina vise!
  • Blue Austrian
    337
    Cudi me da se vi cudite. Njihova fora je uvijek ista, i uspjesna.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Šta je tu konkretno jako dobro?
  • Mihaljević
    9.9k
    Ako ne dobijemo Loksu zapalit igrače i ložu i sve poterat u kurac krasni
  • hardek
    2.9k
    Da nama netko stvori ovoliko šansi kao što je danas Belupo Hajduku, vratili bi se u Zagreb sa jedno 3 komada.

    Al mora im se skinut kapa na količini blokova koji njihov vezni red i obrana ima svaku utakmicu. Nije ni to slučajno više. I kad smo mi bili na poljudu svaki udarac bi završio u bloku, gusti su
  • Nino Bule
    13.8k
    Ovaj prvi put sudi hajduku, potrudio se da i ubuduce bude delegiran
  • Nino Bule
    13.8k

    Znaju se branit, al da im nije bilo penala lagani kiks bi to bio
  • Droljo
    8.2k
    gusti suhardek

    To bi značilo da smo mi rijetki?
  • Captain America
    17.7k
    Ovako je i Kmeko dobivao pa je prizemljenje bilo jako bolno. Očajni su. Ovakvu priliku Rijeka pa i Osijek neće skoro imati.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Oni su isto ocajni, al boli ih briga bitni su bodovi, tko ce te na kraju pitat kako si igrao u 13 kolu....
  • Krizy
    43.5k
    Hajduk je ove sezone 6/8 pobjeda ostvario s jednim golom razlike.
    Rudeš su dobili s dvije a Slaven s tri razlike.
  • Jurki
    11.7k
    Inace da ne znam koji je klub trenutacno pri/na vrhu.. da gledam npr utakmicu Poljske 1.NL rekel bi da je tekma Slaven-hajduk borba klubova pri samom dnu tabele.
    Koje smece od nogometa i lige.
    Gasi sve u pizdu materinu..
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ovo je stvarno žnj kvaliteta nogometa...

    Mene zapravo fasciniraju ovi stranci u hnl-u... u globalu nisu ni ovi u boljim klubovima nešto posebno... al ovi u klubovima sa dna :monkey:

    Pa tko to dovodi?
    Da u slavenu igra lik iz koprivnice ili tamo negdje iz podravine i da je loš, kužio bi...nema se para i to je to što imamo.

    Al oni dovode likove iz PM koji su isto loši...pa zašto jbt :rofl:
  • Jurki
    11.7k
    reci mi da se zajebavas? Razina vise od cega?
    Poluinvalidnog nogometa?

    Edit: ne znam al sam vise ljut zbog Slavenove nemoci ili zbog tovarskog provlacenja na temelju nicega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.