• austrijanac
    4.1k

    Pun K tenisa i namjesteni bosanci.
    Bolje ostavit novce u dzepu.
    Eventualno nocas Houston dobija Texasa (bejzbol), idu sa slabijim pitcherima napokon, al ako ne pratis sport preporuka ostavit sa strane.
  • blackbully
    4.5k
    Eventualno nocas Houston dobija Texasa (bejzbol), idu sa slabijim pitcherima napokonaustrijanac

    Nikad ne podcjenjuj Mad Maxa :wink:


  • Droljo
    8.2k
    Ok. Budemo sutra igrali. :up:
  • austrijanac
    4.1k

    :rofl: :rofl:
    Slazem se al lik nije pitcho 10 tjedana, a i zadnji put protiv Astrosa izdrzao puna 3 inninga. Cisto sumnjam da Texas moze uzet 4-0 seriju, ak ce negdje kihnut to bi ovdje moglo bit.
  • Droljo
    8.2k
    Sad me već jebeš. 2.05 za poduplat pare :starstruck:
  • austrijanac
    4.1k
    :lol:
    Bejzbol je statisticki najtezi sport za kladenje, kako za kladionicare, tako i za gospodu sta radi kvote.
    Ja cu ostat budan i gledat mec, al da je teska kocka, je.
  • Droljo
    8.2k
    A ispratit ću te sa malim ulogom. Nek rade pare za mene dok spavam. Eto 3 eura stavljam. :rofl:
  • Droljo
    8.2k

    Je da ti je analiza bazirana na zakonu velikih brojeva svejedno je prošlo. Bravo :cheer:
  • blackbully
    4.5k
    Dok se čeka HNL...

    Screenshot-20231019-063814-Sporti.jpg
  • Droljo
    8.2k
    Pa gdje si jučer? Bemti :rage:
  • austrijanac
    4.1k

    Pitcher difference, Max izdrzo jedva 4 inninga i dopustio 5 runnova
    je lik legenda, al ocigledno i u tom sportu godine cine svoje ponekad
  • rob ljubavi
    868
    Danas bih probao sa Zagrebom. Ako misle ikako ić dalje moraju dobit Pelistera doma, a obzirom na zadnje rezultate 1.55 mi je jako dobar koef.

    Također, Dibirov zasad i dalje na 4.5, obzirom na izvođe je sedmeraca i iskustvo vrlo povoljna margina, a još mi je interesantan i Lučin za Wislu na 3.5
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ni sam Zagreb se ne sjeća kad ja zadnji put bio ovoliki favorit u ligi prvaka :rofl:

    Slazem se s kolegom za sve... Ako ponude igru na razini zadnje 3 utakmice protiv PSG-a, Kolstada i Aalborga ide ovo lagano
  • Droljo
    8.2k
    Dečki sve vas pratim. Nije neki ulog ali igram čisti dobitak od jučer. Neka uđe pa bude veći ulog za vikend. :snicker:
    Screenshot-2023-10-19-15-08-48-820-edit-com-android-chrome.jpg
  • ksapi
    2.9k


    Nije 100% da će Dibirov uzet penale, može i Čupić počet.. ovo je prva tekma sa Šoštarićem, ne može se biti siguran u to (po meni je Dibirov bolji izvođač, ima do sada 8/8 u LP, ali nije uvijek sve logično).

    Što se Zagreba tiče, oni bi trebali to iskontrolirat doma, ali onda je bolje -2.5 nego pobjeda po ovom koefu.. Problem je što Zagrebova realnost nije razina iz zadnje tri tekme, mogu oni puno lošije od toga, ali ja mislim da je Eurofarm dovoljno loš da i dalje ne može to ugroziti. Imaju Superkup i ligu s Vardarom -4 i -5, a Zagreb je svakako jači od Vardara tako da bi to trebao biti dobar par... i Eurofarm ispod 26.5 također

    Za Lučina se isto slažem

    Od dobrih igrača danas na našim klada još ima Bodo over 2.5 (nema Mačkovšeka i Szite), Claar under 4.5 (trebalo bi Magdeburg laganije dobit i Claar nešto više odmorit), Mucshe under 4.5 (on i Mertens igraju svako jednu tekmu, Mertens igra ove nešto laganije i sada je na njemu red)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.