• Pop corn
    8.2k
    ciglice su što drugo nego privatni kad su građani davali novce dobrovoljno...Bruh

    Brkaš dvoranu i klub oko kapitala i investicija. Ali eto, još jedan razlog da se stisne za muzej negdje na dobroj lokaciji
  • Jaro
    7.3k
    ali i te ciglice, nisu privatni kapital, vec prije oblik za ono doba uobicajenog "drustvenog" i "samoupravljanja". Spika - radnici su zaradili radeci za drzavne firme (drugacije nije moglo), pa i vratile zajednici u obliku tih ciglica...
    Al da, ta dvorana - nju je klub poklonio gradu - mislim da je Sesar u nekom podkastu pricao o tome nedavno...
    Realno, i Cibona i Maksimir i Dinamo (i svi ostali profi klubovi u gradu i drzavi) su pojeli vec i previse javnog novca (i drzavnog i gradskog pojeli)
  • Pop corn
    8.2k
    Te ciglice su ajmo reci preteča crowdfundinga i ok, zanimljiva su pojava i priča. A oko dvorane ima tu puno priče, još od 1996. ali nije to sad tema neka koja je nešto nova.
  • agramZ
    2.5k
    gospodski sport :razz:
  • ksapi
    2.8k
    Naši Dinamovci Jotić i Moslavac (svaki po 7 golova) u Našicama pomeli jaki danski Skjern čak 39-25 :strong:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Inače došao sam do informacije da je ovaj ugovor s dotičnima potpisao Mauro Lukić...Trenutno se traži način kako da se izađe iz ovog svega
  • Jaro
    7.3k
    Lukić...Trenutno se traži način kako da se izađe iz ovog svegaZagreb1992

    Izaci ce se na kraju stecajnog postupka kad se klub likvidira sto je jedino ispravno i razumno rjesenje posto vidimo da se vec odavno sve to pretvorilo u platformu za kojekakve muljaze, prevare i slicno...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Sinoć dominacija dagestanaca u UFC-u.
  • Remiza
    51
    Ova cijela kripto priča je izašla van prije nekih dva tjedna i točno je ovo kaj kažeš, to je potpisano u vrijeme Maura Lukića. U ugovoru stoji da ta ekipa ima prava na korištenje imena i grba u marketinške svrhe (navodno dvije godine). Nije najjasnije u kakvim su ti likovi odnosima s famoznim investitorima iz Indije/Amerike ili od kud već. Malo me iznenadilo da je baš na naslovnici nedjeljnog jutarnjeg, ali očito je da se radi o nečemu kaj nije jasno ni novinaru koji je pisao, niti većini ljudi koji još prate klub...Vidjet ćemo kaj nose naredni dani
  • austrijanac
    4k

    Rangersima naslov ALC-a s monstruoznom partijom Adolisa Garcie. Zvijer s Kube ako ovako nastavi i u World seriesu, Phillies/Diamondbacks nece imat sanse.
  • blackbully
    4.5k


    Zaslužena mirovina :cool:

  • Eduardo
    20.1k
    Otkazana borba između Jonesa i Miočića. Jonesu navodno otišla tetiva u remenu. Slijedi mu operacija pa osam mjeseci rehabilitacije.

  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Velika steta, imao sam bas filing da bi ga nas Stipe mogao rijesiti. Jones mi je izgledao prenagruvano
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.