• Zagreb1992
    1.7k


    Na kraju priznali kornere over
  • rob ljubavi
    868
    Odigrao Muschea iz Magdeburga na 2.5 over sinoc po kvoti 1.65 u PSK

    SS ga drzi na 3.5 i kvoti 1.75 jos od sinoc, a sjetio sam se prosle utakmice i 4.5 margine te kolege @ksapi koji je rekao kako on i Mertens igra svako jednu tekmu. Pa evo, mertens je igrao zadnju u prvenstvu..

    Dodao i Vlaha na 3.5 cini mi se ok oklada, vidjet cemo
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Screenshot-20231025-123119-Samsung-Internet.jpg
    Nema kruva od ovog.
  • rob ljubavi
    868
    Takoder,

    Oklade na titograd i futsal dinamo po 1.5 i 1.75 vise nego povoljne po meni
  • NitkoBitan
    17.6k
    1,65 u supersportu mi se cini predobra kofa na Futsal Dinamo. 20 eura solo listic i isplatim si kartu za petak.
  • Georg Koch
    4.6k
    ee da znam ucitati sliku da podijelim tu bol haha, pao sam na 1 sinoc za 1400€
  • Eduardo
    20.3k


    • kliknite na link
    https://imgbb.com/

    • START UPLOADING
    • UPLOADAJ
    • pod 'embed kodovi' odaberi BBCode full linked
    • kopiraj link i zalijepi na forum
  • Georg Koch
    4.6k
    Screenshot-20231025-081526-Samsung-Internet.jpg

    3 ista, jer u BiH, ako otvoris racun u Rep.Srpskoj, do 1000KM nema poreza.
    Tako da umalo cifra...
  • rob ljubavi
    868
    Kako me Vlah zajebe.. 3/7...musche glatko
  • Ivdzo11
    4.2k
    [img]http://IMG-20231025-230118.jpg Screenshot-2023-10-25-23-00-09-445-com-android-chrome.jpg


    Dvi veceri po jedan par.....
  • Eduardo
    20.3k
    Kakve su šanse Zagreba večeras u Szegedu? Igraju stvarno dobro ove sezone, ali sve tekme osim PSG-a su odigrali doma tak da mi je teško procijeniti kakvi su zapravo na gostovanjima. U Parizu su bili živi sve do posljednjih 10 minuta, ali zadnja tri gostovanja u Szegedu blago rečeno nisu prošla dobro - dva poraza s 10 i jedan s 9 razlike.

    Szeged je ove sezone u 8 domaćih susreta poražen samo od PSG-a, s dva razlike. U te pobjede ubraja se i ona prilično uvjerljiva nad Aalborgom.

    Što se stanja na tablici tiče zauzimaju pretposljednje mjesto s dva boda manje od Zagreba s tim da zabijaju isto, ali primaju puno više golova.

    Kakvo je stanje s izostancima, Zagreb je bez Srne?

    Ovo pitam navijački ne kladioničarski.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Dinamo 1 i Vidović daje gol koeficijent 5,15
  • Ivdzo11
    4.2k
    AJMOO ZAGREB
  • ksapi
    2.9k


    E jebiga, sad mi je žao kaj tek sad vidim to
    U Parizu su ok parirali, inače su zajebaniji doma nego vani, ali i tu mogu dobro kao danas, lani su namučili Veszprem vani.
    Szeged ima jako velike amplitude oscilacija, mogu pomest Aalborg doma, a mogu i kiksati protiv Zagreba, mučiti se u ligi s Tatabanyom, Csurgoijem lani..
    Zagreb danas zaslužio barem bod, ali opet te dječje bolesti u završnici, jebiga.
    Srna dosta fali u oba smjera, Kos je morao 60min na LV (što je ujedno bio dobar over 3.5 danas)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.