• Zagreb1992
    1.7k


    Ma bez obzira na ABA ligu Split na gripama u PH je ipak favorit ...Da se igra u Zagreebu možda bi se moglo na iznenađenje ići neko ..Ovako bih rekao da je ipak Split favorit s pravom
  • Pop corn
    8.4k
    Sutra vidim na KK Dinamo 3.8 kvota protiv KK SplitMuka

    Prekjučer je bio 4.2, jučer 4.0. Pada.... :razz: Šalu na stranu: Favoriti jesu.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Današnji govor tijela i protiv Dubrovnika mi ne dokazuju baš nešto specijalno..uz solidnu šutersku večer može ih se dobiti
  • Pop corn
    8.4k
    Dat sve od sebe i što bude bude. Dobro se trenira i radi; ali mene brinu ti loši nastupi Splita. Negdje im se mora otvoriti i strah me da to ne bude sutra baš jer sam si rekao favoriti su doma veliki

    Btw. ima li ponuda koševa igrača?
  • ksapi
    2.9k


    Slabo tog ima ja Hrv ligu prije playoffa
  • Zagreb1992
    1.7k
    L. Mitrović over 7.5

    Što se tiče ovog para Luku uzimam over po ovoj granici definitivno ..Zvezda je tokom tjedna imala ogrromnu potrrošnju u Euroligi protiv Žalgirisa i očigledno da radi ritma utakmica Ivanović mijenja petorke ako je slabiji protivnik u pitanju ...Luka kao kapetan bi mogao početi od početka i zato bi ga uzeo ovdje over ..Prošle sezone u Čačku debelo prošao ovu granicu ...Zabio je 14 poena...Protiv Žalgirisa je bio odličan sa 16 poena ...granica je idealna po kvoti od 1.85
  • Zagreb1992
    1.7k
    Danas uzimam i over kornere na Hrvatskoj po 8.5 granici ..Wales mora napadati dok naši bi mogli čekati neku priliku i ne srljati od samog početka .Kvota 1.75 na ovoj granici definitivno za uzeti
  • ksapi
    2.9k


    Ne kužim, u prvoj rečenici kažeš da Zvezda rotira zbog velike potrošnje, a upravo je Mitrović jedan od tih koji su se potrošili dosta i igraš ga over :sweat:
    S Cedevitom je igrao 11', Igokea 15' - to je bitno, a ne kolko je dao u Euroligi
  • Zagreb1992
    1.7k


    U Kaunasu nije bio starter ..u ABA ligi je nakon takvih tekmu redovno starter ..Solidna forma i mala granica idealno za uzeti :)
  • ksapi
    2.9k


    Pa nije bio starter, ali se za 22' potrošio.
    U ABA je bio starter pa igrao 11' i 15'.. ti tipuješ over 7.5 igrača koji će ovdje igrati moguće 10ak minuta? Pa nije granica baš toliko niska :smile:
  • Zagreb1992
    1.7k


    Drugačiji gameplan ima Ivanović u takvim tekmama ...Tamo je imao pokretljivog Matkovića dok ovdje nema igrača koji ga može kvalitetno braniti
  • ksapi
    2.9k


    I dalje imas over 7.5 na mogucih 10ak minuta.. to je jako puno
  • rob ljubavi
    868
    nego ima li kakav pametni rukomet za danas?
  • morales
    128
    jesi dns isa od eurolige analizirao?moze li barca dobit partizan u beogradu?
  • Zagreb1992
    1.7k


    Musa over 13.5 mi je danas prvi pick ...a drugi bi uzeo bez pol beda Clyburna over
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.