• Peškaman
    4.4k
    Ništa od org navijanja danas.
  • NORTE
    11.5k
    "Sudite nas na kraju prijelaznog roka"austrijanac
    Kakva grobarska izjava čija god bila!

    Ne dovedeš pojačanja, ispadneš iz elite pa rasprodaš najbolje i onda se krpaš prinovama.

    Odgovornost uprave.
    Čestitke!
  • reziser
    6.8k
    Mene zbilja brine, ako se nastavi ovim tempom, hoće li tko moć doći na sjever?
    Dečki na žalost u Grčkoj, bojim se sad zabrana odlaska na utakmice zbog pjesme....nije dobro.....
  • hardek
    2.9k
    Čini se da su te njegove riječi shvatili i u Dinamu pa su okrenuli Raićev broj, kako bi ga nagovorili da dođe u Dinamo! Nakon trenera Sergeja Jakirovića, Dinamo tako Rijeci želi uzeti i sportskog direktora. No, plan i neće ići tako glatko, kako su zamislili.

    I dok je Jakirović, brže bolje, pojurio prema Maksimiru, Raić-Sudar je ponudu - odbio! Da, zahvalio se Dinamu na ponudi, uz objašnjenje da je Damiru Miškoviću dao ruku i riječ da će na Rujevici zajedno napraviti projekt "šampionska Rijeka", koji ide i više nego dobro

    https://www.24sata.hr/sport/ekskluzivno-dinamo-sad-zeli-oteti-rijeci-sportskog-direktora-942097

    Nadam se da je ovo istina jer bi to barem značilo da se nekog traži za SDa
  • Krizy
    43.5k
    Sad neka se zamisle i uprava i trener i Petković.
    U moru gluposti ove sezone, puštanje nespremnog Petkovića, pogotovo u ovakvoj situaciji, je jedna od većih gluposti kluba.
  • NORTE
    11.5k
    Uspjeh dinama u Hnl-u je jedina bitna stvar.
    Svi ostali će kad tad otić iz dinama.

    Petković nas je koštao 3 boda u derbiju, a sada je repku stavio ispred dinama. Naravno da on i dalje ima kredita.

    Jakir nema taj luksuz, ali štedljiva uprava opet štedi na otkazu i dovođenju slobodnog kapitalca s europskim uspjesima na klupu i to bi nas opet moglo koštati.

    Trojicu iz prvih 11 su prodali, a ponašaju se kao da nemaju za gaće.

    LP
    EL
    KL

    Iduće je ispadanje iz KL i gubitak titule, dobro im ide.
  • Do kraja2023
    195
    Al nije mi jasno ko drzi tu Vlatku u klubu i motiv istoga kad je ocito da nije za taj posao.
    I najveca engima od svih, Barisic, koji je njegov motiv sveg ovog kaj radi, posebno s tolko godina kolko ima.
    I do kad ce sve to trajati?!
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dinamo od ovog tjedna uvodi novu opciju za sve vlasnike godišnjih ulaznica

    Naime, od četvrtka 26. listopada, svi vlasnici godišnjih ulaznica moći će aktivirati „cashless opciju“ uz koju ćete na svoju godišnju iskaznicu moći dodati novčana sredstva te pomoću nje plaćati sve proizvode na blagajnama Plavog kornera i to uz popust od 10 %!

    „Cashless“ opcija je dakle, suvremen i moderan način plaćanja kojim plavi klub želi posegnuti prema najvjernijim navijačima i tako im svaki dolazak na Maksimir učiniti jednostavnijim i ugodnijim. Spomenutu opciju možete aktivirati na aktivacijskom punktu na stadionu Maksimir u blizini ticket pointa, a „cashless“ će svakom vlasniku godišnje ulaznice smanjiti vrijeme čekanja u redovima, dok će korisnici prilikom svakog plaćanja ostvarivati popust od 10% na bilo koji kupljeni proizvod

    Još jedna sjajna vijest je i kako je klub otvorio brze blagajne na tribinama Sjever dolje i Zapad dolje, a koje će biti rezervirane ISKLJUČIVO za plaćanje „cashless godišnjom ulaznicom“. Više ne morati brinuti o brojanju novčanica, čekati da vam blagajnik vrati ostatak novca – pohrlite na brze blagajne i riješite svoju kupovinu u tren oka!

    Ne propusti najbolje trenutke utakmice, plaćaj cashless godišnjom ulaznicom!

    Više informacija potražite na: https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/dinamo-uvodi-cashless-opciju-placanja-za-sve-vlasnike-godisnjih-ulaznica
  • Crusades1986
    12.5k
    Kanal na Whatsappu, Dinamo Plus, sad ovo plaćanje s godišnjima... napokon to počinje ličit na nešto (što se tiče tog dijela djelovanja kluba)

    EDIT: nova internetska stranica...
  • Dudu9
    816

    Bravo za klub napokon da krenu u modernizaciju, nebi bilo lose da stave to u članske iskaznice
  • jp23
    2.6k
    Nameće mi se pitanje, jel to imamo nove ljude u tom dijelu strukture kluba (marketing, IT i što sve ne), ili onaj guzičar (fejk Tomislav Rukavina ak se ne varam) šta je išao rušit kvorum na skupštini u trećem mjesecu sada brže bolje si oće spasiti radno mjesto i pokazat da nije skroz propali slučaj?

    Isprike na pomalo ciničnom i zajedljivo postavljenom pitanju, no uistinu me zanima odgovor na isto.
  • LM1995
    1.8k
    nebi bilo lose da stave to u članske iskazniceDudu9

    Mislim da je poanta da godišnjaci ne moraju čekati u redu.
  • Facke
    3.6k
    Ja neznam. Jos male ba bu dosla ta zima. Sportskuga direktora nemame , plana nemame. Jakirovic se pravi da je "prepameten" i sve zna. Mene to na zivce ide. Da u tom klubu niste ne vidi da nama to treba. Mene to nije jasne. Pa onda v cemu je problem? Maminjo koji s svete gospe u medugorju oce dogovoriti igrace? Nije mi jasne. Stvarne nije. Mi sme ko Schalke ili Herhta. Bez plana i vizije. Same kaos.
  • Droljo
    8.2k
    Narod je presudio (na indexu)
    Screenshot-2023-10-24-21-16-01-619-edit-com-android-chrome.jpg
  • Facke
    3.6k
    Mi bumo igrali 4231 bez krila ko repka za navek :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.