• Doktor Kunić
    3.5k
    Dalić ponizno stoji i čeka dar sa neba
  • Blue Austrian
    337
    Goodbye Euro 2024
  • Facke
    3.6k
    sramota
  • Logistika
    1.3k
    prvih 11 nikako. Samo sam rekao sa imaju jos sta ua pokupiti od njega. Stavi u obranu njega i teophila jel itko misli da bi sa onim balkanima grabili rukama po terenu kao ovi sad.
    Uzmimo svaku liniju naše ekipe i recite tko je u formi osim Gvardiola. Tko da kreira igru i zasti se Vida igra playmakera. Zato sto Kova ne zna gdje je,Brozo je otisao u neku ligu izeti pare i igrati 70 posto snage sto bi ovdje....Modrica "moras" drzati...pa stoperi nam stoje na njihovoj polovici a vezni red vraca opet njima i duga onda...to nije pitanje igre Vide nego za Dalica sta ova trojka u sredini radi da Vida uzima loptu i igra. Barisic i Brekalo se razumiju kao da su se upoznali u tunelu
  • Doktor Kunić
    3.5k
    ajmo kao prvo ne kriviti igrače, znamo ko je glavni krivac i vrijeme je da odjebe, modrić brozović i kovačić smetaju jedan drugome u ovoj bezidejnoj igri
  • Kepec
    5.7k
    Da neki klub ima ovakvu očajnu igru odmah bi se prozivalo trenera i možda mijenjalo.
    Ovako je to Dalić s medaljama i nikome ništa.
  • austrijanac
    4.1k
    Sramota je malo reć.
    45min bez prilike protiv Walesa
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Bilo je svakakvih panjeva u reprezentaciji, al ovaj Barisic je poseban.
    Dalic ocito osim prvih 11 nema ni rjesenja ni vizije. Ok, oni moraju napast, al mi bas nikakvu kontru nemamo, a bogami ni plan igre.
  • runtothehills
    385
    Koja je svrha imati posjed 99% i opucati niti jednom po protivničkom golu?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Vida i Barisic :rofl:

    Musin presing :rofl:

    Ako na poluvremenu ne uradi barem 2 zamjene, ja bih mu dao otkaz prije ulaska u avion.
  • Patak
    2.9k
    Nemamo pravih igrača ni za prvih 11, ni u zamjenama. Ozljede, starost, rekreativne lige, itd...Nije tu Dalić ništa kriv.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Kad vidim da musa nit veze igrača na sebe, nit sudjeluje u igri, bolje da igramo sa pasalicem koji bi mogao lutati i raditi ako ništa pomutnju protivniku. Ovak je meni musa igrač manje. Ali danas i majer ko I brekalo katastrofa..barisic nije kriv, kriv je onaj koji ga stavi
  • Facke
    3.6k


    Kriv je. El je opet s krivu taktiku pocel. Cem sam videl sa opet igra 433 znal sam da stoga nebu nis.
  • hardek
    2.9k
    Ja ne vidim šta se ovdje može uvesti s klupe da mi ovo dobijemo.

    Ja stvarno ne mogu razumjeti da Barišić igra u prvih 11. Ja se ne sjećam njegove 2 poštene tekme za repku a ima preko 30,40 nastupa. Ako Sosa ne može daj rađe Gvardiola tamo i Šutala na stopera pa barem ćeš imat neku kombinatoriku i muda tamo. Barišić mi izgleda kao lik koji se boji svoje sjene.

    Za Brekala bi stvarno volio da odigra dobro jer ima karakteristike koje su potrebne ovoj repci al stari moj on toliko zuji a meda ne daje.

    Kova nevidljiv 2. tekmu zaredom, Musa odsječen.

    Hvala bogu na Livakoviću
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.