• Orc123
    6k
    Decki sve je to na individualnoj kvaliteti...nema tu igre iz koje bi dolazile prilike....
    Mi iz igre nismo stvorili skoro pa nista izezev ovih slobodnih udaraca i individualne kvalitete Bulata.
  • criticus
    1.6k
    Al kako je postalo frustrirajuće gledat Dinamove utakmice. Kad sam na stadionu bar imam sta radit. Ovo na tv je neka viša razina mazohizma
  • Nevo7
    636
    Kretnje nula bodova. Ima li Perić iti jedan pas u naprijed? Bulat najbolji igrač polusezone.
  • puxigadjurdja
    1.5k

    pogotovo ako uz to čitaš Zonu. Evo što je igra ponekad deprimirajuća tu se još više poželim suicidirat.

    Ajmo dinamo
  • Tongo Doumbia
    3k
    Svi su nas detektirali kad od 2018. nemamo plan B, ili ga ja ne vidim. Imamo Petka i do prošle sezone bar jedno motorično krilo koje bi mu se ubacivalo iza leđa kad zadrži loptu.

    Sad na krilu imamo igrače koji posjeduju tehnikaliju, toliku brzinu baš i ne. I naravno Mišićev ogroman pad, koji nas je presjekao dodatnih 20 ili 30 %. Što se prije pomirimo s tim, bit će nam lakše ( koliko god retardirano zvučalo).

    Zato bi vrijedilo uvaljat im nešto, iskoristit što se nudi, jer su oni očito došli odigrat na x.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Peric par puta imao priliku dodati naprijed nakon sto dodje oko centra, ali ne on staje, vrti se, okrece i dodaje nazad :down:

    Ja bih Rileta na beka i bilo koga na stopera jer od Moha nema kruha. I naravno Ljubicic na klupu pod hitno.

    Ostalo i nije toliko lose, steta za dva slobodnjaka.
  • Dudu9
    596
    Bekovi loši, a ni Mišić ne igra ko da ga nema
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    A to dovoljno govoridinon7

    To govori sta?
  • IstokKa96
    611
    Misic bi trebao izaci, danas (posebno) nije na razini.
    Ili Halilovic na njegovo mjesto ili Drmic/Kule pa zaigrat neku varijantu 442 ili 4411.
  • boem
    309
    Baš zbog načina igre Perića ne kužim kako Max nema prednost. Igra direktno, pasevi su mu brzi i prilično točni, toćno nam to fali u zadnjoj liniji.
  • Zagi
    5.8k
    Iranske tajne službe drže Mirka i Baricu u šaci , zato Moha igra svaku. Nema drugog objašnjenja.

    Al Bulat odličan, cijelu sezonu.
  • dzis
    624
    Maura unutra inace cemo primiti gol sa te lijeve strane. Nisam niti očekivao nešto bolju igru, želim pobjeda pa makar kur.. m ugurali.. Treba ekipi ova pobjeda

    Još jednom.. Nista protiv njega, ali Ljubo van
  • Navijač Dinama
    7.8k
    I sad oko 60.te minute, ako čak i ne odmah na pocetku ide najklasicnija zamjena, ulazi Antonio cijepljen protiv nogometa Marin umjesto Vidovića koji uz Bulata jedini nešto hoće... to tako ide.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Bulat odličan, cijelu sezonu.Zagi

    Protiv Istre sam napisao i ponovit cu se, Bulat nam je ove sezone daleko najveći dobitak.
  • Jaro
    6.1k
    Misic je takav jer svi vide da njega treba ustopati i na tome baziraju obranu. Kad zatvore njega, a nema Petka, to je vise-manje dosta
    .. nema vise individualne kvalitete koja ce nekim potezom napraviti nesto. Baturina radi puno, al jbg, nije u formi, Bulat je ok, al osim slobodnjaka nema on potez za rjesenje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.