• Zagi
    7.7k
    Aha, insajderske iz svlačionice na javnom forumu.
    Sjajno.
  • Kaktus Car
    571
    Kad je ono Čačić smijenjen, u svibnju? To da sad mijenjamo Jakirovića i dovedemo četvrtog trenera u pet mjeseci bi bio cirkus. Stisnuti se svi do zime i igrači i trener i vidjeti onda kako dalje.Patak

    Zašto? Čime je to Jakirović zaslužo specijalan kredit?! Bišćan i Čačić su potjerani nakon puno manjih kikseva. Trenutno stanje je užasno. Trener djeluje potpuno pogubljeno. Zakoračio iz plićaka ravno usred oceana, a čini se da plivati ne zna.

    Treba se pomiriti s činjenicom da je zamjena Bišćan - Jakirović bila kolosalno glupav potez koji nije donio ništa korisno, ali to ne znači da se mora fatalistički pomiriti s trenutnom situacijom i dozvoliti tome što su vezani pogrešni potezi doveli do toga ga je na klupi trener kojem su Gorica i Ballkani preveliki zalogaj diktira daljnje poteze - novi trener je očito potreban. Odmah.
  • Bernard
    533
    Možda smo mi trebali Zekića pokušati dovesti. Lik mi je strašan, brijem da bi naše doveo u red.
  • emilperska
    5.7k
    Jakirovic nije ta razina i puklo je u svlacionici ili ajmo nazvati tocnijim terminom "krenulo je pucati". Za kojeg trenera u Dinamu osim Kuzea i Ivankovica (Bjelica je sam otisao kao o Vaha) prvi mandat mozemo rec da mu se nije trebalo dati otkaz kad je javnost presudila? Jedini koji je prezivljavao ovakve egzibicije je mlađi Dalton jer bla bla..
    On moze dobit Plzen, ali ce kiksat protiv Lokse ili Varteksa i sta smo dobili s tim?
    Sanse da fake profa nanize Plzen Loksu Oriolik Varteks, ne izgubi u Plzenu i onda dobije Rijeku su 5%.
    A sve ostalo osim ovakvog niza +/- X na Rujevici nas dovodi na rub provalije
  • DiddyGuela
    2k
    Dobro im je Cacke rekao prije par mjeseci... Niti jedan od vas ne moze igrati Ligu petice. Pa su se svi nadurili ko bakice. Sad se valjda opet dure na nekoga jer u dvije utakmice ne mogu dobit Goricu. 70% ekipe su nam preplaceni uhljebi kojima je Dinamo zadnja stanica pred odlazak u zaborav. Igrati nogomet na ovom nivou a istovremeno zaradivati ovoliku lovu - Samo Dinamo.

    Ja bi ima za trenera dao Roy Keanea.
  • SAS1987
    14.7k
    Možda smo mi trebali Zekića pokušati dovesti. Lik mi je strašan, brijem da bi naše doveo u red.Bernard

    Nemamo dovoljno stopera za njegov nogomet :lol:
  • San Lorenzo
    16k
    Igračima se jednostavno ne dopada pristup glavnog trenera, odnosno prozivanje i otpisivanje pojedinaca.sanjinlego

    Nadam se da ovo nije istina...pričamo o odraslim ljudima koji imaju višemilijunska primanja, a dure se kad ih se kritizira?
    Nije ni čudo da izgledamo ko pičkice s ovakvim uvrijeđenim frajlama.
  • Fanboy
    2.6k
    Pa normalno da se bune kod otpisivanja jer znadu da sutra netko od njih može završiti kao otpisan, a to znači van profi nogometa i da mu ugled/reputacija i cijena padaju što je usko povezano sa primanjima...
    Ne laje pas radi sela, već radi sebe...
  • Jaro
    7.4k
    Cime je ovaj profa zasluzio kredite koje Biscan nije imao? Jbt, kako ovi prodavaci magle, populisti i demagozi prolaze lijepo kod nas...
  • miro
    4.4k
    Trebali smo biti strpljiviji i ostavit Igora. U biti smo i zasluzili ovakvu situaciju, gdje se sad nitko ne bi iznenadio da dodje Bjelica, pa da i njega na zimu zamijenimo s npr Jovicevicem
  • SAS1987
    14.7k
    zamijenimo s npr Jovicevicemmiro

    A nakon Jovicevica ce sastav i formaciju izglasati vlastnici Dinamo Fan Tokena :lol:
  • Bernard
    533
    haha istina, ali daš mu najjaču ekipu u hnl sa imperativom pobjede svaku tekmu.. Ej večeras hajduk osijeku nije pucao u okvir a mi primamo golove iz maksimirske šume.
  • The Undertaker
    5.4k
    Osnovna razlika između Jakirovića i prošlih trenera je da on nije pripremao i slagao ovu ekipu.
    Osim Bjelice naša Uprava ne zna i ne može naći ozbiljnog trenera tako da smo osuđeni na Jakira sve dok ga svlačionica ne otkanta.
    Inače, Jakir je dobar trener ali se malo izgubio. Ne znam koliko je samostalan u donošenju odluka ali neke su baš čudne, da se blago izrazim.
  • San Lorenzo
    16k

    To što su Jakiroviću dionice propale jučer i dodatno danas nakon novog smješnog nastupa ekipe koja ga je namagarčila 2x ove sezone, ne čini Bišćana ništa boljim trenerom, njegov Dinamo nije znao braniti najobičniji korner, njegov Dinamo je nakon 60 minuta izgledao ko krepana riba, a njegova reakcija za to vrijeme bi bila da se šćućuri na klupu i pouzda u golmana i sreću...o procjeni potencijala igrača također ne treba previše trošiti riječi, Topića je forsirao kao da je novi Quaresma, a dečec danas nemože biti standardan ni u najgoroj ekipi lige...Janković mu isto nije bio potreban, Pašalića se moglo dobiti za manje novca nego što se dalo za Kanekovu posudbu, ni on nam nije bio potreban.
  • jedan u nizu
    8.3k

    pa ako cemo realno, nije ni Bišćan. Vec je odavno i javno poznato da je prijalzni rok 'miniran', tj da je Šimić miniran i da je ostatak uprave, tj kuvertarka imala svoju politiku. Tako da se ekipa nije mogla sloziti po zeljama trenera.
    Zasto se ostavlja dojam da ce ijedan trener moci birati svoju ekipu, ili da se neki SD imati slobodne ruke za isto?
    Nama treba trener koji ce najvise izvuci iz trenutnog kadra, a ne slagati ekipu sa kocnicom iz uprave.
    Jedino realno ime za to je Bjelica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.