• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Potpisujem odmah ako poraz u cetvetak znaci jakirova ostavka. Ovako se agonija samo nastavlja, jednostavno #nemasmisla
  • San Lorenzo
    15.9k
    Mozda na kraju bjelica završi u hajdukuthomas22

    Bjelica radi za novac, ne za japanke i jogurt.
  • Fanboy
    2.6k


    Prva stvar svaka čast na niku, nekad mi treba da povežem pa makar i ovakve heroje...

    To je rulet, tko se prvi stabilizira i napravi kakvu-takvu prednost taj bi ove godine mogao uzeti naslov. Izgleda da se svi trude ne iskoristiti lošu formu ostalih iako je Osijek za Zekom napravio pametan posao, oni će se sigurno dignuti. Rijeka se ovo kolo zaribala jer su mogli imati +4 i 5 pobjeda u nizu te ići na Goricu koja ne može stalno iznenađivati.

    Kod nas i Hajduka su problemi puno veći nego treneri i igrači, tu puno stvari ne štima.
  • emilperska
    5.7k

    Pisu tovari po forumima da ide ganjanje Bjelice. Ako ga oni uzmu, a mi do cetvrtka udaramo mrtvog magarca s ovim fejkerom, poderat cu godisnju..
  • Fanboy
    2.6k


    Bjelica je inteligentan, zna da je pritisak kod nas kakvi god bili daleko manji od onog ludila koje mu može završiti karijeru.
    Oni nakon Leke teško više mogu dovesti trenera slične reputacije, ispucali su par dobrih imena. Međutim, dolje je strašan pritisak na svima od igrača do trenera.
  • Captain America
    17.7k
    Pisu tovari po forumima da ide ganjanje Bjelice.emilperska

    Oni već nisu potjerali Leku jer treba isplatit ugovor, a Leko ima čini mi se 500K€. Bjelko bi tražio triput više. Kojom logikom ga oni mogu platit?

    Ti njihovi postovi mi djeluju ko wannabe insajderi s Xa. Ne treba to shvaćati pretjerano ozbiljno.
  • Lynx17
    4.1k
    Ja bi ima za trenera dao Roy Keanea.DiddyGuela


    Jedino podrzavam ako aludiras na bivsi sportnetov forumas sa nadimakom Roy Keane.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Zar ljudi i dalje misle da je u treneru problem? Imamo najnekvalitetniju momčad valjda od lige za bedaka. Ovdje Mou, Guardiola i Carlo ne bi ništa napravili.Captain America

    Ne pretjeruj.
  • Šteco
    686
    Samo ću reći da je po meni Nenad Bjelica jedino logično rješenje. Kod njega je Dino Perić izgledao jako dobro, čak je u to doba pozvan i debitirao za reprezentaciju. Kod njega su Dilaver, Gojak, Hajrović i Kadzior izgledali odlično. Rekao bi prosječni igrači. Leovac također, je bio kapacitet igrati euro-utakmice. A bilo ih je još. HNL je često igrao s drugom ekipom i osvajao je prvenstvo s velikom bodovnom prednošću (25 bodova prednosti).

    Čovjek je recimo napunio Atalantu doma prilagodivši taktiku u 3-5-2, što kod svih drugih trenera jednostavno ne postoji. Uvijek ista formacija, ista "ideja", bez obzira na protivnika, bez obzira na igrački kadar. Samo se igračima mijenja pozicija i stalno luta se.

    Dobar trener ne može biti skup jer dobar trener može iz prosječne ekipe izvuć puno više od lošeg trenera iz top ekipe. Nama previše igrača stagnira (ili čak nazaduje), igra je očajna, rezultata nema. Ne vjerujem da je ovaj kadar baš toliko loš kako to sve izgleda. Da treba biti bolji - treba. Ali da je ovako loš - nije.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Tko je provalio da Hajduk ide po Bjelicu. :lol:
  • Facke
    3.6k
    Nama prve treba sportski direktor. Ja bi Jakirovicu pedalu dal odma nakon Gorice. Nije poozil ekipu. Vidi se da energija ne stima. Treneri umjeste da delaju svoj posel oni se nekakve igre igraju i budu pametnjakovici. A onda nakon par meseci vidis, kulike god sme bili nikakvi na kraju pod Cacicem, kakva je razlika izmedu njega i ovih kvazi trenera.Njeguv plan su bar podrzavali s pocetka a na kraju ga je kostale koj je slabe delal zamjene i normalne ti igraci su bili nezadovoljni el su znali da nemaju sanse . Decki nemres se ko trener u Dinamu ponasati kak v Rijeke ili u Zrinskomu , Gorice. To je isti kurac ko Kovac v Bayernu. On je stel autoriteta graditi v Bayernu prek Müllera i zavrsil je kak je zavrsil. Tak bu i Jakirovic zavrsil. Tulike pocetnickih greski dela da je za nevjerovati. A i ovi neki novi igraci , kak da daju maksimum kad osjecaju da im trener ne vjeruje. Kakve je te ponasanje prema njima? Sramota. Sere se po njima i za strane trenera a osim Bogdana i Bernauera niste nije dobil neku priliku ili povetenje. Bogdana je razjebel a i Maxima jebe u zdrav mozek. Kaneko je otpisan, Tiboru neda igrati itd. Znaci nula bodova. S njegvim ponasanjem nije ni cudne da nis ne igrame. Tak se prema igracima nemres ponasati. Jen cas si in drugi cas si out.
  • Georg Koch
    4.6k
    Vidim spominje po komentarima ovdje Bjelica u Hajduk.
    Za mene je to isto realno kao da ce nama za trenera doci onaj iz bundeslige(ovdje je vise ljudi komentiralo to u subotu, ne mogu mu se imena sjetiti).
    Dakle, nerealno, skoro pa nemoguce
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Isto kao što nisam bio za smjenu Bjelice, pa ni Čačića, Igora, nisam sad ni za Sergeja.

    Zašto? E pa jučer sam argumentirao. Riba smrdi od glave. Smrdila je i 2019, smrdi i danas. Samo su se tada pojedinci skrivali iza dobrih rezultata te generacije. Danas se nemaju za šta uhvatiti.

    Mi pričamo o tome koji bi igrač Gorice mogao u Dinamu biti u prvih 11? Možda ne bi niti jedan. A možda da krenemo razmišljati u smjeru u kojem smo davne 2018. Da krenemo dovoditi igrače koji se prilagođavaju sustavu Dinama i podređuju ulogama u momčadi. I Atiemwen je iz Gorice došao u Dinamo, pa se kasnije pokazao kao odličan " joker" i zabio neke važne golove.

    Ajmo razgbalati o tome na kojim to pozicijama mi imamo igrače koji jesu najbolji u HNL? To trenutno samo je bio i ostao Bruno Petković. Mi više nemamo ni golmana za kojeg ćeš tvrditi da brani barem ono što treba. Pogledajmo se u ogledalo i shvatimo da smo napravili smijuriju za koju će trebati podosta vremena da se ispravi. Ne znam baš hoće li je ispraviti Nenad Bjelica koji je na pozicijama krila, na kojima su nama danas prvi izbori Vidović (nije krilo), Špikić i Marin, imao Oršića, Harjovića,Kadziora, kasnije Ivanušeca...


    Nemam ja protiv Bjelice da se razumijemo ništa. Dapače, ako će nas dignuti dao Bog da odmah dođe sad, ali ova situacija je po meni jasna i zahtjeva rekonstrukciju u dubokoj klupskoj strukturi.
  • Šteco
    686
    Mislim da nema osobe (koja jasno navija za Dinamo) koja ne smatra da je uprava ta koja bi trebala biti prva smijenjena. Nosačica koverti i dvojica za koju se ne zna ni koja im je uloga su davno trebali biti vani. No, ono što je u ovom trenutku realno, je to da se to ne bu dogodilo.

    Inače nisam za smjene trenera i ne sviđa mi se često mijenjanje trenera. No, kada je to jedina opcija koja može donijeti promjenu, a nama je ona nužna, onda treba razmatrati mogućnost. Ipak, smijeniti Jakira i dovesti polu-trenera je u konačnici još gora odluka.
  • mali M
    5.2k
    ma nek ostane Jakir do penzije, stvarno me boli briga, ali neka više napravi taktiku svojstvenu igračima koje ima, i neka počne više stavljati igrače na njihove pozicije!! ne traži nitko ni više ni manje! pa valjda si dovoljno kvalitetan trener da vidiš (kao i 99% amaterskih navijača) da nemaš igrače za danu formaciju! ja neznam zakaj neidemo u 3-4-2-1...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.