• emilperska
    5.7k
    Perasica je s tekme izašla nakon primljenog gola. Pošto sigurno neće sebi dat otkaz, nadam se da je zvala Nenada i da se trenutno cjenkaju oko ugovora. Svaki drugi scenarij nam garantira borbu za četvrto mjesto u HNL-u s ovim trenerom. Ma taman da je i najbolji trener na svijetu, kad vidim face i govore Baturine, Bulata i Rileta nakon utakmice jasno je da je on tu utakmicu izgubio i da neće ni Loksu dobit. Zar ćemo stvarno žrtvovat baš sve (jer realno još ništa nije izgubljeno) da ovog čovjeka ostavimo na klupi?
    Da li njega netko gura? Da li ga gura vladajuća stranka? Da li ga gura Međugorje, možda menadžerski lobij?
    Tko njega štiti?
    Prema Biščanu novinari i zapad kobasičari nisu bili ni približno tolerantni kao prema ovom čovjeku? Živo me intrigira čiji je on projekt pošto će očito preživjet i ovu blamažu..
  • NORTE
    11.5k
    Fascinantno je kako ljudi brane trenera dinama koji ima sramotne rezultate u u Hnl i KL/EL i sigurno ima dio krivnje za nedostajanje Petkovića.

    Uz rasprodaju i loš kadar igrača za općenitu i jučerašnju posjetu je također kriva uprava.
    Naravno da bi bilo više gledatelja da su u ponudi bile i druge tribine, a ne samo zapad dolje za 25 €.
  • Georg Koch
    4.6k
    Jel zna itko odgovoriti na iduce pitanje od ljudi koji su bliski ili imaju kontakt sa nasim predstavnicima navijaca u IO i NO.
    Da li postoji ikakva mogucnost njihovog hitnog sastanka, rasprave na temu otkaza upravi i slicno.
    Jer je alarm odavno, a posebno od sinoc na crvenom sto je svima jasno.
    Hvala
  • San Lorenzo
    15.9k
    Ma ekipa je slabašna, ali sigurno nije toliki jad da moramo gubiti trećinu utakmica...stavi Belupo u grupu s Astanom, Baljkanijem i Viktorijom i osvojili bi više bodova u tri kola nego mi...ista postava, isto glupiranje s pozicijama igrača, a svaki put nakon utakmice prazni pogledi i nerazumjevanje u čemu je problem.
    Neću lagati, imao sam velika očekivanja od Jakirovića, ali ono jučer je bačva koja je prelila bazen...od uprave zaista ne očekujem da imaju imalo morala i da barem teatralno ponude ostavke, jedino čemu se nadam od viših pozicija da usvoje statut, ništa drugo...želim da se uprava potjera na izborima, bilo bi slađe tako.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Gorica bi pružila Viktoriji bolju partiju sinoć.
  • Krizy
    43.5k
    Sedam poraza u prvih 20 utakmica u sezoni.
    Više nego u sezoni Lige za bedaka.
  • emilperska
    5.7k
    Ako slučajno i povede trening u 11 i dalje može bit bivši do Lokse?
    Znam da je Čačke nakon Šibenika vodio trening pa popodne dobio otkaz, bar mislim da je tak bilo. Ima nade još, rekao bi da do 17-18 postoji neka nada da će dobit papire..
  • jp23
    2.6k
    zar nije priča bila, da je dobio otkaz ujutro, ali da mu nitko nije javio :lol:
  • Paggini
    21.4k
    Vrijeme je za novo paljenje lože momci, nismo dugo
  • Jurki
    11.7k
    šteta lože, ovak nam je stadion u kurcu.. kaj nebi bilo jednostavnije ove pobacati u kontejner pa vužgati taj isti kontejner?
  • Doktor Kunić
    3.5k
    trebali bi boysi jednu tekmu se prebaciti na zapad malo
  • Blue Austrian
    337
    Hoce nam ovo biti "normalno", standard?
    Mislim brzo smo se na dobru igru u Europi naviknuli i Proljece je nam bio kao Dobar Dan, pa me sada zanima hocemo kolektivno u dusi prihvatiti novu realnost.
    Ovo pisem jer tako izgleda, ne vidim da tu neko iz Vodstva Kluba kaze da tako vise ne moze, da se mora nesto promijeniti itd
    Mi svi vidimo da to nisu igraci i trener za Dinamo, ali oni koji odlucuju o tome ne znaju ili ne zele reagirati.
  • Paggini
    21.4k


    Obavezno, pogotovo zbog nekih mongoloida koji seru protiv Dinama 90 minuta pa da ih odgoje malo
  • Facke
    3.6k
    Ovaj je jos trener...
  • Nolifer
    8.1k


    Ili još gure, ovi teletabisi još u upravi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.