• Patak
    2.9k
    Kužim, slažem se onda sa svime što si napisao. I meni je Cibona draga, ali sumnjivim tipovima ne treba dati novac na osnovu brenda.
  • Pop corn
    8.2k
    ali sumnjivim tipovima ne treba dati novac na osnovu brenda.Patak

    Ma stvorit ce oni sami, ali nisam bas siguran za koga....
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pa u prvenstvu Hrvatske su isto poznati rezultati ...ekipe s dna tablice služe kao kanta za napucavanje...Cibona s 5 igrača + juniori odere Alkara nedavno 20 razlike...Bosco koji je sklepan u zadnji tren doslovce ih trpaju sa 40-50 razlike ...Aj sad ti na temelju toga dovedi nekog sponzora koji vidi da diljem Hrvatske su i prazne tribine ...Zadar npr koji si govori grad košarke na prvenstvu Hrvatske nema ni 500 gledatelja

    Košarka se kod nas može popularizirati na dosta načina ..Evo npr KK Dinamo s ovim utrkom beba radi nešto po tom pitanju da privuče ekipu ...Imao si npr izložbu dresova gdje je i medijski to bilo popraćeno ..Ne znam koliko točno je bilo ljudi na tekmi al opet ljudi se trude pokrenuti neš i opet nema odaziva ...Igrači poput Božića, Aranitovića , Steina, Buljan itd ti dolaze ovdje jedino radi ABA lige
  • Pop corn
    8.2k
    Ne znam koliko točno je bilo ljudi na tekmi al opet ljudi se trude pokrenuti neš i opet nema odazivaZagreb1992

    Bilo je 550 ljudi u dvorani tako da reci da nije bilo odaziva je deplasirano malo. Govorimo o tekmi protiv Skrljeva. Cibona je protiv njih imala 50 ljudi. Pa ti sada govori o gradskoj lovi. Mi smo protiv Bosca imali 150 ljudi, a nije bilo nešto previše najava.

    U Sinju puna dvorana bila. Dubrovnik imao minimalno 700, pa i više gledatelja protiv Splita. Sibenka protiv Zadra lijepo popunjena.

    Rak rana su klubovi koji su nezdravi i ne rade baš ništa na privlačenju ali bi gradsku lovu.
  • Patak
    2.9k
    Uf, ako je ovo istina što sam pročitao, onda je kraj vrlo blizu. Ovakvu količinu deluzija ne može nitko preživjeti.
  • blackbully
    4.5k
    A i di je sad Bogdanović , donirao bi Tovarima i bubreg , a Ciboni koja ga je napraviola ni lipe.PlavaSlavonija86d

    Napravila je Šarića, Zubca i Žižića koji su zaradili prilične novce u NBA-u pa također nitko nije dao lipe u klub.

    Očito igrači znaju gdje bi "donirana" lova završila, ne treba ih osuđivati zbog toga.
  • Pop corn
    8.2k
    vidio i plakao od smijeha kad sam sinoć malo provukao tu ekipicu kroz društvene mreže. Sjajno, indijska vjenčanja su "so last decade"
  • Zagreb1992
    1.7k


    Bogdanović je dao lovu za Matea Drežnjaka Širokom ...pomogao je on klubu itekako

    @Pop corn još veća tragedija uz ovo naravno je bila i kad je Matasić imao u planu i promjena imena dvorane hahaha ...Ovo su pacijenti svoje vrste i odlepršat će doslovce uskoro
  • Patak
    2.9k
    Za početak svi hrvatski klubovi moraju izaći iz ABA lige. Bez toga nema napretka hrvatske košarke. Niti jedan sponzor neće uložiti u klub koji služi za trening beogradskim klubovima, državnim projektima. Kad se stvari postave na zdrave temelje, a to je prvenstvo Hrvatske + FIBA lige, onda će sigurno doći do napretka i sponzora i gledatelja. Primjer futsal gdje svako svakoga može pobijediti u hrvatskoj ligi i gdje drugoligaš dođe do finala kupa. I liga napreduje i sport postaje sve popularniji i sve više djece trenira. Drugi primjer je HNL gdje je isto tako ujednačena liga (osim ove godine Rudeš) i gdje je prošle godine klub koji je ispao iz lige izbacio prvaka države iz kupa.

    S druge strane zamisli yugo ligu u nogometu, gdje bi Dinamo (i recimo još Hajduk i Rijeka, možda Osijek) redovito gubili od beogradskih klubova koje bi njihova država financirala iznad mogućnosti našeg privatnog kapitala. Za par godina bi propali kao Cibona, a ostali klubovi današnje prve HNL bi prestali biti kompetitivni i pali bi na kvalitetu današnje druge lige. Broj gledatelja u HNL bi pao za 5x ili 10x, a reprezentacija bi isto tako pala kao košarkaška ili rukometna gdje isto tako igraju yugo ligu i gdje postoji jedan klub + možda Nexe, a gdje su nestali Metković, Split, Bjelovar, Medveščak itd...
  • Bruh
    947
    cibona je izgrađena privatnim kapitalom uništena od strane grada i politike
  • Jaro
    7.3k
    cijim privatnim kapitalom?

    @Pop corn kaj sam ovo upravo procitao? Srusili dream team, akademija u indiji i rumunjskoj, vike u istri - kakve veze to ima s Cibonom (i razumom opcenito)?
    Autor posta na fejsu standardan ultra vjernik - hrpa "pobiznih" statusa i onda promovira prevaru lakovjernih. Standardni HDZovac
  • Pop corn
    8.2k
    cijim privatnim kapitalom?Jaro

    Slavko Šajber se igrao kapitalizma u CK SKH očito po ovoj priči :rofl:

    kaj sam ovo upravo procitao? Srusili dream team, akademija u indiji i rumunjskoj, vike u istri - kakve veze to ima s Cibonom (i razumom opcenito)?
    Autor posta na fejsu standardan ultra vjernik - hrpa "pobiznih" statusa i onda promovira prevaru lakovjernih. Standardni HDZovac
    Jaro

    Ima još... Samo prati te njihove tagove... Njihov lik ti je ušao u Skupštinu Cibone i slikao se sa Šerićem
  • Jaro
    7.3k
    po svemu - sto se prije ugasimanje stete ce napraviti... alneki zazivaju davanje jos novca ovoj ekipi...
  • Bruh
    947
    ciglice su što drugo nego privatni kad su građani davali novce dobrovoljno... uostalom tko o čemu klub koji je dobio dvoranu od partije zagreba zvana BM365 koji je dobio i dres broja jedan a ja se ne sjećam da sam imao odluku o tome gdje će novci...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.