• Ivdzo11
    4.2k
    Vatreno je u Crvenoj zvezdi. Nakon što Teodosić nije htio izaći iz igre protiv Monaca, produbio se njegov sukob s Ivanovićem koji želi uspostaviti apsolutni autoritet u svlačionici, a Teo se otvoreno izruguje s njime, osobito s njegovom frizurom. Međutim, ovaj put se čini da neće biti izbačen zato što je i Upravi već dosta Duškove samovolje i slabih rezultata. Priprema se teren za novi povratak Dejana Radonjića, ako Zvezda večeras izgubi u Bologni to bi trebala biti gotova stvar.

    Vrlo lako moguce da je i igracima dosta Duska... Inace je favorit Virtus kuci 1.9...
  • Rex Ramae
    2.8k
    Danas na Belupo protiv Rudeša 3 koeficijent, treba to probati tj. ja već jesam uplatio 2
  • ksapi
    2.9k


    A gle, poreza ima i drugdje.. Poljaci imaju jos veci porez, Rumunji nisu daleko od nas (oni recimo imaju naknadu za deposit na racun u poslovnici :lol: )
  • NitkoBitan
    17.6k
    Danas na Belupo protiv Rudeša 3 koeficijent,Rex Ramae

    Ja sam stavio x2 dok je bila kofa 1.4, sada skocilo na 1.6. Jel postoji neki razlog zasto su se Rudesu poboljsale sanse? Sumnjam da su ljudi navalili uplacivat na Rudes.
  • ksapi
    2.9k


    Zato jer su par u super ponudi pa koefi na sve ishode narastu
  • Zagreb1992
    1.7k
    Danas me je krenulo sa košarkom ..Prvo ABA liga pa euroliga

    Kolega kspai ima sutra kaj zanimljivo za bundesligu rukomet uzeti od igrača ? :)
  • ksapi
    2.9k


    Ne pratim to previse, samo ove ekipe koje igraju Europu kaj se Svaba tice.. tako da nista pametno
  • Ivdzo11
    4.2k
    Samo lens vise od 1,5 za 249 eura.................................................
  • Zagreb1992
    1.7k
    Špan over 10.5

    Jedan od glavnih igrača Krke koji prije svega dosta voli i šutirati a opće poznato je da vanjska linija Zadra je što se obrane itče nikakva...Da se utakmica igra na Višnjiku drugačije bi pisao ali i za jedne i druge jako bitna utakmica ...Špana uz solidan šut očekujem na nekih 12-15 poena :)


    Mazalin over 9.5

    Najveći dužnik kod Jusupa je Lovro..doveden kao pojačanje , a na kraju to nije pokazao ...Razlog zašto bi uzeo njega over je mogući izostanak Jambrovića koji nije trenirao radi viroze...uz veću minutažu nadam se i njegovoj dobroj partiji za over lagani
  • BBBaranja
    2.5k
    Screenshot-2023-10-21-201852.jpg

    Za jebenih 250e al što je najgore prvo sam stavio 1 na Dugopolje pa onda to obrisao da bi stavio Vukovar ..
  • Bosna86
    11.7k
    Golubić Banks 2, 4 kvota…. Nerealna kvota, vrijedi probati
  • austrijanac
    4.1k
    Rangers - Astros, 6 tekma, Rangers uzima. Eovaldi na pitchu, dobit cemo game7.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Imam kornere na Valencia - Cadiz over 9-5 ...Gledam na stranici la lige da je bilo 10 kornera ..dok mi super sport nije priznao taj korner ...sad slati mail odmah sa službenom statistikom tekme
  • austrijanac
    4.1k

    Posalji, ali ti uglavnom klade računaju kornere koji su izvedeni, tipa ako se dosudi korner na kraju poluvremena/tekme i ne izvede se, taj se ne računa.
  • serbus
    4.2k


    Kako je prošlo sa kladom ... Koliko kornera je priznato ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.